Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

За да внеса иновативна свежест в темата ще напиша кво мразя - котки. Според мен са ужасни създания, а и съм чувал от познати истории за тях - такива истории, след които ще ви се прииска да си изхвърлите котката (ако имате такава).

 

Може би пък затова супер много обичам кучета. Имал съм немска овчарка и е тя беше най-добрия възможен вариант за домашен любимец. Сега съм с дом. любимец морско свинче (което го тренирам да яде котки скоро, засега е само 750гр и се дави с големи котаци).

 

Като погледна какво съм написал осъзнавам, че тия мои домашни любимци са несъвместими с котешката порода. И затова може би ги мразя.

 

Пссссссссссссссссст, чиба, ххххххххххххххх, котко. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Пф... кучета. Котките са по-нависоко в еволюцията, защото са самостоятелни, с характер и далеч по-интелигентни от което и да е куче. Будят уважение.

Link to comment
Share on other sites

всички от човешката раса причиняващи зло на животните,включително мразене на различните видове-ще горят из всички кръгове на ада :devil :lol:

а сега сериозно-като не ви харесват животинките,не се занимавайте с тях :)

мразя малки и големи тъпаци,вървят по улицата и ритат я куче, я коте :angry1 а като им се скараш гледат като натровени :angry: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз като видя малко коте на улицата нарочно го плаша с крак за да може да се научи да мрази хората преди някой шибан педал да го е сритал.

Link to comment
Share on other sites

Що се отнася до гореспоменатите котки - ами, и аз не ги обичам . Особено кварталните - като се разгонят, е невъзможно да се спи.

 

П.П. Не се подвеждайте по аватара :P

Link to comment
Share on other sites

Мразя Adaptec... набутах се със псевдо-хардуерен RAID контролер :angry: :angry: Може ли всички произведители в даден момент да обръщат резбата...

Link to comment
Share on other sites

Мразя градския транспорт :angry: :angry:

Веднъж не мога да пътувам нормално. Или при безкондукторно шофьорът, когато му подам 30ст., ще ме погледне и ще каже "Ти не можеш ли да говориш??" Е какво да му кажа?! <Искам едно билетче от 30ст>... е не бе... искам едни солети от 30ст. :angry:

Или някъв нахалник, който си е облякъл униформата с дългите ръкави (при 35 градуса на сянка) само и само за да си спести дребните, започва да крещи и да се оплаква от неудобствата на безплатния транспорт, когато хората, пред които е застанал, поискат да слязат :ghost

Или престарели съсухрени руси кондукторКИ с мазен глас "Ооо, маце, на купонче ли?" :huh: :huh:

 

Дразнят ме мадамите по главната, на които централната част на тялото им извършва толкова силни ротационни движения докато вървят, че създава вятър, който повдига перчемчетата на момченцата, вървящи зад тях и им позволява да огледат мацката хубаво над огромните си цветни очила О.о

мразя емо-дженерейшън-а....

Link to comment
Share on other sites

Мразя градския транспорт :angry: :angry:

Веднъж не мога да пътувам нормално. Или при безкондукторно шофьорът, когато му подам 30ст., ще ме погледне и ще каже "Ти не можеш ли да говориш??" Е какво да му кажа?! <Искам едно билетче от 30ст>... е не бе... искам едни солети от 30ст. :angry:

Или някъв нахалник, който си е облякъл униформата с дългите ръкави (при 35 градуса на сянка) само и само за да си спести дребните, започва да крещи и да се оплаква от неудобствата на безплатния транспорт, когато хората, пред които е застанал, поискат да слязат :ghost

Или престарели съсухрени руси кондукторКИ с мазен глас "Ооо, маце, на купонче ли?" :huh: :huh:

 

Дразнят ме мадамите по главната, на които централната част на тялото им извършва толкова силни ротационни движения докато вървят, че създава вятър, който повдига перчемчетата на момченцата, вървящи зад тях и им позволява да огледат мацката хубаво над огромните си цветни очила О.о

мразя емо-дженерейшън-а....

Marry me :love

Link to comment
Share on other sites

Вече мразя и лаптопчетата ^^... На път съм да намразя и Муунлайт :}.

 

Едит: Вече не я мразя :D. Пак си намери оправдание гадината :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Мразя градския транспорт :angry: :angry:

Веднъж не мога да пътувам нормално. Или при безкондукторно шофьорът, когато му подам 30ст., ще ме погледне и ще каже "Ти не можеш ли да говориш??" Е какво да му кажа?! <Искам едно билетче от 30ст>... е не бе... искам едни солети от 30ст. :angry:

Или някъв нахалник, който си е облякъл униформата с дългите ръкави (при 35 градуса на сянка) само и само за да си спести дребните, започва да крещи и да се оплаква от неудобствата на безплатния транспорт, когато хората, пред които е застанал, поискат да слязат :ghost

Или престарели съсухрени руси кондукторКИ с мазен глас "Ооо, маце, на купонче ли?" :huh: :huh:

 

Дразнят ме мадамите по главната, на които централната част на тялото им извършва толкова силни ротационни движения докато вървят, че създава вятър, който повдига перчемчетата на момченцата, вървящи зад тях и им позволява да огледат мацката хубаво над огромните си цветни очила О.о

мразя емо-дженерейшън-а....

На мен пък не ми допадат хора, които не правял разлика м/у въртене на дупето и излизане от орбита. Също така ме дразнят хората, които не знаят колко е реалната цена на градския транспорт и не знаят какво щастие е да се вози изъобщо за 30 стотинки. Също така не харесвам хората, които не оценяват труда на други, които цял ден са се нагледали на простотия и т.н. и въпреки всичко им остава сили за лека шега. Все пак работят в сферата на хората. Също адски много ме дразнят хора, които си противоречат от пост до пост. Също така не харесвам хората, които не правят разлика м/у ЦАКИ за 10 леа с размера на лявата буза на задника ми и очила за 300, които РЕАЛНО вършат работа.

Ама нищо не казвам. Също така не казвам, че визирам някой с този пост, защото работата, за която говоря може да е чистач. А въртенето на дупето може да съм го видял именно от този някой. Ама тц. Просто.. Разсъждавам на глас.

Marry me? :)

Link to comment
Share on other sites

нали се сещате когато,

знаете че нещо е много лошо и ако го направите вероятноста да съжалявате е доста голяма, но въпреки всичко вътре в себе си страшно много копнеете да го направите.

Е така се чувствам в момента , както и преди няколко месеца или може би година , когато гласувах в темата.

Мисля си 'това е глупаво и безрасъдно - няма да го правя' и в същото време вървя право към него.

Баси как се мразя.

 

А какво добре ми беше кагато мразех новите 66ки с гадните пластмасови седалки(които ме плазгат надолу и всеки 10 сек се надигам да се наглася),мразех тъпия ЕК, мразех жегата навън,мразех циганите че миришат в реиса,мразех да ставам в 6 часа за учиище, мразех как шуми компа,тъпите шофъори които ме засичаха само защото съм с колело....а сега всичката тази омраза към мен.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Каквото и да е - пробвай се - не губиш нищо, а и повече ще те е яд ако не си го направил.

 

Иначе по принцип е така... омразата се връща към тебе в един момент :) Нали знаеш... контролира те този който те кара да се ядосваш.

Link to comment
Share on other sites

Мразим afx да философства във форума :D

 

 

 

Edit: Сега видях, че 9 души за гласували, че мразят "жената". Стига бе, само лузърите мразят жената! :D

Link to comment
Share on other sites

Мразя комарите.

Допреди 2 часа всичко си беше наред. И изведнъж се появиха от небитието и не наръфаха на няколко места гадините мръсни...как ще спя оттук нататък хич не ми е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам чувството че въпросните комари се телепортират или се размножават някъде в стаята. Колкото и да ги трепиш остава винаги 1-2 дето ти скъсват нервичките. Можеш да се мазнеш леко с оцет - помага.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам чувството че въпросните комари се телепортират или се размножават някъде в стаята. Колкото и да ги трепиш остава винаги 1-2 дето ти скъсват нервичките. Можеш да се мазнеш леко с оцет - помага.

ох,не подхващайте само тая тема,шото откачам :angry1 не знам от къде ми се намърдват в стаята но ми късат нервите,да не говоря че ме хапят през дрехите :angry1

Link to comment
Share on other sites

има ел.крушки към 2лв които ги гонят,като нормалните са но ги гонят,питаи в магазин за ел уреди,до айсберга имаедин магазин ги продават

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...