Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Мразим ,че спряха да зареждат Фанта Лимон по заведенията.ДАно го ущастливи КОН човека ,който е отговорен за това недоразумение!КАК МОЖЕ ДА НЯМА ФАНТА ЛИМОН ,БЕ( и т'ва е повече от две седмици вече )!

Link to comment
Share on other sites

- не слушам <поставете тук определения стил музика>... и затова не искам да ходя (ами.. бил съм поп-фолк.. бил съм на поп... рап... метъл... брутален drum and bass... общо взето повечето от стиловете.. или поне тези които имат някаква сцена в България.. с малки изключения в стилово отношение... не че това ще ме спре да отида на нещо ново за да видя.. и защото ми е интересно)

Чесно да си кажа много учудващо, че си се сетил да затвориш последната скоба... Адски мноо ми прави впечатление това! Аз за да не го допускам си слагам скобките, пък после ги запълвам със съдържание :lol:

Link to comment
Share on other sites

ауе мамка му дейба като се цакнете някаде с колата/джипа/трактора/рейса/камиона... ЧИСТЕТЕ СИ ТЪПИТЕ СТЪКА омразна ми да пукам гуми заради мързела на другите !!!

Вчера на един голф му падна предния ляв фар пред мен точно / представяте ли си , спря съвсем плавно и накрая пляс стъклото на фара долу / а бях прекалено забързан за да спра/завия.

Преди малко минах през счупено огледало или малко стъкло!!!

Аз не мога всяка седмица да си купувам гуми уе !!!

ЧИСТЕТЕ СИ БОКЛУЦИТЕ МАМКА ВИ И КРАВАРИ ПРОСИ!!!

Link to comment
Share on other sites

ауе мамка му дейба като се цакнете някаде с колата/джипа/трактора/рейса/камиона... ЧИСТЕТЕ СИ ТЪПИТЕ СТЪКА омразна ми да пукам гуми заради мързела на другите !!!

Вчера на един голф му падна предния ляв фар пред мен точно / представяте ли си , спря съвсем плавно и накрая пляс стъклото на фара долу / а бях прекалено забързан за да спра/завия.

Преди малко минах през счупено огледало или малко стъкло!!!

Аз не мога всяка седмица да си купувам гуми уе !!!

ЧИСТЕТЕ СИ БОКЛУЦИТЕ МАМКА ВИ И КРАВАРИ ПРОСИ!!!

 

Тва на NFS ли се случи? Овчар, трай си сега и се моли мама и тати да не ти забраняват да се качваш на семейното возило, че тогава става лошо.

Link to comment
Share on other sites

Тва на NFS ли се случи? Овчар, трай си сега и се моли мама и тати да не ти забраняват да се качваш на семейното возило, че тогава става лошо.

karam kolelo....

Link to comment
Share on other sites

karam kolelo....

 

И не си могъл да завиеш? Значи или имаш огромни гуми, или стъклото е било огромно, или имаш толкова бавни реакции, че някоя птица може да ти гнезди в косата :D

Link to comment
Share on other sites

Мразя когато хора казват че съм говорил неща за които дори аз нямам идея или да преписват случки на мой гръб за да се отърват от ситуацията

Link to comment
Share on other sites

Мразя епикризи! Уж са кратки, ама са фрашкани със съкращения, които иди ги намери какво значат. Осоообено много мразя епикризи, писани на ръка. Това лекарите нарочно пишат грозно, за да си придават някаква важност или де да знам какво.

Link to comment
Share on other sites

Мразя епикризи! Уж са кратки, ама са фрашкани със съкращения, които иди ги намери какво значат. Осоообено много мразя епикризи, писани на ръка. Това лекарите нарочно пишат грозно, за да си придават някаква важност или де да знам какво.

 

 

Иаз тва много го мразя. имам чувството че го правят нарочно за да си повдигат собтвеното его. Да изглеждаме по-прости от тях, все едно не можем да четем, та да се върнем и да ги питаме. И те с наглата усмивка да кажат " не се притеснявай, само го покажи където ти казах и те ще знаят какво пише. на теб не ти трябва да знаеш " :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

мразя непрекъснато да закъснявам за всичко от-до просто е ужасно много бързам и докато стигна и вече съм закъснял ужас особено градския транспорт имам чувството че нарочно в най-пиковите часове няма рейсове

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мразя селяни, които си мислят, че множествено число се образува с "й".
Абе хора, вие учили ли сте български език? Уш интелигентни хора продължават да маат 'й' вместо 'и'. Сложете си български речник на мозилата дави прави spell check.

Вече намразих тая буква :angry1

Link to comment
Share on other sites

да съм сама....

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, вие учили ли сте български език? Уш интелигентни хора продължават да маат 'й' вместо 'и'. Сложете си български речник на мозилата дави прави spell check.

Вече намразих тая буква :angry1

 

Като сме почнали с правилата....пише се "уЖ" :D

Link to comment
Share on other sites

По принцип не мразя нищо просто си имам различно мнение...

Изключение прави само когато ставам от сън или още по-лошо ме събудят - тогава мразя всичко и всички и съм най-гадния човек който познавате в продължение на 15-30 минути...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...