Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Те ако е махнат и аз ще им "махна" с един среден пръст , гледат да съсипят играта ... новия екип май не е с толкова голямо въображение като предишният или да се надявам да греша за тези мой думи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Одеве някой обсъждаше некромансера. Аз ли нещо се бъркам, или на Hell, в 5-ти град, некромансера имаше големи трудности с убиването на един човек, от който да изкара скелет? И после тия скелети, май и те бяха безполезни, защото капеха като листа. Иначе проклятията са луда работа.

 

Paladin-а е луда работа. С тоя Zeal мачкаше. После почна тая глупост с чуковете.

 

Простете ми ако бъркам нещо, не съм играл диабло 2 от 6-7 години.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един паладин, като бях млад....

Направо жал ми стана по едно време....

Давах му да почне Zeal-a и тогава го почвах аз. И пак падаше....

Това срещу моята скромна амазонка с 560 HP и 12000 damage на Guided arrow...

Ех, спомени.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Одеве някой обсъждаше некромансера. Аз ли нещо се бъркам, или на Hell, в 5-ти град, некромансера имаше големи трудности с убиването на един човек, от който да изкара скелет? И после тия скелети, май и те бяха безполезни, защото капеха като листа. Иначе проклятията са луда работа.

 

Paladin-а е луда работа. С тоя Zeal мачкаше. После почна тая глупост с чуковете.

 

Простете ми ако бъркам нещо, не съм играл диабло 2 от 6-7 години.

абе не е точн така...скелетите се правят в акт 1, а не в акт 5 ;)

и ако си с към 35-40 не падат толкова лесно, особена като помагаш с проклятията и някой покрай теб и той ги бъхти с друг герой ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми ако си сам? Помня че си направих с Char Editor един Necromancer 90 lvl и му сложих някакви супер комерсиални предмети, които да вършат работа. Излезнах на 5 ACT пред града и 6 минути сигурно бих един, докато умре, че да изкарам един скелет. А после при Baal направо ми сипаха.

 

П.П. сега изгледах малко от началото на трейлъра и мисля, че тая игра малко на Serious Sam RPG прилича.

Link to comment
Share on other sites

Ми ако си сам? Помня че си направих Излезнах на 5 ACT пред града и 6 минути сигурно бих един, докато умре, че да изкарам един скелет.

 

добре де, ти сега прочете ли изобщо какво написах...ще го кажа по друг начин - отиваш в акт 1, излизаш, правиш голем...той, наемника и малко с твоя помощ/ако те са слаби/ убиват едно-две чудовища...правиш си колкото можеш скелети...тогава отиваш където си по принцип ;)

Link to comment
Share on other sites

woox, некромансер от 1.10 нататък е абсолютна машина. А и далеч по перспективно е да играеш на P&B отколкото на съмон. От целия съмон, само ривайв ти върши работа. Другото е useless.

Link to comment
Share on other sites

Ми ако си сам? Помня че си направих с Char Editor един Necromancer 90 lvl и му сложих някакви супер комерсиални предмети, които да вършат работа. Излезнах на 5 ACT пред града и 6 минути сигурно бих един, докато умре, че да изкарам един скелет. А после при Baal направо ми сипаха.

 

П.П. сега изгледах малко от началото на трейлъра и мисля, че тая игра малко на Serious Sam RPG прилича.

и закво ти е да дигаш скелети като имаш revive

Link to comment
Share on other sites

Изписахте маса глупости! След 1,11, след като тряа да се изпълнат всички куестове (горе доле), за да се стигне до баал, БАРБЕРИАНИТЕ НЯМАТ ТРЕПАНЕ БЕЗ НЕКРО!!!

Май скоро не сте играли играта в Б.НЕТ...

За кво са ти скелети? Щот скелетите не са на време, а ревайвовете са. За кво са ти скелети? Щот на хел получават нереални бонуси...

Link to comment
Share on other sites

добре де, ти сега прочете ли изобщо какво написах...ще го кажа по друг начин - отиваш в акт 1, излизаш, правиш голем...той, наемника и малко с твоя помощ/ако те са слаби/ убиват едно-две чудовища...правиш си колкото можеш скелети...тогава отиваш където си по принцип ;)

 

Напълно бях забравил за съществуването на големите и за ривайва :) Моя грешка.

 

woox, некромансер от 1.10 нататък е абсолютна машина. А и далеч по перспективно е да играеш на P&B отколкото на съмон. От целия съмон, само ривайв ти върши работа. Другото е useless.

 

До 1.09 ги играх.

Link to comment
Share on other sites

Изписахте маса глупости! След 1,11, след като тряа да се изпълнат всички куестове (горе доле), за да се стигне до баал, БАРБЕРИАНИТЕ НЯМАТ ТРЕПАНЕ БЕЗ НЕКРО!!!

Май скоро не сте играли играта в Б.НЕТ...

За кво са ти скелети? Щот скелетите не са на време, а ревайвовете са. За кво са ти скелети? Щот на хел получават нереални бонуси...

 

барбовете ги трепя с квото, където и както ми кажеш :) Е говорим за налят херо.

Link to comment
Share on other sites

очакваната нова игра ли ще се обсъжда тука или ще си мерите пишките? нърдове с нърдовете ви! завиждам ви на свободното време.

 

 

а понеже съм добричък, ето ви темата за диабло 2, където спокойно да си споделяте тактики-мактики, битки-митки и така нататъци.

Link to comment
Share on other sites

барбовете ги трепя с квото, където и както ми кажеш :) Е говорим за налят херо.

8 човека в игра, още кат почвате играта... И говорим за Хелл. Почвай ги.

(говорим само и единствено за хардкор... надявам се никой не коментира софткора...)

 

 

@мобо You so pretty! :love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кога ще излиза тая игра казано ли е, че много ми се играе.

 

Ся ако пуснат Starcraft 2 и Diablo 3 на една дата, направо ще избият всичко.

Link to comment
Share on other sites

Казано е. "When it's done", типично по Близърдски. Няма да е на една дата това е сигурно. Както е сигурно, че няма да е тази година. Ще е повече от прекрасно да ни шокират по подобен начин, но просто няма как да стане. SC2 сигурно ще я видим за коледа.

Link to comment
Share on other sites

We have nothing against Mephisto or Pindleskin runs, it's just they were fairly monotonous. So we want to motivate players by providing an incentive to create a broad range of gameplay.

Махат единствената причина, за да играя играта. :cry ...

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Има си право. Не веднъж докато я играх ми е писвало да повтарям рънове. Ако исках да цикля винаги едно и също ще играя Lineage :D Трябва да има повече разнообразие, колкото и content да вкараш след 3-4к ръна на едно и също ще ти писне.

 

http://www.blizzard.com/blizzcast/

Link to comment
Share on other sites

Има си право. Не веднъж докато я играх ми е писвало да повтарям рънове. Ако исках да цикля винаги едно и също ще играя Lineage :D Трябва да има повече разнообразие, колкото и content да вкараш след 3-4к ръна на едно и също ще ти писне.

 

http://www.blizzard.com/blizzcast/

Че то си имаше ботове за да не ти писне, само трябваше да им проверяваш чат пат кво са намерили :) Аз така колко деноношни съм направил на 2-3 пц-та едновременно преди :D :P
Link to comment
Share on other sites

Голям кеф, някъв тъп бот да ти ръчка там... Дано в новия батълнет тези неща не се толерират и заедно с всякакви мапхакове и скриптове да бъдат ликвидирани. Само развалят играта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...