Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Графиката не е това, което прави една игра яка. Виждал съм много красиви изпълнения, които те задържат пред монитора 2 дни и много "грозни" които те задържат 10 години. То е като при хората, визията е само първото впечатление, но дали ще комуникираш с този човек, зависи изцяло от това, какво има зад тази визия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

От една страна е така, от 10 години насам не са минали 3 дена без да направя една карта на Heroes-a, ама все пак сме 2010, досега все трябваше да са измислили баланс м-у 2-те.

 

P.S. Ако жената е хем умна, хем красива нямам идея как изобщо да почна разговор :) Сигурен съм, че първите ми думи ще са ...флененбламлошуа.... последвани от "пред мен стои зомби" поглед :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Май не си like-нал Diablo във facebook :P

 

Интересно ще е - хем разчупва малко айтъм системата, хем пък няма да стане като мъмъо-тата да фермиш денонощно за 500 материала, после да се надяваш, че 60-те% шанс за успех при коването ще са на твоя страна и накрая - ръкавички.. И ти остават ботуши, шлем и броня за сет-а...

 

Очакванията са големи. Чувствам, че ако не се оженя до излизането на Diablo - едва ли ще успея в идните няколко години...

Link to comment
Share on other sites

Анатема!!!!

Ако мога да съдя от SC2 - запазили са духа на играта. Ще направят същото и с Диаблото. Все пак говорим за Blizzard - най-добрите в бизнеса!

Link to comment
Share on other sites

Известна роля в приключването на първата ми тинейджърска любов имаше експанжъна "Hellfire" на Diablo1...

:bowdown: :bowdown: :bowdown: От доста време искам да си сложа quote от форума в сигнатурата... Ше имаш ли нещо против :D

Link to comment
Share on other sites

Дано зарежат проекта и се откажат, защото ако това излезе в близката една година... шси приеба кандидатстването. Като се сетя 2-ката колко съм я играл..........

Link to comment
Share on other sites

Вчера след обсъждането на героите и по-точно това, че всеки ще има мъжки и женски модел, установих какъв ще е мъжкият вариант на амазонката: "Викинг ПЕДЕРАС".

На кого е нужно все пак това с мъжки и женски модели?

Link to comment
Share on other sites

Че какво му е лошото? Повече избор. Пък и кой ти каза, че ще има амазонка?

По тая логика кой ти каза на теб, че няма да има. Все пак амазонката е ключов персонаж в диабло. А дори и да няма видя ли каква гюлетласкачка са сложили за женския вариан на барб

Link to comment
Share on other sites

Blizzard ми казаха, че няма да има. И пак не разбирам - какъв ти е проблема? Играй си с мъжките герои и толкова. Повече избор - по-добре за всички. Освен да сложат някой клонинг на Лара Крофт за варварите?

Link to comment
Share on other sites

Мяса на траверс малко. Това ще е проблем и в Дебилото, помни ми думата.

 

Тва с траверса е от стайлинга. :) Ако направят броните на женските модели да седят по-различно отколкото на мъжките, ще стане.

 

Иначе какво и е на жената...

 

lucy_lawless_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

На кого е нужно все пак това с мъжки и женски модели?
На мен! Мразя да играя с женски персонажи!
Все пак амазонката е ключов персонаж в диабло.
Ключов - за теб. За мен беше най-тъпия.
Това ще е проблем и в Дебилото, помни ми думата.
Не виждам защо. Никой не е принуден да играе с персонаж, който не харесва. Някого не го кефи идеята за мъжка амазонка, друг не го кефи идеята за жена-варварин... Както много ясно показва това мнение - всеки има различен вкус.
Link to comment
Share on other sites

И аз не виждам нещо лошо в това с двата пола. Аз лично предпочитам да играя с женски персонажи. Но как женските ще ги превърнат в мъжки вече е друга песен. Примерно не мога да си представя любимата класа амазонка мъжки тип. Сигурно ще е нещо като тоя http://www.cherry-blossom.us/pics/eric2.jpg як пич с дълга руса коса и като вкарам и леко разголените брони и направо бягам към кенефа да драйфам.

Link to comment
Share on other sites

Никой не е принуден да играе с персонаж, който не харесва. Някого не го кефи идеята за мъжка амазонка, друг не го кефи идеята за жена-варварин... Както много ясно показва това мнение - всеки има различен вкус.

 

Ама ти сериозно ли ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...