Jump to content
BulForum.com

Какво мразите


Какво мразите най-много?  

509 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Чак пък конфликт. Пак реагираш като вол на остена, мислех че може да си пораснал малко :) Поумнял да, пораснал - майче не :)
Брей поумнял, благодарим... За другото пораснал - май скоро няма да дочакаш задоволителен за теб релултат...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
мразя да си напъвам мозъка, чудейки се познавам ли те или :blink: :wacko:

:punk

Някой твой почитател се е филмирал май малко повечко от колкото трябва. :devil :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Може да "не харесвам" и да "не ми е приятно", но не и да "мразя" нещо ;)

Чак пък до такова ниво...

Link to comment
Share on other sites

А , аз просто мразя (всичко след многоточието са си ваши мисли) ... хех .

п.п. Да съм останал без цигари или кафе или да няма нищо в хладилника , колкото да е по темата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мразя хора, които се считат за безгрешни и гениални, и си позволяват да критикуват работата на всички останали без хабер да имат как се прави, задни колела и черни станции. Мрън, мрън, мрън :blink: Айде запазете си авторитетното мнение за себе си, 'бах мама му.

Link to comment
Share on other sites

Мразя си зъболекарката... Ама много я мразя... И ония гадни машинки дето ме дупчи с тях,и тях ги мразя... Мразя всички зъболекари на планетата... И домашните им любимци мразя... И бълхите на домашните им любимци... И... Тва е... Друго не мразя :)

Link to comment
Share on other sites

Днес намразих бюрокрацията и цялата простотия покрай едно просто събиране на документи.. А като си представя, че утре ще ги подавам направо ми се плаче..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...