Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Нееее...не мога повече - това долното наистина не мога да го преживея! :woot

 

Президентът на Венецуела обяви, че цената на бензина в страната рязко ще бъде повишена, а националната валута  ще бъде девалвирана в борба с икономическата криза в страната.
"Това е мярка, за която аз поемам лична отговорност", каза Николас Мадуро в телевизионно обръщение, продължило 5 часа.

Това е първата корекция в цените на горивата от 20 години и поскъпването е от 6086% за бензин А95 и 1300% за бензин А91.

Николас Мадуро заяви, че цената на бензин А98 ще поскъпне от 1 цент за литър (около 1.75 стотинки) до 60 цента, или 1.05 лева. Бензин A95 обаче ще се продава за 10 цента, или 17.5 стотинки за литър.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Социализъм в действие :)

 

Социализмът рано или късно води дотам, особено ако му отпуснеш края и не разстрелваш роднините си по стадионите, както е в Северна Корея, където външно всички са "много щастливи". ;)

 

                                                     1.jpg

 

 

Мен обаче друго ме мъчи - щом литър А98 досега е струвал 1 цент, колко аджеба е струвал литър А95? :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Стара новина е това ;)

Освен това, телефонката ще е толкова българска, колкото климатиците Осака са японски, примерно....

Link to comment
Share on other sites

За новината не знам, гледам датата е днешна, но пък ОС-а на това чудо е доста архивен - да предлагаш тепърва смартфон с Andorid 4.4. KitKat е меко казано странно.

Link to comment
Share on other sites

Ами този смартфон от Индия за 4$: Freedom 251

Сайта не им бачка от претоварване..

Аз нещо не мога да схвана сензацията. При нас повечето подобни са безплатни. Даже в момента iPhone 5s върви безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Аз недоумявам, за чий чеп им е на хората дуал сим със стенд бай. Само главоболия и дефакто неработеща втора симка.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да схвана сензацията. При нас повечето подобни са безплатни. Даже в момента iPhone 5s върви безплатно.

В България такова нещо скоро няма да видиш! Тук на символичната цена от лев-два можеш да си вземеш най-много някоя бутонка, но не и смартфон. Заради това е и сензацията в България поне.

Докато в съседна Гърция преди 8-9-10 години гледах, че при подписване на договор взимаш СЕ П-800 (или 900 да не беше) и принтерче за снимките към него, за без пари комплекта.

 

П.п. Инак смартфон за 5-10 долара без никакво обвързване към никого, мисля си е далавера.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не мога да схвана сензацията. При нас повечето подобни са безплатни. Даже в момента iPhone 5s върви безплатно.

Без договор с телеком?

Защото това е цената на у-вото без да се обвързваш с никой.

Link to comment
Share on other sites

Той имаше предвид, че ту работи ту не работи и като цяло е мизерия когато е със standby

 

Никога досега не съм имал проблеми с никоя от 4-те карти, дето съм напъхал в телефона - бачкат си и 4-те и ако докато говориш с някоя те потърсят от друга, просто ти се изписва, че те търсят и може да избираш дали да се прехвърлиш на другата карта, за да говориш там.

Link to comment
Share on other sites

нз кво толко се филмирате, аз си преподписах договора - 10лв еднократно = отключена базова нокия 4 ядра, 1гб рам, 5 инча, HD екран ... майка ми веднага свикна да работи с нея

 

прехврълих си още една карта към оператора, още 10лв еднократно, още една нокийка - веднага я боцнах за служебно телефонче

 

тия китайчета с незнаен ром:

1 - ще искат рефлаш с някав друг по-нов

2 - ще работят адски неоптимизирано с стария, а с новия ще забиват рандъм

3 - никаква идея до кога ще имат поддръжка

4 - гаранця = Франция

 

та, ако му трябва телефонче на човек непритенциозно, и не държи на марки и т.н. като извади телефона в заведението да го гледат с кво е ... еми едно huawei или lenovo или microsoft lumia са идеални, дори windows phone си е по-добре като са орязани от към рам .... лесно, бързо, евтино решение ако си на договор

Link to comment
Share on other sites

Без договор с телеком?

Защото това е цената на у-вото без да се обвързваш с никой.

С двегодишен договор, но пък аз лично не виждам някакъв смисъл човек да си сменя доставчика всяка година, та толков да държи на липса на каквото и да било обвързване. 

Link to comment
Share on other sites

Тея съвсем изтряскаха : http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=192893

Заглавието е силно подвеждащо, типично по журналяшки ;)

Иначе аз съм твърдо ЗА крути мерки срещу безразборното къмпингуване и осирането по този начин на де, що плажове има....

Link to comment
Share on other sites

 

Заглавието е силно подвеждащо, типично по журналяшки ;)Иначе аз съм твърдо ЗА крути мерки срещу безразборното къмпингуване и осирането по този начин на де, що плажове има....
Съгласен съм ама такива глоби е нереално...Заглавието го зарежи,ясно е че журналягите правят от мухата слон....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...