Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

От изброените не мразя нито едно, за това и гласувах за друго :) Мразя лъжата и лицемерието най-вече...Тези две неща ненавиждам у хората...

Link to comment
Share on other sites

Мразя локомотив пловдив :punk

3 :D

Базик. Не ги мразя, жал ми е за тях B) Не ме интересуват.

 

Мразя - да ме боли (и душевно и физически), да чакам, тъпите теми, цигани...и още 1000 работи, ама ся не ми се пише.

Link to comment
Share on other sites

От изброените нищо , иначе мразя болестите :angry: , мразя да ме боли тиквата :( , мразя спанак :sick , мразя фрикасе :sick :sick , мразя да повръщам -> :sick . Мразя да няма к'во да правя => мразя скуката мамка и ! :angry1

П.С Ааа да и чалгийката мразя !

Link to comment
Share on other sites

Себе си...поне така гласувах...

Иначе много много не мразя, защото съм много позитивен. Мразя основно разни дреболии като чалга и манджи разни...

Link to comment
Share on other sites

Понякога мразя щъркела, дето ме е "пуснал" тук, а не е прелетял още няколко хиляди километра на запад... Напоследък понамразих Б.Борисов... :P

Сериозно, "мразя" е силна дума и затова обичам да не мразя целеустремено и продължително.По-често ме дразнят разни дребни неща, но това са моментни състояния, които все пак не ми докарват инфаркти ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами.....доста време не мразех нищо...сега мразя няколко човека :angry1 .Не съм злобна,просто ме дразни позьорството,лицемерието...

Link to comment
Share on other sites

Някой беше написал за подписа си "много постове не означават много мозък" и това си е самата истина....така че ако си мислиш че някой ще ти се възхищава на постовете жестоко се лъжеш ;)

 

Това за кой се отнасяше 
за този дето е пуснал темата....вчера пича даже ни честити новата година....баси ужаса

 

и бай дъ уей можеше поне да провериш дали има подобна тема , не мислиш ли ?

Link to comment
Share on other sites

Някой беше написал за подписа си "много постове не означават много мозък" и това си е самата истина....така че ако си мислиш че някой ще ти се възхищава на постовете жестоко се лъжеш  ;)

Това за кой се отнасяше :wtf:

Link to comment
Share on other sites

мразя някой да ми осира любимия форум с безсмислени poll-ове в опит да трупа постове  :devil

Напълно подкрепям. Писна ми от тъпи теми(особено напоследък). :devil
Link to comment
Share on other sites

Мразя неискреността, лъжата и лицемерието!

Човек, притежаващ някое от тези 'качества' не може да ми е приятел.

Презирам егото, гордостта и чалгата!

Link to comment
Share on other sites

mrazq да ме лъжат , извозват , да ме вързват...

мразя някой да ми се прави на тарикат

мразя някой да ми пуши в лицето

мразя селски типове и тъпи пу**и

Link to comment
Share on other sites

Мразя и чалгата да кажа и междудругото темата(според мен) не е за Тя и Той, ако греша поправете ме :)

Link to comment
Share on other sites

Мразя: предразсъдъците, голямото самочуствие, да ме мързи, да ми набиват ценности в главата, думичката "трябва", модата, тъпите "жени"(както Димо ръсна), заблудени личности да ме убеждават в нещо дето и те не знаят кво е, политиците(колкото и малко да знам за тях, достатъчно ми е да ги мразя), липсата на воля да приемеш другия такъв, къвто е, да ми налагат нечие мнение и още няколко неща и хора... :nugget:

 

ПП: Оставете темата намира вече, не е за спам, не е същата като онази, която NightWolf даде линк и според мен целия раздел "Тя и Той" е за хората и отношенията между тях...

Link to comment
Share on other sites

ПП: Оставете темата намира вече, не е за спам, не е същата като онази, която NightWolf даде линк и според мен целия раздел "Тя и Той" е за хората и отношенията между тях...

Правилно, точно за тук е!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...