Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Видене, един въпрос само - гледам пак се разиграва от емблематични личности националистическата карта... тръгне ли да се говори за нещо такова явно тихомълком мислят да прекарат някоя доста голяма мизерия - аз вече съм 200% сигурен в това.

 

Та я ми припомни какво каза Кеворк Кеворкян за провалената съдебна реформа? Или и той е от хората, на които статуквото им отърва?

 

(припомни не е особено коректно, защото нито го следя нито пък гледам телевизия - само радио в колата ако закача нещо)

 

ПС: Някой видя ли какво се опитват тъпаците от КНСБ да прокарат? http://www.zdrave.net/news/novini-210/knsb-poiskaha-tavan-lekarskite-zaplati-63836

Тези трябва с камъни да ги изтребят до последния

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Та я ми припомни какво каза Кеворк Кеворкян за провалената съдебна реформа?

Дедо, ти нищо не разбираш сега. Как може да поставяш под въпрос гения на "великия" агент Димитър, опа, Кево? Ей ся Виден те насмете.

BTW, толкова са лесно манипулируеми, завалиите, че чак каракудите ми се издигат в очите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хора, колкото и да одебелявате и използвате Агент и статуквото му харесвало - пореден оксиморон, тип парадокс. Коще и агент Путин да е, Кеворк си е Кеворк, и това което е писал едвали някой ще има смелоста да го напише, още повече да избяга на другия край на света.

 

„Всяка неделя”, най-популярното предаване в историята на БНТ, което с излъчването си преди 1989 се превръща в трибуна на инакомислието и утвърждава нов стил в журналистиката"

 

„Всяка неделя“ бе свалена окончателно от екран през юни 1989 година.След Преврата на 10 ноември „перестройчиците“ незабавно я възстановиха.Но понеже сметките им се оказаха криви, няколко седмици след това започнаха атаките им срещу програмата."

Link to comment
Share on other sites

Нищо не съм пропуснал, за твоя изненада и независимо от въпросното събитие, написаното не може от велика, титанична глупост, да стане нещо умно, защото очевадно не е. За първи път в историята на монополната корпорация ДПС се появява сериозна възможност втвърдения й модел да се разбие поне на две части, демек, когато две кучета се сбият за един и същи кокал, би трябвало ние да сме доволни от тази работа, а не като въпросния кретен, който незнайно защо предрича апокалипсис (или може би е знайно - просто е засегнат от резцепването на десарско-кагебейския модел на ДПС като лично облажил се от далаверата).

 

Ти в България ли живееш?Кажи ми, че не е така! ДПС да се разбие :D Мечтател! Колкото и БСП се разби, ама за да заграби повече от заблудените баби и люде.

 

 

Ето това е новина:

 

Конфискуваха тефтер с елитни жрици, пловдивчанин също е замесен

 

След споразумение с Несебърската районна прокуратурата сутеньорите получиха условни присъди.

Има и бележки от заплащане с банкова карта чрез пос терминал. Парите, открити в сутеньорите, близо 20 000 лева, ще им бъдат върнати.

 

После що всеки правил каквото си иска в тая "държава" ;)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам(за пореден път) "Време разделно" - "Клане и главня!". Друго няма да помогне. Ма народа проС.

Link to comment
Share on other sites

И защо ми трябва да съм по-умен от великия доносник, таварищ агент Димитър? Стига ми само да не съм толкова захлупен като ония, дето му се връзват на брътвежите и ги води за носа като гладни каракуди на червейче. Сега разбра ли ме? :lol:

 

Толкова си предсказуем вече, че няма накъде. Това е еблематичната реакция на всички шарани, които не могат да кажат нищо смислено срещу Кеворкян, понеже обикновено са 5 и повече нива надолу - той бил агент не знамсикойси... Смях в залата. Това предимно лозунг на костовчетата - тия най-отявлени ДС мижитурки, начело с него. Ама толкова типично и предсказуемо, че ми е смешно. И ти ще ми говориш за каракуди - погледни се в огледалото... 

 

Видене, един въпрос само - гледам пак се разиграва от емблематични личности националистическата карта... тръгне ли да се говори за нещо такова явно тихомълком мислят да прекарат някоя доста голяма мизерия - аз вече съм 200% сигурен в това.

 

Та я ми припомни какво каза Кеворк Кеворкян за провалената съдебна реформа? Или и той е от хората, на които статуквото им отърва?

 

Тук не става въпрос за националистическа карта, а за нещото което се случва под носа ти - в случая чиста турска партия. Поразгледай лицето Хюсеин Хафъзов, който ходи като коте подир Местан Ага. Поразгледай малко, позаслушай какви ги плещи и се замисли дали не трябва не в затвора, а на бесилото да е. Той ти е в парламента. 

 

Кеворк по принцип сипва задраво на всички и това е една от причините да го уважавам - не цепи басма никому. Станишевчета и сие, Костовчета и сие, Плевнелийчета и сие, Боковчета и селските им министри и най-вече циганите - сипва им с големия черпак по най-красивия начин, като нарича нещата с истинските им имена. Кое статукво да му отърва на него и от каква гледна точка? Той не е депутат или политик. Той не е юрист. Той е журналист, при това най-великият на България. И понеже разни лайкучковци, които не могат му стигна интелекта и срещу него да бягат, обикновено гълтат бастуна и не знаят какво да кажат - веднага почват да викат, че бил агент - абсолютно дежурен, наизустен лаф, който се рецитира като по команда... Същото и по отношение на Димитри Иванов - и той бил агент! Тъпака като не може да репликира адекватно - сочи с пръст. И баш тия дето най-много размахват пръсти са най-големите ДС отрепки. Което си е наистина смешно. За съдебната реформа като такава не помня да съм чел точна публикация, но знам, че силно критикуваше Христо Иванов. И то доста преди скандала. Вероятно е имало защо. 

 

ЕДИТ: Колега, ARPAnet, тази статия, която си посочил лекинко така тъпее... I'm a simple man, I see boobs, I press like и това са "бомби" на Местан? Тоест си говорим за циците на Местан? Тук не знам кой точно е глупак - дали Бедров или някой от клуб Z, но глупостта е налице. Силна глупост, както казваше Христо Гърбов... Едно е сигурно - накрая в две точки е казано точно същото, което си мислим всички. Включително и Кеворкян.  

Link to comment
Share on other sites

The Huntsville Times: Huntsville, Alabama; Wednesday, Apr. 12, 1961.
Man Enters Space!

548169_3235933810031_1523217052_n.jpg?oh
 
Evening Gazette
 
yuri4.jpg
 
The Milwaukee Journal
 
yuri5.jpg
 
Daily Worker
 
sovietspaceyuriaa1spacecpdailyworkerImag

И ако има някой, които е пропуснал филма, да го гледа, ще остане доволен.

Gagarin_FIRST_IN_SPACE.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Тук не става въпрос за националистическа карта, а за нещото което се случва под носа ти - в случая чиста турска партия.

ДПС каква партия беше досега бе мамин шаранчов? В смисъл не като принадлежност на лидерите, ами като произход на вота? С това искаш да кажеш, че трябва да се направи всичко възможно, щото да се бетонира монопола на ДПС над турския етнически вот? ГЕНИАЛНО!!!! Нали, щото агент Димитър (заедно с агент Сава) ви плъзват по тънката кагебейско-десарска лайсничка досущ като гладни каракудки, вместо да се замислите, че няма нищо по-добро от това агент Сава и агент Павел да се сдърпат за един и същ кокал.  :lol:

 

 

 

ПП. 55 години в космоса! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, видяхме как агент КЕРИ дойде за един ден преди година-две и всичкото проект, което малко или много щеше да е в плюс за българския народ се спря, ей така от вечерта до сутринта.

Link to comment
Share on other sites

ДПС каква партия беше досега бе мамин шаранчов? В смисъл не като принадлежност на лидерите, ами като произход на вота? С това искаш да кажеш, че трябва да се направи всичко възможно, щото да се бетонира монопола на ДПС над турския етнически вот? ГЕНИАЛНО!!!! Нали, щото агент Димитър (заедно с агент Сава) ви плъзват по тънката кагебейско-десарска лайсничка досущ като гладни каракудки, вместо да се замислите, че няма нищо по-добро от това агент Сава и агент Павел да се сдърпат за един и същ кокал.  :lol:

 

Много зле, агент Момчил, много зле - плоско и нескопосано. Пак глупости като с двата счупени самолета. Нищо де, но аз вече запомням и ще напомням като му дойде времето... Някак си съм сигурен, че ако дойде ден (да не дава Господ) тия две партии да са в парламента, все по един и същи начин ще гласуват. Това едно. Ако пък си въобразяваш, че по някакъв начин ДПС ще отслабне, то си ТОТАЛЕН шаран, честно... Тук няма разделяне на нещо съществуващо, а разширяване на нещо опасно.  Продължавай като латерна с агентите, забавно е като няма какво друго да кажеш. 

Link to comment
Share on other sites

 

ЕДИТ: Колега, ARPAnet, тази статия, която си посочил лекинко така тъпее... I'm a simple man, I see boobs, I press like и това са "бомби" на Местан? Тоест си говорим за циците на Местан? Тук не знам кой точно е глупак - дали Бедров или някой от клуб Z, но глупостта е налице. Силна глупост, както казваше Христо Гърбов... Едно е сигурно - накрая в две точки е казано точно същото, което си мислим всички. Включително и Кеворкян.  

Мадоната с големите бомби ? :))

Иначе Киворка скача като тийн скинхедче. Никой нищо не иска, Местан си играе играта и колкото повече се бучи покрай това което е направил, толкова повече медийно внимание ще получи.

А целият ни проблем с турските партии които си ги имаме от бая време вече е, че българите не гласуват. 

Вместо да се подскача на тема патриотизъм и реакция, по-добре да се призовават българите да си упражнят правото на глас, тогава ДПС и ДОСТ няма да имат никаква тежест. Но не, умниците им правят реклама!

Link to comment
Share on other sites

То мани тва, ами тия хора НАСИЛСТВЕНО ги лишават от нормално образвание, тикат ги по разни джамии и ги насъскват, а реално с тях НИКОЙ от другите етноси няма проблем в БЪЛГАРИЯ. В Турция може и да имат проблем... ама тука нямат. И те тва хем го вижда и пак сляпо вярват на тия "лидери". 

 

Говоря само за етническите мюсулмани.

 

Къпят ги, повиват ги как някой си щял да се грижи за тях ... хем виждат как ВСИЧКИ партии крадат и от християни, и от мюсулмани и какви ли не вероизповедания, от българи, арменци, турци, евреи и т.н. ... ама не "тяхната" партия уж ще им помага. Па тя ни тяханта е тяхна, ни "нашите" са наши. 

Link to comment
Share on other sites

Мадоната с големите бомби ? :))

Иначе Киворка скача като тийн скинхедче. Никой нищо не иска, Местан си играе играта и колкото повече се бучи покрай това което е направил, толкова повече медийно внимание ще получи.

А целият ни проблем с турските партии които си ги имаме от бая време вече е, че българите не гласуват. 

Вместо да се подскача на тема патриотизъм и реакция, по-добре да се призовават българите да си упражнят правото на глас, тогава ДПС и ДОСТ няма да имат никаква тежест. Но не, умниците им правят реклама!

 

Аз започвам да си мисля, че в момента се провежда един експеримент (дано не се окажа прав, както в повечето случаи). Експеримент, който вероятно ще бъде успешен. Експериментът се състои в това да се провери до колко точно ще търпи раята. Агите са хитри и добре виждат, че стадото е дотолкова вяло, че не е ясно вече дали има изобщо нещо, което да го размърда. Я да видим сега докъде ще е прага на търпение по турската тема - ще спретнем чисто турска партия, маски долу, никакви заобикалки - директно се пере на турски, директно се подхвърлят реплики, канят се умишлено определени хора.... След някой ден с фесове ще се появят, маанета с потури ще врътнат на някой площад... И така докато се види докъде е стигнало бездушието на раята. За мен тая "партия" е челен ешелон, който опипва почвата. Пак казвам - дано не съм прав.  

Link to comment
Share on other sites

Видене, вместо да си лаем по форумите, що не пуснем сигнал до прокурор за държавна измяна, с копия до де що има медии?

Link to comment
Share on other sites

Видене, вместо да си лаем по форумите, що не пуснем сигнал до прокурор за държавна измяна, с копия до де що има медии?

 

Щото според тебе какъв точно ефект ще има това? Дали изобщо някой плати дори ония смешни глоби, които бяха наложени по изборите за изпълненията в Истанбул и прочее? И не аз и ти - доста по-влиятелни и сериозни хора и институции следва да го направят, но забележи как всички си траят.

Link to comment
Share on other sites

Разлайване на кучетата трябва, ма кучетата търсят кучки и къде да фръгат салфетки..

Link to comment
Share on other sites

дано не се окажа прав, както в повечето случаи

Аре ся, бива ли така сам да се подценяваш? Та ти се оказваш прав във всички случаи, стегни се!

Link to comment
Share on other sites

.....

И все пак... Нещо за съдебната реформа? Защото корупцията е най-големия бич за България в момента.

 

Тук не става въпрос за националистическа карта...

Видене, няма по-важно нещо от правораздаването. Набий си го в главата. Ако съда не работи нямаш държава. Това е най-основната функция на една държава. Ако съда има двойни стандарти и е корумпиран си за никъде.

 

И всеки път като започне да се разиграва националистическата карта една камара хора скачат като ощипани и поглеждат накъдето сочи пръста. Щото ако погледнат другаде ще забележат какви огромни лайна се бъркат. Даже не е нужно да ти изброявам случаи в които се започва някаква безумна медийна кампания за важността на  нам си какво докато в същия момент минава поредния безумен закон, поправка или заемче... или не минава важен закон или каквото там... но на никой не му пука, защото сме свикнали да ни грабят и мизерниците да минават безнаказано. 

 

И Кеворк и Местан играят от една и съща страна и едни и същи хора са им кукловодите. 

Link to comment
Share on other sites

И Кеворк и Местан играят от една и съща страна и едни и същи хора са им кукловодите. 

Е що само тия двамата? И Гоце, и Болен, и Доган, и Тикван, всички тия са в един и същи десарско-кагебейски кюп, обаче мат'ряла цвили отстрани и го водят като каракуда на торен червей. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аре ся, бива ли така сам да се подценяваш? Та ти се оказваш прав във всички случаи, стегни се!

 

Ще се научиш и ти, само не искам да се плашункаш и притесняваш.  :laughing:

 

И все пак... Нещо за съдебната реформа? Защото корупцията е най-големия бич за България в момента.

 

Видене, няма по-важно нещо от правораздаването. Набий си го в главата. Ако съда не работи нямаш държава. Това е най-основната функция на една държава. Ако съда има двойни стандарти и е корумпиран си за никъде.

 

И всеки път като започне да се разиграва националистическата карта една камара хора скачат като ощипани и поглеждат накъдето сочи пръста. Щото ако погледнат другаде ще забележат какви огромни лайна се бъркат. Даже не е нужно да ти изброявам случаи в които се започва някаква безумна медийна кампания за важността на  нам си какво докато в същия момент минава поредния безумен закон, поправка или заемче... или не минава важен закон или каквото там... но на никой не му пука, защото сме свикнали да ни грабят и мизерниците да минават безнаказано. 

 

И Кеворк и Местан играят от една и съща страна и едни и същи хора са им кукловодите. 

 

Аз не разбирам къде се отплесна пак. Ти вечно си отплеснат, ама тук къде се отплесна не знам. Тук няма националистически карти - коментира се създаването на ДОСТ и изсраното в деня на създаването. Никой нищо не отклонява, господа конспиратори, дето и магаре не може да спрете - в този ден и месец няма нищо скандално около съдебната реформа, която всички видяха, че не се състоя и явно скоро няма да се състои. Даже твоят приятел Иван Бедров, макар и дълбоко изгубен в превода (меко казано), в крайна сметка казва същото. И той ли е от конспираторите? Или викаш КАКВОТО И ДА СТАВА, требе да се блее в една точка без смисъл и посока... Боксува като развалена плоча тая работа с "отклоняването на вниманието" вече! Кой го подхвърли тоя кокал не знам, ама вече става смешно. Я кажи в деня на създаване на ДОСТ какво се случи задкулисно и защо Местан е избрал умишлено този ден? Какво прикри той? Разрешиха на Цацаров да подслушва съдиите, взеха15 милиарда заем? Какво се случи? ГЛУПОСТИ пак на търкалета. Кеворк и Местан от една страна... Ето това малоумие показва колко е безсмислено да коментирам с тебе тия въпроси. Кеворк е журналист, набий си го в главата, не политик. И то не от тия журналисти-слуги, които ти завират всеки ден в муцуната с поръчкови материали, а от тези, които хората търсят да прочетат.

 

Е що само тия двамата? И Гоце, и Болен, и Доган, и Тикван, всички тия са в един и същи десарско-кагебейски кюп, обаче мат'ряла цвили отстрани и го водят като каракуда на торен червей. :lol:

 

Аха - и Костов (в топ 3), и Станишев, и Семерджиев и т.н... Нещо удобно пропускаме имена ми се струва, агент Момчил... 

Link to comment
Share on other sites

Хм, това наистина е гениално - нанокапсули ускорявани до скорост 20% от тази на светлината. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...