Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Искам да попитам тъпака, съчинил заглавието защо точно е решил да напише "стрелба" след като дори да е имало е било с газов пистолет и е при опита за самоубийство? Сигурно защото "ученичка почина, след като бе наръгана с нож" някак не е толкова интересно, а? Нищо, че това със стрелбата е толкова минало покрай новината, че няма накъде.

Е нали има регулации и държавата се грижи за нас. Закъде щяхме да сме ако нямаше държава да ни пази от злите капиталисти?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам тъпака, съчинил заглавието защо точно е решил да напише "стрелба" след като дори да е имало е било с газов пистолет и е при опита за самоубийство? Сигурно защото "ученичка почина, след като бе наръгана с нож" някак не е толкова интересно, а? Нищо, че това със стрелбата е толкова минало покрай новината, че няма накъде.

 

Няма нужда да го питаш, аз ще ти кажа. :)) Още ли не си разбрал, че наш'те новинари мило и драго дават, за да направят от мухата слон - някого наръгали с нож в ръката...ония слагат заглавие "Заклаха едикой си"... ударили се 2 коли и шофьорите получили леки наранявания - заглавието е "Касапница на пътя"...и все от тоя род. В случая с убитото момиче ситуацията е малко по-различна, детето е убито, но пък какъв по-изгоден случай от това да използват ситуацията и да направят паралел с честите стрелби в щатските училища, въпреки, че всъщност никой по никого не е стрелял, а оня просто си се е гръмнал впоследствие с газов пистолет и то без да е умрял. Обаче когато видиш заглавието "Стрелба в сливенски техникум - един убит и трима ранени", автоматически си правиш извода, че някой е влязъл в училището и е стрелял на поразия.

Link to comment
Share on other sites

То ясно че е clickbait ама някак започва да ми идва да си направя черен списък с медии, които са публикували подобни и да престана да ги гледам (хубаво ще е да си записвам кога и защо съм го направил само)

 

Ама не съм сигурен, дали изобщо ще остане някой извън черния списък

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Войната на горивата продължава брей, то можело бе, ама един трябва да натисне който не е в картела

И забележи неграмотния драскач какво е написал

 

"Дизелът почети на всякъде падна на 1,77 лева"

 

ЗА ПООООООЧЕСТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Войната на горивата продължава брей, то можело бе, ама един трябва да натисне който не е в картела

Като знам как се решават нещата в петролния бранш,радоста на варненци ще е за кратко(дано да не съм прав де).То и в Пловдив има бензиностанции тук там дето се опитват да продават евтино ама бързо им режат крилцата...

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за русофилите:

 

Абе не ги знам аз русофилите, понеже и аз имам известен сантимент към Русия или по-точно към обикновените руснаци, но ще изразя едно мнение, което за някои може да се стори крайно, но пък си е мое. :))

Според мен веднага след 10.10.1989, даже и да е в разрез с демократичните принципи, би трябвало да се забрани със закон партията БСП (бивша и тогава все още БКП). Всичките злини дойдоха от бившите комунисти, превърнали се набързо в псевдодемократи и реформатори на системата. Още тогава се оформи мафията, още тогава се източиха (от "наш'те хора" разбира се) народните пари, още тогава някои "наши хора" станаха несметно богати покрай абсолютно нагласената огромна инфлация с 3к лева за долар и последващата обмяна на парите в съотношение 1000:1, а от там и обезценяването на многомилионните взети заеми пак в това съотношение. Пак тогава раздадоха на всеки един пълнолетен българин едни приватизационни талончета с гръмката фраза, че всеки от нас притежавал не-знам-колко-си-стотин-хиляди държавни активи, а впоследствие знаете какво се случи с всичките тия талончета. Въобще...ако тогава не беше допуснато "бившите" да си раздадат пари и привилегии на "наши хора", сега вероятно положението щеше да е 'малко' по-различно и нямаше 25 години да се жалваме, че сме най-бедната държава в ЕС и може би една от най-корумпираните държави не само в ЕС.

За тия дето смятат да ме оборват с аргументи, само ще спомена, че някои са чували за 10.10 от баща си или са чели за събитията тогава....а аз вече имах няколко години трудов стаж и всяка една годинка след 10-ти съм я изживял напълно съзнателно, потопен във всичките тогавашни лайна следващи ден след ден и към които хич, ама хич не ми се ще да се връщам дори и мислено...

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за русофилите:

http://istinata.bg/?p=110

Интересно четиво...

Или поне така си мислих, докато не прочетох и още доста от публикациите на този г-н (обзалагам се, че ти не си го направил). Човекът споменава интересни факти, но.... нек'си прекалено едностранчиво и угодно за собственото му пенявене. Впрочем ако се зачетеш повечко се вижда, че всичките му писаници са абсолютно идентични като текст и съдържание, но аранжирани по различни начини (явно за разкош).

А когато се натъкнах на екзалтираното му изцепване, че България принудила Русия да подпише договорът от Брест Литовск, тотално ме изгуби.

Link to comment
Share on other sites

Щото хората не ги интересува история и руско за тях е водка, матрьошки, балалайка и мечки по улиците....

Link to comment
Share on other sites

Интересно четиво...

Или поне така си мислих, докато не прочетох и още доста от публикациите на този г-н (обзалагам се, че ти не си го направил). Човекът споменава интересни факти, но.... нек'си прекалено едностранчиво и угодно за собственото му пенявене. Впрочем ако се зачетеш повечко се вижда, че всичките му писаници са абсолютно идентични като текст и съдържание, но аранжирани по различни начини (явно за разкош).

А когато се натъкнах на екзалтираното му изцепване, че България принудила Русия да подпише договорът от Брест Литовск, тотално ме изгуби.

Не съм му чел други статии. Попаднах на този линк във фейсбук. Статията ми хареса. Споменава много ФАКТИ. За няколко неща единствено не съм сигурен, но я четох преди да заспя и реших да не губя време да ги проверявам. Дори и да оставим историята. Какво хубаво виждаме в момента от Русия? Аз само за лоши неща се сещам и дори едно положително не виждам. Плащаме безумно скъп газ и петрол. После втори път под формата на дизел и бензин. Отделно подкупват разни институции за да убият конкуренцията.

Link to comment
Share on other sites

Не съм му чел други статии. Попаднах на този линк във фейсбук. Статията ми хареса. Споменава много ФАКТИ. За няколко неща единствено не съм сигурен, но я четох преди да заспя и реших да не губя време да ги проверявам. Дори и да оставим историята. Какво хубаво виждаме в момента от Русия? Аз само за лоши неща се сещам и дори едно положително не виждам. Плащаме безумно скъп газ и петрол. После втори път под формата на дизел и бензин. Отделно подкупват разни институции за да убият конкуренцията.

Ами прочети му и други работи. Абсолютно същият лишен от собствено мислене и идеи кукавелник си е, каквито са и паладините на дедо Иван и матушка Рус :))

Такива хора наистина имат нужда от своевременна диагноза и подходящи грижи...

Link to comment
Share on other sites

On December 18th, 2015 PayPal Instant Top Up service in Bulgaria will no longer be provided by TrustPay. Should you decide you do not wish to use PayPal anymore you can close your account immediately without incurring any additional charges by following these steps:[/size][/font][/color][/background]

  • Log into your PayPal account at www.paypal.com
  • Click Profile near the top of the page
  • Select My Settings
  • In the “Account Type” section, click “Close account” and follow the instructions

ТОВА, изобщо не е добър знак за нашата икономика. Някоя услуга на Paypal да бъде спряна значи положението не просто е насрано ами съвсем скоро яко ще се размирише

Ти вземи попрочети украинска пропаганда - македонците бледнеят.

След Крим и Донбас не е като да е съвсем безпочвена украинската

Link to comment
Share on other sites

Ама то Росия (имперска) какво хубаво е направила? Щото освен да се опитват да ни направят колона... и чрез "верни" лица в политипрските кръгове в България да се мешат във вътрешната политика... Друго...? Не говорим за офицерския състав разквартируван в България и за личните действия на руснаци. А за официална политика.

Или коя друга държава въобще като държава прави "добри" неща просто така за други държави.

 

Още повече тва филство... С какъв и уклон да е трябва човек да е крайно заблуден. Държавните образувания нямат приятели /братски държави и прочие. Имат си политики, интереси, доктрини и т.н. То хората не виждат как "безвъзмездно" никой нищо не прави за тях като роднина/приятел, а се хващат на тия пропаганди как някоя си държава "помагала". Помага ама друг път. Всичко си се плаща по един или друг начин, а с това образование децата в БГ масово мислят точно по тоя овчи начин как лицето Х и държавата У щели да ги спрасят. А не виждат как чрез личното си бездействие стават безплатна рая на кого да е, и само по кръчмите си говорят тъпотии. А за България, българите нищо не правят накрая. Правят разни неща за разни каузи да дойдел някой да ги оправи от някъде си.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

ТОВА, изобщо не е добър знак за нашата икономика. Някоя услуга на Paypal да бъде спряна значи положението не просто е насрано ами съвсем скоро яко ще се размирише

 

Същото излиза и за Румъния...Просто Trust Pay (май бяха словаци) се оттеглят от някои пазари.Не виждам драма,Paypal пак ще си работи.

Link to comment
Share on other sites

ТОВА, изобщо не е добър знак за нашата икономика. Някоя услуга на Paypal да бъде спряна значи положението не просто е насрано ами съвсем скоро яко ще се размирише

 

А ТОВА каква/коя услуга е изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...