Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мразя да съм в положение, в което колегите ми ме гледат накриво, защото им се ще да напсуват шефа ми и смятат, че съм му придатък, на който могат да си го изкарат по всяко време.

:blowup:

Пу, де*ба.

П.С. Мразя и да не мога да се прибера в собственото си жилище, защото там се случват някакви лични трагедии... мразя да се връщам в неприятни минали моменти, изобщо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Никого и нищо не мразя. Обичам целия свят и най-вече себе си:)

Link to comment
Share on other sites

symbian

Link to comment
Share on other sites

То аз не че имам проблем, просто ме дразнят не че нещо :)

 

Забравих да добавя също, че мразя и имената на песните в някой албум да са на кирилица. Тва е важен момент също.

Link to comment
Share on other sites

мразя , когато за 1 мин , някой на когото мн държа ми разваля добро настроене , акумулирано в продължение на дни :) :)

 

как може жените да забравят приятните моменти толкова бързо ?

Link to comment
Share on other sites

мразя , когато за 1 мин , някой на когото мн държа ми разваля добро настроене , акумулирано в продължение на дни :) :)

 

как може жените да забравят приятните моменти толкова бързо ?

И аз се чудя понякога :)

Link to comment
Share on other sites

Много ме дразнят хората който системно зарибяват всичко що е Female по форуми.. по седянки.. по last.fm (най-вече). То принципно лошо няма но има отделни единици който се набиват на очи по всеки един shoutbox и определено дразнят с присъствието си.

 

Комплексирани женкари некви.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да ви кажа думата мразя е много силна и надали хората я употребяват съвсем правилно.По-скоро думите "не обичам" биха я заместили най-добре и най-прявилно. Та и аз да кажа какво "мразя"... да ми е жега,скуката,лицемерието,чалгата... А мързелът ми е едно от любимите неща :punk

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа думата мразя е много силна и надали хората я употребяват съвсем правилно.По-скоро думите "не обичам" биха я заместили най-добре и най-правилно. Та и аз да кажа какво "мразя"... да ми е жега,скуката,лицемерието,чалгата... А мързелът ми е едно от любимите неща :punk

 

Ти кат' мен - ПЪЛЕН АЙЛЯК! :) Иначе, зависи какво по-точно "не обичаш" и какво "мразиш", пример:

I. Аз НЕ ОБИЧАМ чашата кафе, придружена с чинийка и лъжичка.

II. Аз МРАЗЯ когато ям пица/хамбургер/т.н. да ми се разпада в ръцете или чинията, докато съм зяпнал като 11 годишно дете пред циците на 20 годишната му съседка, мъчейки се да хапна. Направо полудявам и зарязвам и ядене и всичко с поздрави :)

I. Аз НЕ ОБИЧАМ ниски момичета - тапи ( нищо лично ). Просто аз съм 1.94см висок и винаги са ми били много смешни някакви запъртъци по кинта и 20 (касабаджаци), да ми се изрусят, да сложат очилата тип "сега слизам от кораба-майка" и да ми ходят все едно света е тяхен, надути като въшки.

II. Аз МРАЗЯ да тръгна да човъркам отзад из рс-кабеляците, мъчейки се да достигна нещо ултра-малко, при положение, че не виждам какво правя, а съм се навел все едно бера ягоди. Тогава също подивявам, зарязвам всичко и пращам мнооого поздрави :)

 

Списъкът е дълъг, но няма смисъл да продължавам, вие ми схванахте мисълта :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мразя когато майка ми и баща ми вземат моята кола вместо служебната на баща ми и трябва да ги чакам да се върнат, както е в момента. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато майка ми и баща ми вземат моята кола вместо служебната на баща ми и трябва да ги чакам да се върнат, както е в момента. :angry:

 

Аз съм с теб тука, мразя баща ми да взима мойта кола, при положение че неговата е в гаража... в тоя случай обикновенно аз взимам неговата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мразя дъна със SiS чипсет. Сигурен съм, че в тая борба не съм сам !!!!

 

Няма да ми клеветиш дъното! Купено е 2001, Windowsa последно е преинсталиран 2003 и още работи като пушка! :P

 

Иначе, казвал съм го и преди, ама пак ще повторя - най мразим да мислим!

Link to comment
Share on other sites

Мразя да се прибирам. Ако не ме гонеше нощния пазач, цяла нощ щях да си седя в музея.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...