Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Всички, които си надуват музиките в колите до безобразие,та чак прозорците ми вибрират, особено в часовете след 22 :angry1 :angry1

и цялата малоумна сган изхвърляща всевъзможни отпадъци където види окото, но не и в казана :angry1 :angry1

и магазинери, отказващи да развалят 20 или 50 лева,но ако си купя близалка за 15 стотинки веднага намират дребни :angry1

и кондукторки мусещи се на жълти стотинки :angry1

и продавачки из разни магазини, които дори довиждане не казват след като не си купиш нищо :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Всички, които си надуват музиките в колите до безобразие,та чак прозорците ми вибрират, особено в часовете след 22 :angry1 :angry1

Е... закакво сме ги купили тия 12 инчови bass каси :devil

Link to comment
Share on other sites

Е... закакво сме ги купили тия 12 инчови bass каси :devil

 

Ами лично аз съм си я купил, за да мога да си слушам АЗ силно музика в колата. А не другите да слушат отвънка :) Наистина вечер е адски неуместно да се слуша високо музика в жилищни райони , защото на много хора са им неприятни именно тези вибрации :wir ,а може да има бебета в района. Постави се на мястото на родителите им...

Link to comment
Share on other sites

Мразя да съм в Хисар точно когато искам да съм в Пловдив... Мразя да се налага да се съобразявам с хора, които хал хабер нямат от нещо, не трябва да се месят в него, но въпреки това, те да си кажат... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурна дали мразя нещо, но определени има неща, които са ми силно неприятни! :angry1 Например хич не ми е приятно, когато някой говори на пук, когато по някакъв начин се опита да привлече вниманието ми с простоти, очаквайки да се "вържа" ...

Пример 2: Също ми е много много неприятно, когато някой започне да говори лоши неща за човек, който е виждал само на снимка, с цел да се направи на приятел пред някой друг и онзи другия да смята, че има подкрепа в нейно/ негово лице! :angry1 Ейййй подлудяват ме такива! (Не съм много сигурна дали разбрахте дразненията ми, може би не можах да ги представя по най-добрия начин...)

Но какво да се прави, всеки е различен! ;)

Link to comment
Share on other sites

мразя някои в реиска да слуша музика от телефона на говорителя ( т.е. не със слушалки ) и половината реис да му слуша педалските песнички.

така тва ясно :)

Ама аз като карам колело и аз си пускам музика така,да мога да чувам и какво става отстрани,иначе със слушалки все едно съм глух ...

Дали аз не правя това което мразя ? ама пък минавам покраи хората за секунда-две.

Link to comment
Share on other sites

Иде ми да взема един ефтин джип да го оборудвам с едни хубави тръби отпред и да почна като таран да ги влача ей такива!!!

Точно това обсъдих с един приятели наскоро. Ако се прибера за постоянно да живея в Пловдив вероятно ще го направя това нещо. Идеята е когато някои се изнерви да го взима и да покара малко навънка. Единствено се иска да спазваш правилника... Гаранция че на 10-тата минута ще успееш да блъснеш някои без да си виновен.

Link to comment
Share on other sites

Точно това обсъдих с един приятели наскоро. Ако се прибера за постоянно да живея в Пловдив вероятно ще го направя това нещо. Идеята е когато някои се изнерви да го взима и да покара малко навънка. Единствено се иска да спазваш правилника... Гаранция че на 10-тата минута ще успееш да блъснеш някои без да си виновен.

Освен да се съберем и да обсъдим проблема на по бира... :)

Мразим Докторите!

Link to comment
Share on other sites

Освен да се съберем и да обсъдим проблема на по бира... :)

Мразим Докторите!

 

Нищо не разбираш мойто момче. Докторките, зъболекарките и медицинските сестри са най-яките мацки - много добре разбират някои работи - айде сещай се какво имам предвид :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя да обяснявам колко много ми е обидно дадено поведение в един човек спрямо мен, той да ме разбира и въпреки това, да прави напук ли, не знам, все едно се опитва да ме обиди още повече... И най-тъпото, знае за какво говоря, а гледа като теле в железница :angry1

Link to comment
Share on other sites

мразя някои в реиска да слуша музика от телефона на говорителя ( т.е. не със слушалки ) и половината реис да му слуша педалските песнички.

 

В рейсове рядко се качвам, да не кажа хич, ама тва същото много го мразя. Обикновенно ми се случва като си пия неделя сутрин кафето, тоест неделя по обед кафето, и някви тиняци като решат да си мерят телефоните, кой каква по-нова и по-ужасна чалга си е качил. Последния път като ми се случи летяха шишета с минерална вода из кафенето. Жалко че не уцелих, но пък тъпите телефони замлъкнаха.

Link to comment
Share on other sites

Мразя :

Гадна храна или по-точно не добре приготвена

Нахални хора без капка срам

Надути интриганти без мозък

Да ми се правят на ударени

Простотията без мярка

Политиците

Държанието на селяни

Жега

Студ

Мисленето за всемогъщ

Прекомерното перчене на хората

Пренабрегването

Несъобразителни хора с постоянни извинения

Крадци

Крайни заключения без компетентност

... много неща са и почти всичко ми идва в главата ама мога да си ги изреждам цял ден без да спра или почти всичко некоректно и неправилно за един човек , което може да се каже .

Няколко пъти да направиш нещо подобно не набива на очи ама някой хора не мислят и това ме дразни много .

Има нещо които мразя и други от които ми става лошо или не ги понасям просто .

п.п. Има малка разлика в между тея работи за мен лично .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

В рейсове рядко се качвам, да не кажа хич, ама тва същото много го мразя. Обикновенно ми се случва като си пия неделя сутрин кафето, тоест неделя по обед кафето, и някви тиняци като решат да си мерят телефоните, кой каква по-нова и по-ужасна чалга си е качил. Последния път като ми се случи летяха шишета с минерална вода из кафенето. Жалко че не уцелих, но пък тъпите телефони замлъкнаха.

 

Хахахаха не знаех че има други толкова големи ненормалници като мен :) Последния път като замерих някой който ме нервира беше на коледа едни лапета буквално почнаха 3тата световна между блоковете и след около час (все пак дебели нерви имам а и мислех че амунициите им ще свършат по-бързо) не издържах и метнах 1-2 торбички с вода и като не разбраха намека напълних 2 големи торби от билла и ги метнах посредата между тях което имаше моментален умиротворителен ефект :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха не знаех че има други толкова големи ненормалници като мен :) Последния път като замерих някой който ме нервира беше на коледа едни лапета буквално почнаха 3тата световна между блоковете и след около час (все пак дебели нерви имам а и мислех че амунициите им ще свършат по-бързо) не издържах и метнах 1-2 торбички с вода и като не разбраха намека напълних 2 големи торби от билла и ги метнах посредата между тях което имаше моментален умиротворителен ефект :lol:

Ха.Като бях по-малък и се събрахме с приятели ходихме на влакчето на ужасите.Когато дайде един призрак да ни изплаши,ние скочихме с две бутилки от 1.5л.вода и го зачекнахме.Логично ни изгониха. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха не знаех че има други толкова големи ненормалници като мен :) Последния път като замерих някой който ме нервира беше на коледа едни лапета буквално почнаха 3тата световна между блоковете и след около час (все пак дебели нерви имам а и мислех че амунициите им ще свършат по-бързо) не издържах и метнах 1-2 торбички с вода и като не разбраха намека напълних 2 големи торби от билла и ги метнах посредата между тях което имаше моментален умиротворителен ефект :lol:

 

Мързеше ме да ставам. Много махмурлия бях нещо и ако бях станал по-лошо щеше да стане. Супер се дразня от такива селяшки изпълнения. В заведението си има музика, няма нужда да им слушам циганиите. Майките им да ги научат да се сдържат селянията, а не да я показват на публични места. Да си сложи тапи на неумитите уши и да си пълни сам главата с чалга. Даже няма значение чалга ли е. Каквото и да е. Няма нужда да ми показва че е селяк. То се вижда още от външния му вид, не е нужно да си проси шамарите като пуска на телефончето чалгиики. И аз на моя телефон имам Рамщайн ама не го пускам в заведението да го слушат всички, смесено с музиката от радиото. Това е дебилщина вече. Маолумие го наречи ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

мразя някои в реиска да слуша музика от телефона на говорителя ( т.е. не със слушалки ) и половината реис да му слуша педалските песнички.

 

i az i az.

Edno vreme bashta mi vikashe: Irino, kak mojesh da gi slojash tezi dandanii?!

E, sega stanah maj i az kat nego, samo deto trqbva da si traq, dokato se vozim zaedno v troleq.

Link to comment
Share on other sites

В рейсове рядко се качвам, да не кажа хич, ама тва същото много го мразя. Обикновенно ми се случва като си пия неделя сутрин кафето, тоест неделя по обед кафето, и някви тиняци като решат да си мерят телефоните, кой каква по-нова и по-ужасна чалга си е качил. Последния път като ми се случи летяха шишета с минерална вода из кафенето. Жалко че не уцелих, но пък тъпите телефони замлъкнаха.

Ще те подкрепя.Супер ужасно е...това в рейсовете е някакъв ад особенно като се връщам от даскало и ако съм някакъв изморен такъв и разни ЕМО kids като почнат с тяхните песнички и да ми се заливат от смях безн иква причина направо ми пада пердето :angry1

Link to comment
Share on other sites

Наркотиците никаква причина ли са?!

 

В София още отколе ми беше направило впечатление липсата на елементарно възпитание у многинството от пуберите... И отвратителния им навик да се събират на големи тумби в автобуса и да вдигат врява до небесата.

Link to comment
Share on other sites

Еми що мълчите бе. Направете им забелжка най-малкото. Или може и по-агресивно ако не вдяват от дума. Иначе като никой не се опитва да ги вкарва в пътя, те сами няма да се вкарат. То това е начина. А на бас че тоя дето не успях да го уцеля с шишето, повече няма да си пусне тъпия телефон да свири в мое присъствие. От дума не разбрат, тва е пробвано многократно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...