Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Днес е заветната дата! Бетата най-вероятно започва много скоро™. Конферентият разговор за финансовите резултатите от първото четиримесечие е днес, тогава ще се изясни всичко. Разни сайтове писаха, че Близард са в "crunch mode" от известно време. Stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбрах. Мен ме интересува датата на излизане, че трябва да вкарам пари в картата, че съм поръчал 5 броя.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбрах.

+1 :lol:

 

 

 

 

едит: сега се поразчетох из разни сайтове... това което лудия хамстер се опитва да каже е, че се очаква Blizzard да разкрият датата на излизане по време на конференцията си за финансовите резултати от първото четиримесечие. Конференцията трябва да е днес 09.05.2011

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да, малко неясно се изказах. Явно съм се превъзбудил нещо :D Днес ще кажат повече информация за началото на бетата. При Старкрафт 2 я обявиха по време на един такъв разговор и самата бете започна на 20-ти същия месец. Накой, ако иска да слуша: http://investor.activision.com/index.cfm Очаква се да започне след около 5 часа.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

As a side note, any rumors you may have heard about a gate to Diablo’s Burning Hells opening in Cologne are completely unfounded. Seriously, nothing is happening at Rudolfplatz from the evening of August 16 — especially nothing to do with demonic invasions.

 

Копирано от: http://eu.blizzard.com/en-gb/company/events/gamescom2011-activities.html най-долу.

 

Дали 16 Август не е датата на излизане на Бетата...?

 

Също така, в този сайт чат-пат пускат разни новини около играта.

 

Айде да излиза вече, че изгубих всякакво търпение...

 

Link to comment
Share on other sites

Това пак ли ще се плаща всеки месец ? Някакви слухове

Информацията за момента е, че няма да има месечна такса.

Link to comment
Share on other sites

То вие четохте ли какви ш*тни ще са в диабло 3... постоянно трябвало да си вързан към нета (заради хакерите и проверките за хакове), дори за сингъл се отнася. И аукцион щяло да има... едно е хората да си правят пазар за итеми, друго е близард да ти дигне сергиите насред нищото, да ги напълни със стока и да чака да се граби.

Като цяло трейлърите бяха леко в клише, героите са микс от предишните герои, като просто им са разменени повечето усновни умения, на брой удрят диабло 2, евентуално ще пуснат още с някой експанжън... както стана с д2 лорда преди.

 

Първото ми впечетление беше, не ми прилича на част от поредицата и няма да се тормозя, второто... може да я погледна и ако е направена добре, пък ще преглътна всички негативи, които натрупвам сега.

Link to comment
Share on other sites

Близард нищо няма да продават. Всички предмети ще се продават от играчите, просто легализират, това, което се правеше в Д2 из разни сенчести сайтове. Като излезе бетата ще видим повече.

Link to comment
Share on other sites

То вие четохте ли какви ш*тни ще са в диабло 3... постоянно трябвало да си вързан към нета (заради хакерите и проверките за хакове), дори за сингъл се отнася. И аукцион щяло да има... едно е хората да си правят пазар за итеми, друго е близард да ти дигне сергиите насред нищото, да ги напълни със стока и да чака да се граби.

Като цяло трейлърите бяха леко в клише, героите са микс от предишните герои, като просто им са разменени повечето усновни умения, на брой удрят диабло 2, евентуално ще пуснат още с някой експанжън... както стана с д2 лорда преди.

 

Първото ми впечетление беше, не ми прилича на част от поредицата и няма да се тормозя, второто... може да я погледна и ако е направена добре, пък ще преглътна всички негативи, които натрупвам сега.

 

Не виждам какъв е проблема аз да играя като ненормален по цял ден и да намеря някакъв супер готин предмет, който да не ми трябва. Ти от друга страна, играеш 1 час на ден и искаш тоя предмет. Парите не са ти проблем. Идваш при мен и си го купуваш. Супер добре измислено.

 

Тва за интернета ще го оправят кракерите, не се притеснявай. Ще направят един локален сървър и всичко ще е наред. Аз така или иначе съм си я поръчал, та не ме бърка точно тоя аспект и не го отчитам като минус. Дори и да не я купувах, това никога нямаше да го счета като минус. Разработчиците заслужават пари за труда си. Просто до сега са били малко игрите, които са заслужавали да си ги купя. Тази реших да я взема заради всичкото изгубено време с D2 в Battlenet.

Link to comment
Share on other sites

Аз визирах точно това, прави се аукциона, падат ти итеми, продаваш за истински пари или на еквивалентна сума в играта, при положение, че хората са алчни, много от по-лудичките хора видели се с пари, винаги ще гледат да имат най-доброто и то не само за тяхният герой. Не плащам за игри често, пък какво да кажа за итеми, та, виня близард директно, защото в изявлението си те казват как това нямало да повляе много върху самата игра и хората там. Та те го правят пазара, поне аз така го виждам.

Противник съм на тезата, че пари ще оправят нещата по какъвто и да е начин.

 

Ахх, не се и съмнявам, даже групите ще се надпреварват, кой ще изкара по-добро решение, само да излезне бетата де. :)

 

П.П. Трябвало да се обнови бета профила в сайта с новата им програма, която учудващо, пак не работи както трябва при мен, отчита ми харда като 300гб и мрежата като статична... а показва свободното място само от последният дял на харда, някой пак е писал програми с краката си, е т'ва е. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...