Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Оня ден я гледам темата замислих се кво да напииша и осъзнах че не мрза чак толкова мн нещо,но от вчера разбрах следното:

Не обичам да нямам интернет защотото не сам го платил.

МРАЗЯ ама много МРАЗЯ да нямам интернет при положение че съм го платил.

И подкрепям мнението за кашлянето в автобуса(някаде по напред е споменато)като вписвам и сякъв вид подсмърчане.До вчера бях болен и имам чувството че е точно заради това.

Link to comment
Share on other sites

Пак е по-добре отколкото да чакате 39 човека :)

хаха и точно като дойде този Принц или Принцеса и..... Тюркиш Телеком решава, че не може неговите клиенти да са такива късметлии и резва нета, което води до масов рипеър, защото сте се уайпнали на Ваел - примерно ;)

 

Ех Кийлър - къде ме върна в спомените, не е истина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мразя да гледам как хората се правят на умни.

 

Реших да почета малко какво става из форума,та...

чета си аз и гледам как във всяка тема някой потребител се прави на по-умен от другия,опитва се да изпъква със своята 'мъдрост'... следващият пък се кара на предния,че не пишел на български или не познавал числата.

 

:pirate

Link to comment
Share on other sites

Мразя някоя бабка да ми вика на спирката,докато си чакам рейса, че и била много малка пенсията и колко зле ни била държавната система...

Link to comment
Share on other sites

Мразя, когато някой селски елемент, дето си е купил "автомобил" от Белканто, мине през някоя локва, опръска ме, напсувам го, а той избяга като МИШКА!

 

Совсем охуели, чурки поганые!

Link to comment
Share on other sites

Мразя пазари, хипермаркети, супермаркети, огромни магазини, пълни с хора. Брррр.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Мразя себе си в момента, защото съм тъпо, притеснително и нерешително копеле. :blowup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Себе си! (поне в момента)

 

И аз така в момента и не само сега.

Мразя завистта и лицемерието у хората, мразя когато си играят с мен и по-точно с доверието и сърцето ми ( и без това е за боклука то) , пияни шофьори, хора който карат в града на претъпкани булеварди с над 80 , хора които карат вечер без фарове МНОГО МРАЗЯ !!!

Мразя да няма кафе сутрин, да ме събуждат момичета по телефона през нощта с въпрос "кво правиш" (ЛогиКооооо)

Link to comment
Share on other sites

Себе си! (поне в момента)

 

 

И аз така в момента и не само сега.

Мразя завистта и лицемерието у хората, мразя когато си играят с мен и по-точно с доверието и сърцето ми ( и без това е за боклука то)

Ставаме трима :)

Link to comment
Share on other sites

Мразя да гледам такива клипчета, че после ми идва да убия някой от определена етническа група!

 

Днеска като го гледах тоя клип и ми мина същото през главата... че си имам закачка с тия черните, имам си от време на време, обаче като се замисля какво би се случило с мен или някой друг, ако евентуално стане нещо по-сериозно от побой над такъв представител на тия малцинства, и какво би се случило, ако тоя същия направи нещо с мен или някой нормален българин... еми, не знам аз ли съм песимист или какво, обаче май аз бих получил по-тежка присъда най-малкото... Та колкото и да мисля, че с бой стават нещата, за да се реши проблема тук се иска нещо по-различно, по-висшо, може би...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...