Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=38072

 

mislq che e otkrovena naglost da prodavash telefon na poveche ot polovin godina na cenata na nov,posledniq post na prodavacha qsno podskazva che e na principa "ako mine,mine..."

ne vijdam kakvo te burka koi kolko pari i na kakvo gi iska..kato ti e mnogo ne kupuvash, ako te ustroiva vzimash. Ili ti se pravi forumen cenorazpis moje bi ?

Ako tolkova te boli za pravdata idi na nqkoe pazarche i pochvai da hokash prodavacha shto prodava domatite s 10 stotinki poveche otkolkoto na sasedniq pazar. Tazi forumna anonimnost mai na nqkoi im idva tvurde mnogo.

Edited by N00KiE
Link to comment
Share on other sites

Телефона си е негов и за колкото иска за толкова ще го продаде, не ви ли стана ясно.

Преди да напишете нещо прочетете правилата, като види че неможе да вземе исканата от него цена ще свали и толкова.

Тъпо е да давате линкове с цени на по-евтини апарати, защото като не ви устройва цената на продавача обадете са на по-евтината оферта, която вече или не е актуална, или е просто фалшива обява.

Link to comment
Share on other sites

Телефона си е негов и за колкото иска за толкова ще го продаде, не ви ли стана ясно.

Преди да напишете нещо прочетете правилата, като види че неможе да вземе исканата от него цена ще свали и толкова.

Тъпо е да давате линкове с цени на по-евтини апарати, защото като не ви устройва цената на продавача обадете са на по-евтината оферта, която вече или не е актуална, или е просто фалшива обява.

 

jiv i zdrav da e,ot drugade shte go vzema,drug e vaprosa che tolerantnostta kym podobni hora e mnogo mnogo golqma v tozi forum.

Link to comment
Share on other sites

jiv i zdrav da e,ot drugade shte go vzema,drug e vaprosa che tolerantnostta kym podobni hora e mnogo mnogo golqma v tozi forum.

 

Че нали затова всеки си има глава на раменете ве! Ако има на кой може и за 2000 лв да го продаде! Като не ти е изгодно отиваш другаде, нали тва е принципа на пазарната икономика... Що не отидеш в Германос да им кажеш че продават телефоните си на космически цени :wacko:

Link to comment
Share on other sites

vij kolko posta imam az i kolko ti pyk togava se izkazvai koi kvo si cheshi

като не си влизал във форума.. нормално да нямаш постове.. те не се пишат самички :D

 

p.s: шльокавица sux!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам един въпрос! Не е ли уместно теми КУПУВАМ да могат да бъдат "повдигани", в размите на разумното, например два или три пъти?

Така хем не се досажда на хората с нахално предлагане на разни неща, хем вероятността така да се намери продавач се повишава лесно и безболезнено.

 

Да го обмислим, а :D

Edited by cheese
Link to comment
Share on other sites

Според мен е глупаво и няма да се приеме.

То и без това сега се ъпват теми от рода "Имаш РМ", отговор "И ти" и други подобни, таче представям си ако всеки има правото да си ъпва темите какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Според мен е глупаво и няма да се приеме.

То и без това сега се ъпват теми от рода "Имаш РМ", отговор "И ти" и други подобни, таче представям си ако всеки има правото да си ъпва темите какво ще стане.

Да, вярно е че се ъпват масово теми. Днес например един юзер Grosmaster си ъпна 6 теми благодарение на безмислени диалози с юзер ATEL. И двамата уж са гурута! Не знам дружки ли са или какво, но не виждам друг смисъл от диалозите им освен да се ъпнат темите. Те като гурута би трябвало да се сетят да си ги пишат тия нещя на ЛС, както самият Grosmaster пише в няколко от темите. Или начина да станеш ГУРУ е да пишеш колкото и каквото и където ти падне.

За да не съм голословен, ето списък на темите:

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=38472

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=38496

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=34373

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=38384

http://www.evrocom.info/invision/index.php?showtopic=37184

За мен това е пример на умишлено ъпване на теми.

Една препоръка за Grosmaster: вместо да пускаш маса теми за GSMи, защо не ги обединиш в една тема. Мисля че и ти и купувачите ти ще имате само полза от това, а и по често ще се ъпва :)

Link to comment
Share on other sites

GeorgeCh, ти май се опитваш да се заяждаш с мен или кво?

Ако това бяха твой теми ми е много интересно какво щеше да направиш, щеше ли да не отговориш на човека, или щеше да изчакаш да минат на втора страница и тогава да отговориш така че да ти стоят най-отгори. Пък и като много знаеш виж кога е ми е писъл човека в темите и кога съм му отговорил, почти веднага, така че не ме обвинявай че съм писъл в темите ми, защото ако съм искал да ги ъпна щях да го направя като повечето тук да минат на следваща страница и тогава.

А относно препоръките ти, си ги задръж за тебе си, само едно нещо знам е че си несериозен.

Link to comment
Share on other sites

GeorgeCh, ти май се опитваш да се заяждаш с мен или кво?

Ако това бяха твой теми ми е много интересно какво щеше да направиш, щеше ли да не отговориш на човека, или щеше да изчакаш да минат на втора страница и тогава да отговориш така че да ти стоят най-отгори. Пък и като много знаеш виж кога е ми е писъл човека в темите и кога съм му отговорил, почти веднага, така че не ме обвинявай че съм писъл в темите ми, защото ако съм искал да ги ъпна щях да го направя като повечето тук да минат на следваща страница и тогава.

А относно препоръките ти, си ги задръж за тебе си, само едно нещо знам е че си несериозен.

Ами първо не съм сигурен "човека" ти ли си или ти е дружка. Щото изведнъж изсипва маса постове и до един все в твои теми и до един май само с идея за ъпване. Що не написа един пост в нечия друга тема? Ама то ние бананите ги ядем с корите де.

А за сериозните - за тебе може и да съм. Всеки си преценява сам.

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо реши че ми е дружка, но не го познавам.

Ако искаш го питай лично защо ми е писъл в темите, той ще ти каже най-добре, но невиждам теб това какво те бърка.

Link to comment
Share on other sites

Да, вярно е че се ъпват масово теми. Днес например един юзер Grosmaster си ъпна 6 теми благодарение на безмислени диалози с юзер ATEL.

 

:woot Tova me razveseli...iavno vaznikva niakakav problem no i az ne znam kakav e? Iskam da vzema niakakvi neshta ot Grosmaster no toi se straxuva dori PM ne mi pishe a samo v temite si...moje bi naistina iska da si "vdigne" ...!? Az m/u drugoto se chuda dali vaprosnite neshta obiaveni ot nego se prodavat? Kogato imam interes kam neshto kazva ,che e prodadeno!? ili da mu pisha na PM!? Kakav mu e problema? I v moi temi e pisal ush da kupi neshto i do tam se ischerpva!? Ta aide shte pomola xorata koito ush se grijat za foruma da ne se zaiajdat s nas...a da ni ostavat da si vartim targoviikata tuk! Blagodaria vi! :punk

 

P.S. GeorgeCh Umnata! ;)

Edited by ATEL
Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос! Не е ли уместно теми КУПУВАМ да могат да бъдат "повдигани", в размите на разумното, например два или три пъти?

Така хем не се досажда на хората с нахално предлагане на разни неща, хем вероятността така да се намери продавач се повишава лесно и безболезнено.

 

Да го обмислим, а :D

 

И аз мислех да предложа подобно нещо. Да се разреши ъпване на темите в Buy/Sell веднъж седмично, тъй като сред евентуалните купувачи има нови юзъри, които ако не намерят каквото търсят на първата или максимум втората страница, се отказват :)

Link to comment
Share on other sites

ATEL ако ти си сериозен и искаш да купиш определени неща от мен смятам че е редно да направим сделката на "PM", просто не е нужно да занимаваме другите с нашите неща.

Защо реши че се страхувам де ти пиша "PM" немога да разбера, ако искаш да вземаш нещо пиши на лична да ти кажа къде де се видим и да прамим сделка. Вижам че и монитор си ми предложил така че може да измислим нещо. А за нещата за които си имал интерес и съм ти писъл че е продадено, заначи е продадено, ако ми говориш за темата за Nokia 3120, просто телефона го продадох и ти в темата може да видиш на кой съм го продал и да го питаш лично ако невярваш.

Link to comment
Share on other sites

Grosmaster: Napalno si prav no moderatorchetata tuk me nervat i se skasaxa da mi davat worm za tova a kato se zamislia dosta neshta sam prodal vav foruma...talkuvat neshtata pogreshno...kakto vijdash i po gore ni iskaraxa poznati hehehe :) Palni otrepki sa ako pitash men no tova e druga tema! Ta veche ne znam ot koi da se straxuvam i koi prosto si targuva tuk!? :devil

Link to comment
Share on other sites

ATEL не се притесвявай, не си единствения които има warn, и аз имам.

Щом са решили че заслужавам warn значи е така, по добре е така отколкото да е пълен хаос, както в датата. Като цяло смятам че си вършат работата добре, и това според мен е най-добрия форум ;)

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ виждам, че тук са се заформили изключителни спорове на тема кой сериозен кой не - та да разнообразя :) малко нещата - тази тема не ли от типа теми, които трябва веднага да бъдат затворени.

Първо всичко е написано с главни букви, второ пише перфектен още в заглавието. Разбира се, като прочетох това и веднага влезох. И какво видях - някъв 10 годишен ултра объл монитор, от нереномиран (поне за мен :) ) производител, които държи 100Hz на незнайна разделителна. При това цената му е 100лв :confused

Може би реагирам доста грубо, но според мен заглавията на темите трябва да отговарят на действителността и да няма такива тъпи саморекрами, защото все пак хората в този форум не са чак толкова заблудени!

 

EDIT: Мониторът не струвал просто 100лв. - това му била "НАЧАЛНАТА ЦЕНА" :D

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

notor1ous, недей реагирай толкова грубо към човека, все пак отскоро е във форума ;)

Според мен едно предупреждение, от страна на някой админ или мод, ще оправи нещата :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо отказвате да приемете, че всеки може да продава за колкото си иска.

Друг въпрос е дали ще си продаде стоката. Бахти и безсмислените коментари. И да питам чок търговеца Grosmaster на каква база да бъде предупреден, по тая логика тебе трябва да те предупреждават през 5 секунди за наглите ти оферти ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...