Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

w00x-a е прав за ПейПал-а. 

 

Американски акаунт + линкната банкова карта -----> Български акаунт с линката БГ карта. Не е като да има още хиляда начина.

За кое е прав?

 

Това дето си го описал е най-нормалния начин за превод и комисионните са убийствени.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Именно, навярно е по-скъпо от банков превод. 

Добавяме и евентуален вариант ПейПал да реши че нещо не ти е в ред и да ти замрази акаунта за няколко месеца в които си принуден да общуваш с не особено компетентен индийски съпорт. 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

На мен ми вдигнаха лимита та мога да тегля колкото си искам, но не е там работата. А Виден твърдеше, че може с 2 акаунта без комисионна, което не виждам как ще стане. Може с 1 ако свържеш американска сметка и българска карта, но не е като хептен да няма комисионни

Link to comment
Share on other sites

Е това какво е - поредния дивашки идиотизъм! :thumbsdown:

 

Вандали убиха сепии и октоподи в Пловдивския природонаучен музей

 

5 сепии и 2 октопода са умрели след изключително брутална вандалска проява в аквариума на Природонаучния музей в Пловдив. Това съобщи директорът на музея Огнян Тодоров, цитиран от Дарик радио и БНР.

По думите му вчера неизвестни лица са блъскали с невероятна злоба по стъклата на аквариума, вследствие на което голяма част от обитателите му са стресирани до такава степен, че 7 от тях починали.

Отделно са откраднати и една изключително рядка и трудна за намиране коралова риба, и друга, която е любима на децата - Немо (риба-клоун).

Link to comment
Share on other sites

Някой шЕ ми обясни ли как точно се краде ш*бана риба ? Или колко точно трябва да се тропа за да се стресират въпросните обитатели без никой да забележи ? Нещо пак журналистически съчинения.... 

Link to comment
Share on other sites

Някой шЕ ми обясни ли как точно се краде ш*бана риба ? Или колко точно трябва да се тропа за да се стресират въпросните обитатели без никой да забележи ? Нещо пак журналистически съчинения....

И на мен така ми звучи - без да е наясно някой е правил свободни съчинения.

Link to comment
Share on other sites

Пълна тъпотия е...октопода да се притесни от нЕк'во си 'лопане по стъклото...да бее..това да не е спондж боб...и рибите...как ще ги 'дигнат?!? Нали има охрана...уж...

 

Я пак си помисли...и влез в кожата на един октопод - ако си в тясно и ограничено пространство, където няма къде да се скриеш, а някой идиот блъска като ненормален по стъклото или бърка в аквариума, няма ли да получиш сърдечен удар?

 

Вандалите са успели да повдигнат големите капаци на новите аквариуми и да изплашат до смърт сепиите и октоподите и да откраднат другите две риби.....блъскано е по вътрешните и външните страни на стъклените стени и всичко това е довело до изпадането в шоково състояние на сепиите и октоподите. Вследствие на всичко това и като защитна реакция те са изпуснали мастилото си и са починали от силния шок. Явно той е бил много силен, тъй като единият от аквариумите с вместимост от 800 литра вода бе целият почернял, а в него имаше само една сепия", коментира директорът на Природонаучния музей д-р Огнян Тодоров.
Link to comment
Share on other sites

Някой шЕ ми обясни ли как точно се краде ш*бана риба ? Или колко точно трябва да се тропа за да се стресират въпросните обитатели без никой да забележи ? Нещо пак журналистически съчинения.... 

 

Аз мога да ти обясня много лесно, без да съм чел "новината". За целта ще ти топна главицата във затворен съд с ... каквото пожелаеш и ще го пердаша отвън. Ще гледам кога ще ти избие кръв от носа... 

 

============

 

Има един друг момент на неграмотност и некадърност сред "уредниците" на музея. Домъкнати са животни отнякъде, побъркани от стрес при транспорта, неоставени да се аклиматизират и пуснати за пред циркаджиите. 10000% "вандалите" са деца, допуснати където не им е работа....Те не са виновни, други некадърници са виновни. 

Link to comment
Share on other sites

Нещо става в Париж....в момента...

 

Франция е затворила границите си и е обявено извънредно положение! Нещо ми мирише на Аллах акбар....ама то ще си покаже....дано да не съм прав.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Франция е затворила границите си и е обявено извънредно положение! Нещо ми мирише на Аллах акбар....ама то ще си покаже....дано да не съм прав.

Както един познат се изрази "нищо, те мюслитата ще излекуват западноверопейците от либерализма" а втори допълни, че даже е добре някак с по-бързи темпове да ги внасят, че да не чакаме да свикнат ами някак по-рязко така да дойде "събуждането"... верно ще взривят това-онова междувременно...

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам колко ще си го купят, ама някои хора в ЕС отдавна живеят извън реалността. Не може да пускаш куцо, кьораво и сакато в огромни количества да се шматка безпрепятствено в дома ти! Ама не - това е демокрацията, не можело иначе. Не е възможно да се подиграваш с вярата и чувствата точно на вярващите в исляма, помествайки карикатури на Мохамед. Ама не - това било демокрацията и всеки имал право да си пише каквото и да е. Да, ама специално с ислямистите трябва да спазваш някакви граници - особено пък крайните...те не са хора като нас, понеже на него не му пука дали ей сега ще опаше колана с експлозивите и ще умре, щото е научен, че така директно отива в рая и всъщност това е привилегия, която не всеки има. Каква демокрация тогава трябва да бъде прилагана точно към тези - същата както към нормалните хора ли?

Link to comment
Share on other sites

Каква демокрация тогава трябва да бъде прилагана точно към тези - същата както към нормалните хора ли?

 

Ти сега какво се опитваш да кажеш?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз каквото имах го казах, а ти какво се опитваш да кажеш...че един резак с промит мозък, който вярва, че отива директно в рая като се самоубие и покрай това си действие убие колкото се може повече неверници, а под неверници той разбира всички, вкл. и мюсюлмани, които не вярват в неговата версия на исляма...та не разбрах какво се опитваш да кажеш - че един такъв може да го минем за нормален човек? Не, те просто не са нормални хора!

Link to comment
Share on other sites

Не бе, просто исках да те видя ти да го казваш... Все пак си по-мъдър и датираш от зората на Вселената... 

 

Инак моето мнение е просто и животинско, първично и зло - смърт за цялата тая гад.  

Link to comment
Share on other sites

Да, гадовете трябва да се изтребват, но други са за е*ане - искат да ми кажат, че с цялата си военна мощ щатите и ЕС не могат да ги смачкат за 1 месец ли? Че години им разрешават да се разрастват, да режат демонстративно глави и да печелят милиарди от петрола, дето уж им е забранено да го изнасят ли? Айде не на мене тия....утре пак ще излезнат по улиците на Париж с плакатите против тероризма, пак ще има купища цветя в памет на загиналите, пак всички световни лидери ще осъдят атентатите и пак всички ще сме съпричастни към трагедията на близките на загиналите...само че така не се решават нещата. Не може да си демократичен към индивиди, чиято единствена цел е да се самовзривят в тълпа хора или да стрелят с 'калашников' в някое кино или театър. Ако някой ми даде пълна власт в световен мащаб само за месец-два и взема дедо за помощник, нали се сещаш колко ще ни пука за световното мнение на организациите за защита на правата на някои си....ама за съжаление такива права на такива като нас не дават. Извинявай - ще ги търпят сумати години да завземат териториите на 3-4 страни...да бе, да... :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...