Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цитати ако не са измислени, баш ма к*рац бОли откъде са...  Иначе има силно противоречие - в заглавието е маскиран, но в текста не е маскиран и циганинът го разпознал щото имал камери... Класика!  :grin:

 

===============================

 

А вие ТОВА видЕхте ли го?!?!? 

Link to comment
Share on other sites

Иначе има силно противоречие ......

Тъй де тъй. ПИК... ти що четеш ПрасПрес? Нямаш ли си приставката, която ги лови и предупреждава?

 

А вие ТОВА видЕхте ли го?!?!?

Нито са малки нито са котета... всъщност причисляването им към котешкия вид е груба обида... мъка мъка...

Link to comment
Share on other sites

Тъй де тъй. ПИК... ти що четеш ПрасПрес? Нямаш ли си приставката, която ги лови и предупреждава?

 

Пак си пропуснал. Ако заглавието беше "Нещастен, беден, безработен българин е докаран дотам, че да краде суджуци от циганин" няма никой да му обърне внимание и да го чете. Но когато в заглавието имаме избувхания, взривявания, маскирания - кликовете вървят. И кога не четем текста преди да озаглавим...

Link to comment
Share on other sites

Когато освен престъпниците се разрешава и на нормалните хора да притежават оръжие (щото на престъпниците не им пука какво е разрешено всъщност)... 

 

http://threepercenternation.com/2016/01/6-time-felon-killed-in-shootout-by-13-year-old-during-home-invasion/

 

И когато частната собственост е неприкосновена, че тука като нищо ще те вкарат в затвора за същото

 

 

Пак си пропуснал. Ако заглавието беше "Нещастен, беден, безработен българин е докаран дотам, че да краде суджуци от циганин" няма никой да му обърне внимание и да го чете. Но когато в заглавието имаме избувхания, взривявания, маскирания - кликовете вървят. И кога не четем текста преди да озаглавим...

 

 

PIK.bg..... ПИК..... nuff said ... заглавията са без значение

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Когато освен престъпниците се разрешава и на нормалните хора да притежават оръжие (щото на престъпниците не им пука какво е разрешено всъщност)... 

 

http://threepercenternation.com/2016/01/6-time-felon-killed-in-shootout-by-13-year-old-during-home-invasion/

 

И когато частната собственост е неприкосновена, че тука като нищо ще те вкарат в затвора за същото

 

 

PIK.bg..... ПИК..... nuff said ... заглавията са без значение

 

Тая тъпотия горе ми иска да лайквам нещо, че да чета... И после ще ми говори за ПИК....  :Facepalm:

 

И не е ПИК, а е sliveninfo. ПИК както почти винаги са преписали и са осрали заглавието, както вече казах. 

Link to comment
Share on other sites

http://fishki.net/anti/1868217-ljudi-nesut-cvety.html

 

Пред дома на обезглавената 4-годишна Настя, която беше убита от бавачката си.

 

Вземи си сега тази демокрация. За такива не трябва да има милост - тази трябва да бъде разпната, мъчена и убита публично. Дейба изрода мръсен. Не знам защо "цивилизованото общество" толкова се дърпа от смъртната присъда. За смъртна присъда съм с 2 ръце!

Link to comment
Share on other sites

ТАзи където и да иде няма дълго да изкара, а времето в затвора не искам да ти казвам какво ще й се стори. Това е Русия все пак. 

Link to comment
Share on other sites

Вземи си сега тази демокрация. За такива не трябва да има милост - тази трябва да бъде разпната, мъчена и убита публично. Дейба изрода мръсен. Не знам защо "цивилизованото общество" толкова се дърпа от смъртната присъда. За смъртна присъда съм с 2 ръце!

Пич доживотен затвор без право на замяна е доста по-тежко наказание от смъртната присъда.

Дуалното образование – оръжие срещу младежката безработица - една не лоша идея според мен
Link to comment
Share on other sites

Пич доживотен затвор без право на замяна е доста по-тежко наказание от смъртната присъда.

 

Както често се случва - не позна. За чий чеп едно общество ще плащада се държи някакъв боклук в клетка? Ето удобен момент да припомня, че всеки затворник в нашата богата на приказки страна струва вече над 800 лева месечно - всеки убиец, изнасилвач, педофил.... Та правилното е доживотна КАТОРГА - измислено е отдавна - making big rocks into little rocks. А не е като да не може да се измислят и други полезни дейности.   

Link to comment
Share on other sites

Харабия, следваща карикатура ще сте ми двата онлайн спам бота - ти и Щайгара...

 

Поласкан съм :)

 

Тая тъпотия горе ми иска да лайквам нещо, че да чета... И после ще ми говори за ПИК....  :Facepalm:

:Facepalm: за хората, които дори не стоплят че ако кликнат отстрани това се маха. И съм сигурен, че дори не си прочел какво пише даже, но си убеден, че за да четеш трябва да го лайкнеш... Досущ майка ми си. И тя е убедена в някои неща противно на логиката.

 

И не е ПИК, а е sliveninfo. ПИК както почти винаги са преписали и са осрали заглавието, както вече казах.

Първия ти линк беше към ПИК ... това че го има в световнопризнатата информационна агенция СливенИнфо е друга тема. Щом и те са писали за това явно е истина и ще им се доверим. Все пак не са кой да е, не е друг, ами самите СливенИнфо нали...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Както често се случва - не позна. За чий чеп едно общество ще плащада се държи някакъв боклук в клетка? Ето удобен момент да припомня, че всеки затворник в нашата богата на приказки страна струва вече над 800 лева месечно - всеки убиец, изнасилвач, педофил.... Та правилното е доживотна КАТОРГА - измислено е отдавна - making big rocks into little rocks. А не е като да не може да се измислят и други полезни дейности.   

Така е каторга по-добре, но все пак е доживотното наказание е доста по страшно от това, просто да го убият!

Реформаторският" апендикс на ГЕРБ - Интересна статийка, надолу може да прочетете мерките за "борбата" срещу корупцията през годините...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

 

....За смъртна присъда съм с 2 ръце!
Не споделям това мнение...Смъртна присъда е твърде леко наказание за такива...Доживотен затвор,копане в урановите мини и ...за ядене само свинска пача...това на първо четене...
Link to comment
Share on other sites

 

Поласкан съм :)

 

:Facepalm: за хората, които дори не стоплят че ако кликнат отстрани това се маха. И съм сигурен, че дори не си прочел какво пише даже, но си убеден, че за да четеш трябва да го лайкнеш... Досущ майка ми си. И тя е убедена в някои неща противно на логиката.

 

 

Първия ти линк беше към ПИК ... това че го има в световнопризнатата информационна агенция СливенИнфо е друга тема. Щом и те са писали за това явно е истина и ще им се доверим. Все пак не са кой да е, не е друг, ами самите СливенИнфо нали...

 

Ако не те познавах, щях да кажа, че си силно тъп, честно  :laughing:

 

Не споделям това мнение...Смъртна присъда е твърде леко наказание за такива...Доживотен затвор,копане в урановите мини и ...за ядене само свинска пача...това на първо четене...

 

Някакви проблеми с пачата???  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Някакви проблеми с пачата???  :grin:

Гадна е, стига естествено да не е само от уши и тарнаци....

Link to comment
Share on other sites

"Как си преставяте, че една империя поробила народи като полския, финландския, украинския, белоруския, латвийския, естонския, литовския, грузинския, арменския и много други, в същото време ще тръгне да освобождава българския.


Руската имперска политика никога не си е поставяла за цел свободна и независима България, напротив – страхувала се е точно от такава България, която ще бъде непреодолима пречка към завладяване на проливите Босфора и Дарданелите.


Ако Русия е имала за цел освобождението на България, това е могло да стане през 1829 година! Но, приоритетите на руската политика на Балканите винаги са поставяли на първо място гърците и сърбите, и никога България.


Само няколко месеца по-късно българските земи ще бъдат разпарчетосани с Берлинския договор (юли 1878г.) в основата на който са текстовете на секретните Райхщадски договори на Русия с Австро-Унгария от 1876 – 1877 години.


България не е свободна, не е независима, не е цялостна. България е разпокъсана, разграбена и ОКУПИРАНА!


Чак през есента на 1885 година България ще усети свободата, когато ще се опълчи на Великите сили и ще провъзгласи Съединението си."


Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...