Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

В повечето БГ тракери към момента се разпространява торент,съдържат разни трейлъри,art work и тапети...check it out B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
УНИКАЛНО!!! Диабло на върха както винаги!!!

Ee e баш на върха. С тая леко панорамна камера...пак като 2та, някакси се губи смисъла от здравия енджин и страхотната графика. Та тя отгоре изглежда като замацано 2Д :lol: Шегичка...Но като РПГ фен подобен изглед никога не ме е радвал. Но яко ме накефиха разръшенията, кръвра, звуковото оформлени...аз определено ще я пробвам...

По същото време горе долу, най-вероятно ( :lol: ) ще излезне истинското бижу - Gothic 4. Тогава ша си лафим :)

Link to comment
Share on other sites

Diablo 3 поне е опит да се издои една печеливша формула, Gothic 4 е опит да се оправи една игра с потенциал, но с много калпави дизайнери. Diablo беше интересно в Diablo 1, когато всичко беше ново и интересно и Близард бяха направили нещо уникално и добре замислено. Diablo 2 като цяло си заслужаваше, защото беше нещо като 1, но по-разнообразно и с повече неща за правене. 3 ще бъде... нещо като 2, но с още повече разнообразие и неща за правене. :unsure: Това на мен ми прилича на доене. Искам да видя кога Близард ще направят нещо ново, защото след Starcraft реално не са родили нищо ново, само доят вече печелившите си марки и поредици, а Starcraft беше преди 10 години. Това е добра търговска стратегия, но не знам как 10 години без реално нова игра те правят едно от най-великите, а според много хора и най-великата компания в игралната индустрия.

Link to comment
Share on other sites

С некро съмонер на хел си заникъде. Вярно седиш и чакаш обаче ще ти трябва 2 дни игра да минеш 1вия град от-до. Пълна скука.

Иначе некро на P&B е най-добрият дуелър.

Link to comment
Share on other sites

Curonir, Близърд печелят по над $150млн. месечно само от WoW. Едно сравнение - GTA 4, за да се направи цялата, струва около 100млн. Мислиш ли, че имат нужда да доят каквото и да било и точно Близърд биха издали игра, ако смятаха, че няма какво ново да покажат? Във всичките им игри има новаторски елементи за жанровете, в които се представят. Близърд нямат слабо заглавие и точно защото следват максимата "Когато е готово". Перфекционисти са, няма да пуснат на пазара продукт, който не е почти идеален за игра и с достатъчно нови елементи. И тук ще бъка от новости, аз например след Диабло не мога да играя друга подобна игра - всичкото е просто до толкова клонинг, че по-добре да си пусна оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Ех ако са бикове.... НЕ, щото се сетих за Титан Куест, бях някъде 14-15 лвл в едни катакомби с едни кентаври (някъде около първия цар)

Link to comment
Share on other sites

...

 

Разбира се, че всичко друго е клонинг. Никой не отрича, че Близард пускат най-доброто в жанра. Не мога да играя стратегии, защото ставам разноглед от цъкане и нямам бързина, но това не ми пречи да видя, че от Starcraft по-големо нема примерно. Тук въпроса е, че циклят върху едни и същи основни идеи и само надграждат, на мен ми се иска да видя нещо качествено ново, което не рециклира име на вече издаван продукт.

Link to comment
Share on other sites

До колкото прочетох тук-там от Близърд разработват чисто ново, next gen ММО. Ще поживем - ще видим.

Защо да правят нещо ново в същия жанр, след като могат да направят същото ново нещо, но да го нагодят за стара история? Фентъзи РПГ - няма какво ново да измислиш като история, всички се повтарят почти. По-добре да развият добра идея, от колкото да направят техен клонинг. Докато се придържат към този професионализъм и качество, може и еротични адвенчъри да изкарват - доволен ще съм :Д.

Link to comment
Share on other sites

стига ле тея близард не трябва да обявяват така такива игри снощи не спах някои знае ли горе долу кога ще излезе ?

Link to comment
Share on other sites

Не преди SC2. Аз лично се надявам за догодина по коледа.

 

Доста интересни презентации, със сигурност биха отговорили на доста въпроси:

 

http://www.gamespot.com/video/930659/61931...ment-art-panel-

http://www.gamespot.com/video/930659/61931...me-design-panel

 

Петиция за промяна на арт стила на играта към по-класически Диабло стил:

http://www.petitiononline.com/d3art/

 

Лично аз не съм особено съгласен с предложенията им за външен вид (снимковия материал) и мисля, че нещо средно между предложените и сегашните е най-добре.

 

Така вместо така и това вместо това

Link to comment
Share on other sites

Sq kato vidqh taq peticiq deto vodqt horata pone se uspokoih 4e ne sam edinstveniq deto misli 4e tva D3 det predstavqt e bukvalno leko preraboten WoW.

Link to comment
Share on other sites

Ти прочете ли петицията? Не е само контраста и остротата, самия начин на моделиране, самия арт стил е като преработен Warcraft 3/WoW. Текстурите, героите, бронята и оръжията... погледни примерите, които са дали и се замисли ако не бяха ти казали, че това е Диабло, дали нямаше да го вземеш за УоУ?

Link to comment
Share on other sites

3D RPG от Blizzard как очаквате да изглежда, говорите толкова наизуст, от геймплейа съм много доволен, спазени са характерни черти на Диабло 2, освен графиката леко, но доста по-добра от тази на УОУ, по нищо не си приличат. Май страдате от носталгия по Диабло 2 ;) Излезне ле СК2 или Диабло3, на следващия ден аз ще си взема нова щайга и не ме търсете в близкия месец, щото ще давам заето :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако това и това няма нищо общо с УоУ/Уоркрафт... Това е все едно са решили да правят РПГ мод на Уоркрафт, но в последниа момент са сменили моделите и заглавието.

Иначе едва ли ще ти трябва нова машина за Д3 освен ако вече не ти е на 2-3 години.

 

П.П. http://img262.imageshack.us/img262/8591/wa...tdiablo3fm3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе само аз ли забелязах или д3 прилича поразително много на далн оф маджик (магия крови время теней) , която се водеше клонинг на д2 , но в последствие забелязах , че обстановката и арта са същите ?

Тъпо е това с инвентара , искам оръжията да си заемат по няколко квадратчета !

Все едно да може да носиш 50 колби и 50 брадви , еми не е реално .

п.п. Искам си старият инвентар ... как може така да прецакат играта с този инвентар с по едно квадратче на итем ве хора .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

подредбата на кофчежето с едно квадратче за един предмет е наистина уникално глупава.

 

от друга страна мисля, че нямаме смесване на диабло с други игри от жанра, а извличане на характерни черти, които ще подобрят играта като цяло. все пак игрите вече доста се различават от далечната 2001г. и е нормално да има големи разминавания в желанията - някои си искат старото диабло, други искат да е 3 д, а близард пък правят компромисен вариант :D

Link to comment
Share on other sites

Абе то старото не означава 2д , просто 3д не е такова , каквото са си го представяли повечето , но на мен ми хареса .

Въпроса е в това , че новият екип променя малко повече играта от колкото е необходимо .

А , то само трябваше да се добавят неща и прочие за да се продължи играта .

п.п. Дано подобренията да не са минус за самата игра и да има после поправки с експанжъни за да се хареса на хората повече от старата игра .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

експанжъни че ще има, ще има. това все пак си е традиция за всяко добро рпг. на мен болката ми е по скоро да не вземат да махнат руническите думи и да сложат някаква друга система за получаване на най-добрите предмети.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...