Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мразя комарите.

Допреди 2 часа всичко си беше наред. И изведнъж се появиха от небитието и не наръфаха на няколко места гадините мръсни...как ще спя оттук нататък хич не ми е ясно.

Ти комари аз пеперуди,бръмбари,винарки абе всички разновидности на насекоми + въпросните комари които не представляват чак толкова голям проблем в сравнение с другото :angry1 :angry1 :angry1

Someone give me a plasma rifle :devil :devil :devil

Ето и жертвите само от последните 15 мин.

15754_551.JPG

Тази в горният ляв ъгъл още мърдаше въпреки тройният "лепач" дето изяде !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

По повод някои събития а и въобще много мраза да вида жена да фирка алкохол и да се напие.Представяте ли си неква тъпа пачавра да се напие и после да повръща.Грозно е ама много :sick

Link to comment
Share on other sites

мразя просто злоупотребата :angry: на квото и да е,гледката винаги е повече от грозна и трагична :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мразя тфа време на учебната година-толкова близо,а същевременно толкова далеч :D .Ся да ми оформят оценките ииии вече да съм си хептен айляк :P

Link to comment
Share on other sites

Мразим afx да философства във форума :D

По-добре афекс, отколкото asd или доста други под 16 години :sick

Link to comment
Share on other sites

По-добре афекс, отколкото asd или доста други под 16 години :sick

 

Просто майтап! Мразя да не ми разбират майтапите! :D

Link to comment
Share on other sites

По-добре афекс, отколкото asd или доста други под 16 години :sick

Аз па мраза да спамиш.Тука мога да спама само аз и афекс :excl: .Пък и кфа е тая дискриминация.Аз мож да съм по 16 ма тфа не ми пречи да разбирам от някои неща повече от теб,а от други по-малко ;) :D

 

П.П.Мраза някой в скайпа да е онлайн и да напише "Не ми пишете" :angry1 :angry: .Ми направи се офлайн бе оу

Link to comment
Share on other sites

Ти по-добре не пиши на жаргон и по тинейджърски, защото няма да се научиш да пишеш и след време като вземеш да си пишеш резюмето, ще има да ти се смеят.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Аз па мраза да спамиш.Тука мога да спама само аз и афекс :excl: .Пък и кфа е тая дискриминация.Аз мож да съм по 16 ма тфа не ми пречи да разбирам от някои неща повече от теб,а от други по-малко ;) :D

 

Кой пък ти каза, че ти може да спамиш или който и да е? Ти ли решаваш вече?

Пък и то си е доказано, че като си малък не разбираш... и аз си мислех на 15 години, че много разбирам, ама не е било така. Въпреки, че съм на 18... коренно се променя човек да знаеш!

Link to comment
Share on other sites

Много мразя,да съм добра с хората и после ми се отплащат с лошо :angry1 Все злобна ли трябва да съм,за да има угодия,не разбирам :angry: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато в някаква насрана зала компютрите по незнайни причини, вероятно за по-голяма сигурност, а още по вероятно от безхаберност, са настроени така, че човек не може да прати файл до друг човек на зала, нито през irc, нито през някакъв безлатен хостинг, защото просто НИЩО В ШИБАНАТА ЗАЛА НЕ РАБОТИ! :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Каквото и да е - пробвай се - не губиш нищо, а и повече ще те е яд ако не си го направил.

Napravih go :) , 2 dena qko v diviq , i sq bavno mi minava , no naistina po dobre 4e go napraih.

 

 

 

Sega Mrazq Typite hora po centara , djumaqta , koito varvqt po tezi naklonite(do stalbite) za koli4ki,kolela....

S kef se zasilvam , nabivam spira4ki da izsvirqt gumite i gi udrqm leki4ko - bal sam gi v naglite !!!

Link to comment
Share on other sites

Sega Mrazq Typite hora po centara , djumaqta , koito varvqt po tezi naklonite(do stalbite) za koli4ki,kolela....

S kef se zasilvam , nabivam spira4ki da izsvirqt gumite i gi udrqm leki4ko - bal sam gi v naglite !!!

Ах, как ми нацели мазола! Ужасно тъпи са тези същества. Гледа ме, че идвам, и пак тръгва да слиза оттам - на мен ми се налага да спра, а пича ми се усмихва мазно. В такива случаи много съжалявам, че колелото ми не е оборудвано с rocket launcher.

Link to comment
Share on other sites

Мразяаа когато ни е яко в някоя дискотека/бар/кръчма и някой реши да тръгнем към някое си друго място и там се окаже че е празно и тъпо и в резултат цялото яко настроение си отива, и всички се изпоприберем рано-рано. :angry: Днес пак така дейба, и сега убивам време пред компа докато ми се доспи....... :( :zzz

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато искам да отида някъде.. на някой event.. и не мога да си намеря хора. По себе си гледам че всъщност.. всичко е до желанието. Тъй като е факт че човек като си науми нещо той намира всякакъв начин да го постигне.. и даже е доста изобретателен в това :)

 

Ето и най често срещаните оправдания:

 

- не мога да се оправя с парите за месеца. (аз как мога?! защото си правя сметката)

- гаджето ми не знам си кво .. пари за подарък... ще ходим еди къде си (да.. наистина човек не може да бъде сам... наистина живота е най вкусен когато имаш някой до себе си с когото да споделиш впечатленията си.. но хората около мен сякаш са се пенсионирали още на 22... освен това тия "мацки" кво искат?! нали уж и жените са хора.. нямат ли и те желание за random events... все повече започвам да си ги представям като Джаба от Междузвездни войни)

- не слушам <поставете тук определения стил музика>... и затова не искам да ходя (ами.. бил съм поп-фолк.. бил съм на поп... рап... метъл... брутален drum and bass... общо взето повечето от стиловете.. или поне тези които имат някаква сцена в България.. с малки изключения в стилово отношение... не че това ще ме спре да отида на нещо ново за да видя.. и защото ми е интересно)

- ама то що е open air... ако беше в клуб.. може (а джакузи? anyone?)

 

Списъка може и ЩЕ се разширява ... евентуално.

 

Някой ден съм се заканил да отида.. и да видя как живеят хората в чужбина.. стискайте палци да не ми хареса.. защото ако ми хареса.. то просто ще докажа пред себе си че съм се родил на грешното място.. и че начина... тоест линиите които трябва да следвам за да се чувствам добре в тази държава .. не са за мен.. и не съвпадат с моя начин.

 

Тогава, както казва killerincho .. просто ще използвам мускулите които задвижват средния пръст на дясната ми ръка...

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато искам да отида някъде.. на някой event.. и не мога да си намеря хора. По себе си гледам че всъщност.. всичко е до желанието. Тъй като е факт че човек като си науми нещо той намира всякакъв начин да го постигне.. и даже е доста изобретателен в това :)

 

Ето и най често срещаните оправдания:

 

- не мога да се оправя с парите за месеца. (аз как мога?! защото си правя сметката)

- гаджето ми не знам си кво .. пари за подарък... ще ходим еди къде си (да.. наистина човек не може да бъде сам... наистина живота е най вкусен когато имаш някой до себе си с когото да споделиш впечатленията си.. но хората около мен сякаш са се пенсионирали още на 22... освен това тия "мацки" кво искат?! нали уж и жените са хора.. нямат ли и те желание за random events... все повече започвам да си ги представям като Джаба от Междузвездни войни)

- не слушам <поставете тук определения стил музика>... и затова не искам да ходя (ами.. бил съм поп-фолк.. бил съм на поп... рап... метъл... брутален drum and bass... общо взето повечето от стиловете.. или поне тези които имат някаква сцена в България.. с малки изключения в стилово отношение... не че това ще ме спре да отида на нещо ново за да видя.. и защото ми е интересно)

- ама то що е open air... ако беше в клуб.. може (а джакузи? anyone?)

Любимото ми е "кой друг ще идва". К'во значение има, колкото толкова. И всеки казва "аз съм пас" (щях да добавя и "кога ще спя", но бат Жоро е на годинки та му е простено). И накрая от прекрасно замислено двудневно прекарване, се стигна до кофти двучасова вечеря с кисело настроение. Първо всички са почти сигурни, после започват да се измъкват с невероятно смешни причини. Ай сиктир, вече никой никъде не каня, ще си ходим сами. Защо винаги само аз отговарям със сигурност?

 

Някой ден съм се заканил да отида.. и да видя как живеят хората в чужбина.. стискайте палци да не ми хареса.. защото ако ми хареса.. то просто ще докажа пред себе си че съм се родил на грешното място.. и че начина... тоест линиите които трябва да следвам за да се чувствам добре в тази държава .. не са за мен.. и не съвпадат с моя начин.
То, че ще ти хареса, ще ти хареса. Че ще останеш, ще останеш. Ама гледай да е някъде, където тревата е разрешена ;)

 

 

Тогава, както казва killerincho .. просто ще използвам мускулите които задвижват средния пръст на дясната ми ръка...
ааааааа ще се самозадоволяваме :P
Link to comment
Share on other sites

Защо винаги само аз отговарям със сигурност?

Абре.. намират се и други .. ама сме малко :)

 

То, че ще ти хареса, ще ти хареса. Че ще останеш, ще останеш. Ама гледай да е някъде, където тревата е разрешена ;)

Ама разбира се :) Не искам да ме преследват арахични разбирания.

 

ааааааа ще се самозадоволяваме :P

Пълен берекет. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...