Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз мразя доставчиците на интернет , винаги предлагат добра връзка и след няколко месеца всичко се скапва тотално .

Все има проблем и не могат да го отстранят .

Ама е гадно само да се разправяш с тях ... повечето са така обаче и без разправяне не се оправя работата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Мразя Евроком и много скоро ще им кажа чао! След 4 години почти безупречен доставчик... доста се засраха. :sick

Link to comment
Share on other sites

Некадърни и най-вече нахални шофьори. И най-много такива които минават на червено въпреки че виждат че няма как да излезнат от кръстовището заради задръстването в улицата където отиват но въпреки това влизат колкото да запушат движението тотално - явно с мисълта "аз като не мога да мина - никой пък няма да мине". Иде ми да взема един ефтин джип да го оборудвам с едни хубави тръби отпред и да почна като таран да ги влача ей такива!!!

Link to comment
Share on other sites

Сантиментално, но все пак : МРАЗЯ ДА НЕ СЪМ ДО ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК... :cry

Link to comment
Share on other sites

Emo kids

Изкуфели пенсий

Опашки (за плащане на сметки)

Тенекий (някой да ме върже някъде ..)

Чалга

Варен спанак

Швепс с вкус на пластмаса

Тунинг на стари , НО немощни коли (друго си е dodge charger с лек тунинг :) )

Непрофесионализъм , безредие , самоволство , лиготия и липса на дисциплина

Гъзари , отворковци и надути пу*ки

Някой да се ОПИТВА да ме цака с "топла бира" :)

Мангали

Nokia

Държавата България , но не и Родината България

Всякакви влечуги и насекоми

Педерасти и травестити

One tree hill

 

 

Не съм хейтър . Аз съм Близнаци :]

Link to comment
Share on other sites

Мразя любовта!!!! Защо ли??? Отговора е прост--> кажете ми може ли да си лудо влубен в някое момиче (жена), да не спираш да мислиш за нея нощ и ден, всяка песен, всеки филм да ти напомня за нея аве не моиш си я избиеш от главата!!! :wub: Тя това дали го вижда един бок знае и в сащото време тая си обичала БИВШИЯ, които впрочем се подигра с нея и чувствата й и й остави един мноо ковти спомен и ся пак ще му даде четлак, а тои ми е фр и ми каза 'щя а прасна и тва е' :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Е хора кажете ми тва не е ли отватително ;(

 

по отвратително е да си неграмотен :lol: :lol:

 

 

едит : мразя да нямам пари а след снощи имам точно 12,70лв :sick

Link to comment
Share on other sites

по отвратително е да си неграмотен :lol: :lol:

едит : мразя да нямам пари а след снощи имам точно 12,70лв :sick

 

Еее че това си е цяло състояние? Знаеш ли колко бира може да се купи за 12.70? :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя крадците и си мисля че ако някога хвана човек който ми краде от личните вещи дали ще му посегна наистина или само така си приказвам(много съм им насъбрал на авантаджиите).

Link to comment
Share on other sites

Super mnogo mrazq maloumni shofiori, t.e. 98% ot naselenieto ima6to pravo da upravlqva MPS v Bg! Toku 6to, pred o4ite mi 6tqha da blasnat jena na pe6ehodnata pateka na Maria Luzia - predi Avenue! Na vsi4koto otgore, s cqlata si naglost, maloumnika zapo4na da i sviri i da si marmori ne6to pod nosa(edva li si e pregovarql pravilnika za dvijenie na glas)!!! Tova ako mi se be6e slu4ilo na men 6tqh da go nastigna (100 metra sled pe6ehodnata pateka zapo4va6e kolonata ot spreli koli za svetofara) da mu otvorq vratata i takiva tokati da mu vkaram, 4e okolo 15 min sled kato se savzeme o6te da se 4udi kakvo mu se e slu4ilo! Za6toto zaradi takiva ne6tastni otrepki si otivat hora, koito ne go zaslujavat po nikakav na4in!

Po princip ne obi4am da se biq za 6tqlo i ne6tqlo, no ponqkoga(mnogo rqdo) otka4am i 4ak posle sajalqvam za tova, koeto sam pri4inil!

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо но емо-тата направо ми бъркат в червата най-гадното е че много готини момичета стават емота :sick

Link to comment
Share on other sites

Мразя някои хора да ме карат да съжалявам, че работя.

Link to comment
Share on other sites

Мразя да чета дълги постове на шльокавица :angry1 :wacko:

Sandman, какво стана с кирилицата ти? Не я ли инсталира най-накрая?

На работата нямам Phonetic, а по БДС тоя пост щях да го пиша около 3 дена. Все се каня да инсталирам един Phonetic, ама шефката ползва БДС, а в същност компа е неин аз по default нямам работа на него и някак си не върви да инсталирам нещо, което само на мен ще ми върши работа. :)
Link to comment
Share on other sites

Мразя педе**си и чалгата!

 

 

Както един познат каза "доказано е че 5% от населението са обратни, но ЗАЩО когато тръгна да се прибирам от работа всичките такива излизат на пътя??" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...