Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

blitz.bg .... БЛИЦ.бг???    БЛИЦ.бг цитираш????????

 

Нали се сещаш, че със същия успех можеше да напишеш "стринката, на една приятелка на баба ми на очинайката била чула от нейна братовчедка, че .....новината тука....."

 

Блиц, шмлиц - видеото си е видео. Колкото и клозетна да е медията - не може да фалшифицира клип. Може просто да пише глупости за него. 

Link to comment
Share on other sites

blitz.bg .... БЛИЦ.бг???    БЛИЦ.бг цитираш????????

 

Нали се сещаш, че със същия успех можеше да напишеш "стринката, на една приятелка на баба ми на очинайката била чула от нейна братовчедка, че .....новината тука....."

djadomraz,ти изгледа ли клипчето?Май не.Иначе нямаше да пишеш такива тъпотии.ЗАСНЕТО Е-ГЛЕДАЙ!!!

П.С.Между другото вчера по БТВ гледам по историите със Сидеров говореше някакъв,който точно определи групичката придружители на Сидеров при изявите му като щурмуваци.И много резонно постави въпроса защо като депутата формално има имунитет тези около него нямат при тези изстъпления ТЕ не са арестувани?А де.Можеше всичко бързо и ефективно да бъде пресечено в зародиш преди време-полицията ги разхвърля по земята тез "юнаци",слага им белезници и оттам като чувал картофи в полицейския бус,а пък главатаря да видим дали щеше да продължи.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Чух два ясни взрива в другия край на София, първия по-слаб, втория по-силен. Първоначални данни стрелба с РПГ...Органите проверяват.

Стреляли са с гранатомет по автомобил на Алексей Петров...Баси.

Link to comment
Share on other sites

По последни данни няма жертви. Следващия път да пробват с Томахоук, няма как да не уцелят.

 

Естествено, майка ми веднага се обади да провери дали сме живи. :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Сигурно не се е взривил, щото с рпг не се стреля от 10 метра... Освен ако не е "Муха", например...

Link to comment
Share on other sites

djadomraz,ти изгледа ли клипчето?Май не.Иначе нямаше да пишеш такива тъпотии.ЗАСНЕТО Е-ГЛЕДАЙ!!!

П.С.Между другото вчера по БТВ гледам по историите със Сидеров говореше някакъв,който точно определи групичката придружители на Сидеров при изявите му като щурмуваци.И много резонно постави въпроса защо като депутата формално има имунитет тези около него нямат при тези изстъпления ТЕ не са арестувани?А де.Можеше всичко бързо и ефективно да бъде пресечено в зародиш преди време-полицията ги разхвърля по земята тез "юнаци",слага им белезници и оттам като чувал картофи в полицейския бус,а пък главатаря да видим дали щеше да продължи.

Изгледах клипчето и какво? Освен че им казаха, че са отрепки (което си е така) не видях кой знае какво - нито ги биха, нито нищо. Имало е клипчета как мангали ги бият и им трошат камери и пак нищо...

Link to comment
Share on other sites

Изгледах клипчето и какво? Освен че им казаха, че са отрепки (което си е така) не видях кой знае какво - нито ги биха, нито нищо. Имало е клипчета как мангали ги бият и им трошат камери и пак нищо...

 

Така си е...никой не изяде даже и един шамар...че и не ги блъскаха дори - те циганите вече са спецове в тая работа. :D

Link to comment
Share on other sites

Изгледах клипчето и какво? Освен че им казаха, че са отрепки (което си е така) не видях кой знае какво - нито ги биха, нито нищо. Имало е клипчета как мангали ги бият и им трошат камери и пак нищо...

Добре,кажи къде работиш и аз ще дойда да те видя.Ще те нападна вербално и обещай ми да не биеш ...много :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За викане в лицето не знам да са прибирали някой досега. Особено добър в тая дейност е Болен - знае, че камерите снимат отвсякъде, приближава се на 2 санта до лицето на съответния полицай и започва да плюе редовните приказки, разчитайки, че на оня няма да му издържат нервите и ще му посегне. Да, ама ония са инструктирани, че каквото и да става, те трябва да за невъзмутими и понеже Болен има навика да хваща "приятелски" за врата или да си слага ръката на рамото на отсрещния докато го плюе, полицаят най-много да си вдигне ръката пред лицето за да се предпази от плюнките - в този случай Болен започва неистово да крещи "Защо ме удряте?!!", ама номерът му вече спря да минава, понеже камерите винаги снимат от близък план. Той и затова се опита да твърди, че оня дето го бил ударил бил полицай, въпреки че на стоп кадъра ясно се вижда лицето на Камен Попов.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не се е взривил, щото с рпг не се стреля от 10 метра... Освен ако не е "Муха", например...

 

Нещо хич не е уред тая ралта. Мирише

 

Пак няк'ва аматьорска работа ми се струва...

 

Или по-скоро стъкмистика. 

 

Изгледах клипчето и какво? Освен че им казаха, че са отрепки (което си е така) не видях кой знае какво - нито ги биха, нито нищо. Имало е клипчета как мангали ги бият и им трошат камери и пак нищо...

 

Именно - нищо съществено няма в клипа, а виж в кенефната медия БЛИЦ коментара - все едно са ги изклали.... 

Link to comment
Share on other sites

Добре,кажи къде работиш и аз ще дойда да те видя.Ще те нападна вербално и обещай ми да не биеш ...много :laughing:

Ако дойдеш в кофти изнервен ден може да бъдеш бит и без да нападаш вербално :lol: Въпросът е, че аз не съм станал нахална продажна гнида журналист, там е тънката разлика ;)

Интересна работа е нашета държава - Доган с газов пистолет, без пълнител му правят "опит за убийство", Алексей Петров го стрелят с гранатомет и "нещо са се объркали и има грешка" :lol:

Плач и крясъци в ромската махала на Пазарджик - бутат къщи - да бутат на тия отрепки, ако и сметките започнат да си плащат...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Някой беше писал:

Дарт Сидерус го пляснали зад врата - опит за убийство. Петров го стрелят с гранатомет - "станала е грешка"...

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Дарт Сидерус го пляснали зад врата - опит за убийство. Петров го стрелят с гранатомет - "станала е грешка"...

:lol:

 

Нищо не разбираш ти - Дарт Сидерус ползва Силата, следователно е безсмъртен и затова е още жив след толкова опити, а колата на Петров случайно я улучи една заблудена ракета долетяла по погрешка от Сирия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...