Jump to content
BulForum.com

Тема за всякакви коментари, касаещи търговския раздел


Recommended Posts

Аз немога да разбера защо още не се наказва фразата : "Имаш ПМ" :confused Уж е забранено използването и а пък не се наказва с Уорн ми се струва.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз немога да разбера защо още не се наказва фразата : "Имаш ПМ" :confused Уж е забранено използването и а пък не се наказва с Уорн ми се струва.

Правилно. Добавям го в правилата.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали и аз да предложа няколко неща, които са доста интересни.

 

-------

п.с. Радвам се че отворихте темата. :)

 

Ей много беше полезно за нас да знаем, че ти се чудиш - благодаря ти, че ни осветли относно моментното състояние на твоето чудене - че се чудехме тука... събрали се бяхме едни такива очудени и седим и се чудим - абе чуди ли се това момче Стапос или не се чуди, чудна работа... направо се очудихме.

 

Айде се въздържайте от подобни малоумни постове, а!? Чудел се - ми чуди си се, какво ни занимаваш нас с твоите чуденки. Темата е отворена за всеки и всякакви предложения - като се начудиш заповядай с радост ще се запознаем с твоите няколко доста интересни неща - до тогава изобщо не ни е интересно ти дали се чудиш, дали друго правиш. Напълно излишен пост, ма толкова излишен, че по-излишен не се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Ей много беше полезно за нас да знаем, че ти се чудиш - благодаря ти, че ни осветли относно моментното състояние на твоето чудене - че се чудехме тука... събрали се бяхме едни такива очудени и седим и се чудим - абе чуди ли се това момче Стапос или не се чуди, чудна работа... направо се очудихме.

 

Айде се въздържайте от подобни малоумни постове, а!? Чудел се - ми чуди си се, какво ни занимаваш нас с твоите чуденки. Темата е отворена за всеки и всякакви предложения - като се начудиш заповядай с радост ще се запознаем с твоите няколко доста интересни неща - до тогава изобщо не ни е интересно ти дали се чудиш, дали друго правиш. Напълно излишен пост, ма толкова излишен, че по-излишен не се сещам...

 

Не виждам нищо малоумно в поста ми , но за сметка на това съм виждал доста такива. Не мислте ли че поста между моите два е такъв. Кой ти дава право да ме обиждаш по този начин. Ха сега да видим теб някой ще те накаже ли с 20-30%. Пък и какво от това викаш ............. нали ?

Link to comment
Share on other sites

А я стига с тези 'запазено за баба ми' ! Следващия път като пишете, че е запазено за някого и ще ви затварям темите ! :angry1

 

Или приемам, че е приключила сделката ви - затварям

Или вдигане на тема - отявлен безсмилен спам - наказание

 

Избирайте

Link to comment
Share on other sites

Ако нещо е запазено или продадено -най-добре е да се "едитне" в темата или последния пост на подателя. Така е по-добре според мен. Дори напоследък аз така правя. Може да се "репортне" до модератор определена тема от подателя и за да се затвори - за да не се качва пак излишно нагоре. Сваляне на цена, добавяне на други условия или предмети е добре да се постват като отговор - тук "вдигането" на темата обаче е неизбежно. Добре е модераторите да пресеят най-добрите предложения - след което да ги предложат за гласуване или те самите да гласуват. Пример: "За или против постването на отговор 'Запазено за .......' "

Edited by stapos
Link to comment
Share on other sites

А я стига с тези 'запазено за баба ми' ! Следващия път като пишете, че е запазено за някого и ще ви затварям темите !

 

LifeFeel,

за тази тема си прав.

Но по принцип нещата не стоят точно така.

Доста хора след това пишат на ЛС и трябва на всеки да отговаряш ,че даденият Компонент е запазен.

А и доста юзери сами искат да "постнеш",че е запазен(дали ще се цитира име е без значение),за да бъдат сигурни,че ще е за тях.

И ако го дадеш на друг за някакви 2-3лв повече, да са в правото си да те "НАРУГАЯТ" ;) - публично! .

Link to comment
Share on other sites

процедурно предложение към модераторите...

ае преди да слагате warn да пишете по едно лс/рм (за да се изяснят проблените предварително) и де не стават недорозомения както при мен...

 

edit: и да има някаква връзка м/у отделните модератоти и да се става така 3-ма да слагат warn за едно и също нещо... :)

Edited by zizirixo
Link to comment
Share on other sites

1. Да, но ще си постват и в другите форуми... пък и защо трябва да си губим времето със следене на още едно нещо? Аз съм по-навит такива фирми да си плащат за ползването на форума въобще тъй като печелят от нас. Защо и ние да не печелим от тях?

 

2. Няма да са наравно, защото не всеки ъпва или смята ъпването за коректно. Дори да може.

 

Ей,ама виде модераторите сте страшна работа,защо си мислите,че все вие сте прави.Айде оставете на гласуване това да може да се ъпва темата,или например да може да се пуска същата нова,да видим няма ли да се приеме.Аз имам тема за нещо си например от 2 месеца,която още е в сила да кажем,е какъв е смисъла тази тема да си стои така,след като никой не я е видял освен в първите 3 дена от постването и.Вместо да се разреши да се пусне същата и например аз или който е там да си продаде/размени стоката.Има някои неща които рядко се купуват/продават,особено пък за такива,ако пуснеш тема и ти я видят 50 човек какъв е смисъла.А ако се разреши ъпване на даден период от време,или пускане на същата тема наново шанса е много по-голям,така хем ще се върши работа на продавача,а току виж и на някой човечец,който търси същата рядка стока.Тогава и двете страни ще са доволни,не е ли така?Не казвам за ъпване на 1 ден,на 2 седмици да е дори пак ще са доволни почти всички,сигурен съм.Очаквам смислен отговор от някой модератор.Сигурен съм,че е доста по-удачно да се направи както предлага,отколкото в момента.

Link to comment
Share on other sites

Предварително се ИЗВИНЯВАМ на всички модератори,че си поствам темата тук,която малко или много не засяга секцията BUY/SELL - Просто не намерих "Коментиране На Проблемите В Games" - още един път официално се извинявам...тук попандах на няколко теми,в които се изразяваше недоволството на някои хора за Уорн-а,който са получили,или Уорн-а който някои хора са трябвали да получат,а не са...преди около месец,ПО ИСКАНЕ НА МОЙ ПОЗНАТ,който няма и понятие как да работи във форум,бях пуснал тема - Има ли работещ мап-хак за Диабло 2 v.1.11b - намерих такъв,но бачка само за XP - не казах,че търся...просто попитах дали има...дали някой знае да има,за да ми каже,а аз - да кажа на моя познат - в последствие получавам Уорн 20% с Reason - "Die Cheaters"...извинявайте много - може би аз съм в грешка,но хора,които правят всякакви,ако мога да ги нарека "грешки" в този форум и се подминават без да се погледнат,а аз получавам меко-казано ГЛУПАВ Уорн...някак си нечестно е.

 

И Още нещо...ако някой се чуди,защо я поствам тук...тогава предложих и да закупя такъф "мап-хак" ако има...но...ОЩЕ 1 ПЪТ СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ТЕМАТА СИ В ТАЗИ СЕКЦИЯ.

Edited by blq_blq_m
Link to comment
Share on other sites

Верно не е по темата, ама за уорновете тука всеки си ги раздава както си реши. Да не говорим, че има един модератор всезнайко, който доста често си позволява да иронизира,обижда и т.н. тези с, които спори и правилата не важат явно за всички.Тъй, че приеми си уорна, изобщо да не ти пука за него, тва е само един форум дето след 2-3 години може и да го няма- а и изобщо не си струва нервите ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тази тема ми направи впечатление.Проблема е че @agop4o за кой ли път се отказва от някоя си сделка.Преди сигурно 8 9 месеца щях да купувам от него фотоапарат и точно му се обаждам да го взема и той се отказа.Парите му били малко които му давам а предишния ден се съгласи.Много е некоректен незнам на другите какви са впечатленията.
Link to comment
Share on other sites

Тази тема ми направи впечатление.Проблема е че @agop4o за кой ли път се отказва от някоя си сделка.Преди сигурно 8 9 месеца щях да купувам от него фотоапарат и точно му се обаждам да го взема и той се отказа.Парите му били малко които му давам а предишния ден се съгласи.Много е некоректен незнам на другите какви са впечатленията.

 

С agop4o точно нямам впечатления, но с други съм имал доста комични ситуаций.

Споко, на мен ми се е случвало доста пъти, с някой да се разбера за нещо и на следващия ден като се обадя да ми каже: "ми малко са парите" или още по-смешното "мама или татко не са съгласни" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само не разбрах защо ми бе затворена ТАЗИ ТЕМА . След като изпратих запитване до поне 3-ма от модераторите - никой не благоволи дори да ми отговори. Е на това му викам аз избирателна пропускливост. Сигурно има и други като мен на които им се слага уорн или им се затварят или трият теми. Не ми пука за темата ама ме е яд че ВИЕ които сте избрани за модери трябва по-внимателно да си вършите работата и - ДА ЗАТВАРЯТЕ НАВРЕМЕ ТЕМИ КОИТО ТРЯБВА И Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО А НЕ СЛЕД КАТО ТЕМАТА СТАНЕ ПУМИЯ А НЕ ТАКИВА НАПРИМЕР КАТО ПОСОЧЕНАТА. Също още един пример. Бях помолил стари мои теми които съм приключил да се затворят - НО НЕ - ТЕ СИ СТОЯТ ОТВОРЕНИ И ДО ДЕН ДНЕШЕН.

ХА ХА

Link to comment
Share on other sites

явно наистина има избирателна пропускливост от страна на модераторите, помолих един от тях наречен Lamer да махне уарна, който той ми сложи, даже се извиних, обаче човека трагна да ми развива некви теории като в детската градина, много се извинявам обаче може да са модератори, но понякога прекаляват и баркат работата на юзерите :excl:

 

 

ако тоя топик не види бял свят, значи в тоя форум има яко ограничение на свободато на словото, горе долу като по тоталитарно време :devil

Link to comment
Share on other sites

sq ima napisani ne6ta 4erno na bqlo

kato napravi6 nqkoe naru6enie ti se pravi zabelejka /warn/

kato se izvini6 kvo ? sledva6tiq pat "sori ne se sdurjah" i pak spam

 

ako na teb ti mahna warma trqbva da go mahna na vsi4ki ostanali

te si go turpqt i ti 6te go turpi6 - ti si si go dokaral, ne az

 

zna4i drugite mogat da si iz4akvat slojenite im nakazaniq a za teb da pravim izklu4eniq i sledva6tiq pat pak ako stane spam shte e adski ne4estno a i qvno nenujno specialnoto otno6enie kam teb

 

zatova za da ne sa povtarq spam/pisanie bez interes/drugo naru6enie 6te znae 4ovek tvurdo kakvo sledva

 

kakto se tretirat ostanalite taka i ti pravilata vajat za vsi4ki po ednakav na4in

prosto iz4akai da ti mine nakazanieto i tolkoz

Link to comment
Share on other sites

Това пък с тея уорнове като поченете да се вживявате като актриси в съпунка...все едно с един уорн или бан ще бръкнете в джоба ми да ми вземетe заплатата. Голем прас начи... Случва се на човек да се увлече, да сбърка от бързане от нещо друго и вие цъфвате на "местопрестъплението". Забравил да сложи цена в темата, уорн. Изпуснал някое правило по неволя, уорн. Аз разбирам някой да се изпсова като каруцар ми дайте му бан и да бяга. А иначе се постегнете малко и бъдете по-толерантни към човешките грешки на потребителите на форума и ако имате някъкви комплекси не ги избивайте тук, защото наказните тогава се оказвате вие.

 

Може би собественика(ците) на форума, да речем Вено трябва да направи една анекта moderator feedback opinions и всеки от потребитилите да си каже мнението за така наречената 'администрация' на форума. На запад когато си купуваш нещо често пъти ти дават един флайр за да изкажеш мнението си от продукта. Напревете това тук и ще научите много интересни неща, като например, че колкото и да не ви се вярва - модераторите грешат, разбира се за сметка на юзърите.

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесаха някои неща в по-горния пост. Като 100% неща знам обаче някои задължителни. Правила има и трябва да има. Много често доста хора си правят оглушки за това дали да слагат цени и точно в кой момент да коригират нещо в темата само и единстено с цел "UP". А пък че е сапунка много голяма част - то наистина е сапунка.

Link to comment
Share on other sites

Това пък с тея уорнове като поченете да се вживявате като актриси в съпунка...все едно с един уорн или бан ще бръкнете в джоба ми да ми вземетe заплатата. Голем прас начи... Случва се на човек да се увлече, да сбърка от бързане от нещо друго и вие цъфвате на "местопрестъплението". Забравил да сложи цена в темата, уорн. Изпуснал някое правило по неволя, уорн. Аз разбирам някой да се изпсова като каруцар ми дайте му бан и да бяга. А иначе се постегнете малко и бъдете по-толерантни към човешките грешки на потребителите на форума и ако имате някъкви комплекси не ги избивайте тук, защото наказните тогава се оказвате вие.

 

Може би собественика(ците) на форума, да речем Вено трябва да направи една анекта moderator feedback opinions и всеки от потребитилите да си каже мнението за така наречената 'администрация' на форума. На запад когато си купуваш нещо често пъти ти дават един флайр за да изкажеш мнението си от продукта. Напревете това тук и ще научите много интересни неща, като например, че колкото и да не ви се вярва - модераторите грешат, разбира се за сметка на юзърите.

mi kvo da ti kaja .. az masovo napsuvah foruma v edna moq tema i ne me ban-aha shtoto sa dobri moderi,imam si warn dovolno i ne se oplakvam shtoto e zaslujen.warna ne se slaga na koi kakto mu kefne.

Link to comment
Share on other sites

peja, колко плащаш за да участваш в този форум и на кого? Сега не ми дъвчи локуми "плащам на ЕК за нет, значи..." - плащаш на ЕК за доставка на Интернет - не за форум. Нали си интелигентен, направи разликата сам... Аз пари от тези които плащаш на незнамкойси не съм видял за това, че модерирам форума, така че забрави таз песен, че си плащаш и аз трябва да се съобразявам с твоите капризи...

Link to comment
Share on other sites

peja, колко плащаш за да участваш в този форум и на кого? Сега не ми дъвчи локуми "плащам на ЕК за нет, значи..." - плащаш на ЕК за доставка на Интернет - не за форум. Нали си интелигентен, направи разликата сам... Аз пари от тези които плащаш на незнамкойси не съм видял за това, че модерирам форума, така че забрави таз песен, че си плащаш и аз трябва да се съобразявам с твоите капризи...

 

Ми според мен не си прав.Имаш пълното право да се откажеш от тези си права щом не си доволен и аз съм готов абсолютно безплатно да модерирам.Като и на мен спре да ми харесва ще се откажа,не е ли така?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...