Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Те ботовете и преди не се толерираха. А мапхака няма как да се спре, защото той работи на ниво компютър. Няма общо със сървъра. Понякога си беше доста полезен. Не можеш да отречеш. От къде на къде ще показва картата в сингъл плейър постоянно, а в мулти ще я откривам всеки път.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Те не се толерираха, но много бавно се действа срещу тях, а и май до ден днешен не са спрени. Относно мапхака - помня, че преди май банваха cd key-ве за това и хората спираха да го ползват. Иначе е полезен, но е и малко нечестен и пак отнема от играта да знаеш всичко къде е предварително.

Link to comment
Share on other sites

Действително банваха СД-то... Но всички знаем, че мапхака го правеше вътрешен човек и за това той "увисваше" последен... Той беше нещо като субтитрите за филми : излезе нова версия, пачнат хака и след 2 дни - хоп ... Мапхакче...

До колкото разбирам от това интервю, което даде Ликуид, идеята ще е играта да се рандомайзва сама. Брао на момчетата. Само да не се рандомайзва с 20 ГБ свободно място и 1 терабит връзка у нетя. Също така смятат да елиминират това, 1 герой да е над всички. Как ша стане - само те си знаят. А това, че всеки гад ще може да бъде убит от дадед герой ми харесва. Много мразех да изскочи - лайтнинг и физикъл на джава, fire/cold на соска, физикъл, маджик на барб... И ко прайш? Махаш им за довиждане...

Link to comment
Share on other sites

Те не се толерираха, но много бавно се действа срещу тях, а и май до ден днешен не са спрени. Относно мапхака - помня, че преди май банваха cd key-ве за това и хората спираха да го ползват. Иначе е полезен, но е и малко нечестен и пак отнема от играта да знаеш всичко къде е предварително.
Кога са банвали Cdkey за map hack?? Да не се бъркате с warcraft?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Офффф, колкото повече гледам филмчето с геймплея, толкова повече се зарибявам! Няма ли да излиза вече... :wacko:

Само 1 не ми хареса - като убиеш някоя гад и след време трупа й изчезва.

Link to comment
Share on other sites

Офффф, колкото повече гледам филмчето с геймплея, толкова повече се зарибявам! Няма ли да излиза вече... :wacko:

Само 1 не ми хареса - като убиеш някоя гад и след време трупа й изчезва.

Чакай да излезе. По-рано от 2010 няма да я видим, ако не и по-късно. Те първо трябва да извадят SC2 да се разпродаде, да стане мания, да извлекат максимума и тогава ще пуснат новата игра. Като гледам и колко са напред с материала - само два персонажа и няколко чудовища. Повярвай ми - далеч е още излизането на игрицата

Link to comment
Share on other sites

Чакай да излезе. По-рано от 2010 няма да я видим, ако не и по-късно. Те първо трябва да извадят SC2 да се разпродаде, да стане мания, да извлекат максимума и тогава ще пуснат новата игра. Като гледам и колко са напред с материала - само два персонажа и няколко чудовища. Повярвай ми - далеч е още излизането на игрицата

 

Ся по коледа като я изкарат и ще видиш :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам и колко са напред с материала - само два персонажа и няколко чудовища. Повярвай ми - далеч е още излизането на игрицата

е няма ли разлика между това, което се показва публично и нивото на завършеност, до което са достигнали...мисля, че това са две напълно различни неща и ние няма как да знаем дали се припокриват ;)

Link to comment
Share on other sites

Всички класове са готови както и първия акт. Но до там, има още много, много неща за правене, а после пък да не говорим за балансиране на всички умения, предмети и т.н. По-рано от Коледа догодина няма да е.

Link to comment
Share on other sites

Аре да излиза бахти...като четох споровете, се сетих, че говориха по същия начин след първия Уаркрафт/Orcs vs Humans/, докато се чакаше втория, след втория пак така говореха за третия...Абе винаги има лапацала, дето плюят, пък след това едва ли не са най-големите...

Link to comment
Share on other sites

И как се усеща наличието на мап хак освен ако някой не те издаде?

Warden.Това им е модула който се копира с пача на харда ти.Пускаш какъвто и да е хак или променяш въобще .ехе-то по някакъв начин---->гаснеш.Тая гадина постоянно следи дали не се модифицират файловете,а вече как успяха да го преминат незнам.Уж временно го спирал мап хака ама не ми се вярва.Всичко си е вътрешна работа.Като спрях да играя след 1.09 реших да си опресня малко спомените на 1.11 ама само си изгорих серииния номер.

Link to comment
Share on other sites

Еми преди време имаше някакъв антидетекшън , обаче и той изхвърча , а мапхака го е правил добър кракър или наистина е вътрешен човек , като се има на предвид , че редовно излизаше може да не е първото .

За третата част на играта те първа ще се откриват дупки след като е пуснат .

Сигурно ще е по-защитена от старата обаче .

п.п. Вие обсъждате хакове в тема за не излезнала игра .

:)

Link to comment
Share on other sites

Така нагоре като чета стана въпрос за картата ,че се генерира различна всеки път,което наистина не е от най-умните решения.Нека го направят като WoW.Картата е ясна ,а каква гадина има напред не е от значение ;).

Link to comment
Share on other sites

Как ще не е хубаво с рандом карта , хора какво ви става на вас ... нещо все по-елементарни игри търсите .

:)

Link to comment
Share on other sites

Така нагоре като чета стана въпрос за картата ,че се генерира различна всеки път,което наистина не е от най-умните решения.Нека го направят като WoW.Картата е ясна ,а каква гадина има напред не е от значение ;).

Не било умно решение? Май някой не е играл Диабло... УоУ изобщо не го намесвай тук. Иначе в тази част на поредицата случайно генерирани ще са само подземията и т.н., а самия свят навън ще си е статичен, но по него ще могат да се генерират различни куестове, различни чудовища, босове и предмети, така че ако веднъж отидеш на едно място и там няма нищо, следващия път може да има куест или групичка за клане. Това не е ММОРПГ. Болднатият текст дори няма да го коментирам. Има хора, които харесват да циклят на едно и също все пак.

Link to comment
Share on other sites

Не било умно решение? Май някой не е играл Диабло... УоУ изобщо не го намесвай тук. Иначе в тази част на поредицата случайно генерирани ще са само подземията и т.н., а самия свят навън ще си е статичен, но по него ще могат да се генерират различни куестове, различни чудовища, босове и предмети, така че ако веднъж отидеш на едно място и там няма нищо, следващия път може да има куест или групичка за клане. Това не е ММОРПГ. Болднатият текст дори няма да го коментирам. Има хора, които харесват да циклят на едно и също все пак.

Точно това се иска от едно продължение на играта според мен , да не е едно и също , а колкото се може по-забавно , различно ... така никога не може да изиграеш играта по същият начин със друг герой , който да изглежда еднакво с предишния по повечето неща .

:)

Link to comment
Share on other sites

аз пък си искам циклажЪТ :D

основните ръновете, където ще се правят, да няма нищо различно ;)

искам само по-ефектни/различни скилове, малко промяна в героите, малко повече предмети, искам крафт предметите да са най-яките възможни. но на първо място си искам циклаж до дупка :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид картата да е затъмнена ,но да е ясно къде е изхода.А гадината е все тая дали е на единия край или другия.Пробвал съм веднъж WOW и още един циклаж Dekaron.Повече такава игра няма да си инсталирам на PC-то.Болднатия текст ,ако искаш си го оцвети даже.Май ти не си играл Диабло ,защото би трябвало да ти е пределно ясно ,че до този момент независимо какви пачове са пускани (сега май е 1.11 незнам не ми и пука) безсмъртни герои с лопата да ги ринеш.А и от трейлърите се вижда пределно ясно ,че картата е доволно разкрита около героя е те за това ставаше въпрос.

Link to comment
Share on other sites

А , те бяха 300 (гадини от единият край) и те там още толковаааа (от другия) .

Аз и мойте храбри войни и приятели берберионид и паладионид ще ги възпрем .

Тонайт уй дайн ин хелл(фаер) .

п.п. Играта ми напомня за нещо от сорта просто и не успях да се въздържа .

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...