Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Всичко изглежда ОК само, че ако видя на едно място амазон, берберка и паладинка ще се издрайфам на клавиатурата. То бива безвкусица и комерсиализъм ама... Някакси амазонка... в мъжки вариянт не върви хич.

 

Що бе? Върви :) Не си ли виждал Леголас (Гейголас) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
според мен няма да е на такса

и аз мисля така

но преди малко видях в датата тема http://forums.data.bg/viewtopic.php?p=11895657#11895657

тука на този въпрос е казано че не се знае още

има и друга полезна информация

каквото и да е няма кво да го мислим няма да излезне тази година :P въпреки че пишат че го разработват от 2г вече

Link to comment
Share on other sites

Тва в датата някой си го е смукал от пръстите...

How many character classes are included in Diablo III? What are they?

			

Five character classes will be included in the game, two of which, the barbarian and witch doctor, were revealed when the game was announced at the 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational. The other classes will be announced at a later date.

Замислете се. Амазона/амазонката е единия клас. (Видях доста лъкове по земята...) Ще има и някъв вид сорсър/сорсърка. (Няма РПГ без маг!) И остава 1 място за съпорт... Я паладин, я накъв друид с някви смесени скилове... Некрото не се вписва, асасинката не се вписва..

What engine is Diablo III running on? What graphical enhancements are included?

			

Diablo III runs on a custom 3D game engine for rendering full-3D characters and environments. The 3D game engine not only simulates advanced animation sequences and sound effects, but also uses a custom physics engine that allows for realistic object dynamics and cloth simulation.

Какво ми говорехте за СЦ2?

The game takes place on Sanctuary, a world of dark fantasy. Unbeknownst to most of its inhabitants, Sanctuary was saved some twenty years ago from the demonic forces of the underworld by a few brave and powerful heroes. Most of those warriors who directly faced the armies of the Burning Hells -- and were fortunate enough to survive -- went mad from their experiences. And most of the others have buried their haunted memories and pushed the horrors from their thoughts. In Diablo III, players will return to Sanctuary to confront evil in its many forms once again.

Това не е много обнадеждаващо... Аз си падах по различните терени... Или може би последната битка ша е там?

Link to comment
Share on other sites

Погледни картата, която са качили на Sanctuary. В Д2 имаше само няколко града, виж още колко много местности има за разучаване, сигурен съм, че освен старите познати места, ще постим и голям брой други, чисто нови. А и както пейстнах, главния разработчик на играта споменава, че доктора не е новата версия на некрото, така че некро може да си има все пак. Ако са махнали някой, надявам се да или паладин или друид и амазонка. Асасин, некро, сорц и барбериан са си предостатъчни с новия герой, не експанжъна още 2-3 и ще стане перфектно.

Link to comment
Share on other sites

Има лъкове... На помощници ли само да ги монтирам... Има амазон, 100%! А не може да е така, както ти изброи, защото казват, че ще има още нови чарове... Уф.. Къде го четох... 1 милион линка!

Link to comment
Share on other sites

Паладина няма да го махнат... не мога да го гледам , но няма да го махнат 100% мамка им :(

Link to comment
Share on other sites

Единственото гадно нещо , прочетено тук в темата за играта беше това , че итемите щели да заемат по едно квадратче в инвентара , а на мен не ми харесва тази идея .

Това е целта бе хора , да пестиш място , да нямаш шанса да събираш всичко , това те караше да отсяваш само наистина ценните работи , а останалите ди хвърляш , колкото и добри да са били .

Играта ще е великолепна според мен , но няма смисъл да улесняват играча , за мен историята със стария инвентар си беше добра , но чармовете вярно претъпкваха ... все пак това е хубавото (не може да запасиш всичко) и на мен това също много ми хареса .

п.п. Няма да сменя смайлито и само него ще си слагам .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

How many character classes are included in Diablo III? What are they?

			

Five character classes will be included in the game...

Искам да доуточня нещо , това са чаректър класове , а не брой на героите , никой не е казал , че ще има 5 героя в играта ... според мен това ще е нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Диабло не е като другите игри, героя ти е като табула раса - какъвто го направиш. Тук винаги герой-клас е било едно и също. Иначе защо са сложени като witch doctor/barbarian? Или ще може да си направя барбериана на мейдж или рейнджър? Относно инвентара - за момента нищо не са казали за него, поне в сайта им не съм видял, така че ако наистина не съм пропуснал аз - това са само спекулации.

Link to comment
Share on other sites

Ако е така думите пак ми се потвърждават от една страна .

А , какъв е този стриим за който е даден линк по-горе в темата ?

Гледам иска ми някакв плъгин като цъкна на линка ... нещо изоставам с новините !

п.п. Ами играта ще кърти , каквато и да е в случея .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако е така думите пак ми се потвърждават от една страна .

А , какъв е този стриим за който е даден линк по-горе в темата ?

Гледам иска ми някакв плъгин като цъкна на линка ... нещо изоставам с новините !

п.п. Ами играта ще кърти , каквато и да е в случея .

:laughing:

http://octoshape.com/files/octosetup_vBLIZZARD_l_odd.exe

 

Бързо, че ще почва ;)

Link to comment
Share on other sites

При мен не тръгва, стартирам сайта и пише, че сваля ъпдейтс и после Failed. Да съм си проверил интернет връзката...

Link to comment
Share on other sites

Айдееее, почвааа!!

 

На TOURNAMENT STAGE е. :) След 1 час ще пиша!

 

Плъгина е на OCTOSHAPE: http://octoshape.com/plugin/get.asp?variant=BLIZZARD

 

Оттам се сваля, после се спира БРАУЗЪРА, инсталира се, и го пускаш. После отиди на http://www.battlegroup9.com/ и там на Tournament Stage!

Link to comment
Share on other sites

Курец, тъп плъгин/сайт. Толкова ли не можеха да го направят флаш? И без това трябва да зачезвам, после да пишете какво ново и интересно.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, амазонката с мъжки вариант - няма как да стане. Просто амазаонките нямат мъжки еквивалент. Но пък вместо мъжкия еквивалент на амазонката, могат да сложат некромансер, защото на пък не ми допада идеята за женска некромансерка. :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам но мен нещо ме съмнява да има некромансър, но това си е лично мое мнение струва ми се че може да заложат на иновации с нови класове но ние няма как да знаем.Ще чакаме и ще видим какво ще ни поднесат :)

Link to comment
Share on other sites

Относно инвентара - за момента нищо не са казали за него, поне в сайта им не съм видял, така че ако наистина не съм пропуснал аз - това са само спекулации.

Видя се на геймплей филмчето :)

Link to comment
Share on other sites

некрото е може би най глупавия герой :devil

нищо не правиш - стоиш и чакаш скелетите да избият всичко и тук таме им помагаш с някое взривено тяло...пълна тъпотия

новият герои ще е нещо подобно на некрото :sick

бтв за мен е по важно да се пипнат скиловете и да има повече разнообразие, а да не се играе с един скил и да блъскаш само с него...нещо което само сорсерката го може в д2 и то не чак толкова добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, некрото е един от най-добрите герои, само трябва да можеш да играеш с него.

Иначе логиката ти е доста глупава - с амазонката какво правиш? стоиш и хвърляш копия и чакаш да умрат, с варварина само се врътиш, а с другите същото. Има си различни герои за различни начини на игра, некрото е кооперативен герой предимно и ако е в добри ръце е просто уникална помощ за екипа, а в същото време и самостоятелно може да се справи с всеки противник.

Ама като гледам не си бил от добрите играчи, защото в Д2 далеч не се ползваше само един скил на героите.

Link to comment
Share on other sites

Опитай се да превъртиш играта в началото без итемс, без некро в партито.. На хардкор... Ако успееш - аз лично си режа топките и ти ги поднасям! (1,12)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, некрото е един от най-добрите герои, само трябва да можеш да играеш с него.

Иначе логиката ти е доста глупава - с амазонката какво правиш? стоиш и хвърляш копия и чакаш да умрат, с варварина само се врътиш, а с другите същото. Има си различни герои за различни начини на игра, некрото е кооперативен герой предимно и ако е в добри ръце е просто уникална помощ за екипа, а в същото време и самостоятелно може да се справи с всеки противник.

Ама като гледам не си бил от добрите играчи, защото в Д2 далеч не се ползваше само един скил на героите.

ще пообесня - за некро самънър не ти трябва дори шако, никакъв айтем, може да си чисто гол и пак ще ги мажеш ;) за екипа е от помощ, тука спор няма...

кажи ми с паладина на чукове или аура / драгондин с колко скила ги блъска...с 2-3 може би?...тук таме се сменя някоя аура и тва е...

с амата не е задължително да мяткаш, може и с близък бой да ги къртиш ;)

а доколко съм бил добър на д2...ми аз още си го играя кажи речи всеки ден...нов ладер почна и така...

 

Опитай се да превъртиш играта в началото без итемс, без некро в партито.. На хардкор... Ако успееш - аз лично си режа топките и ти ги поднасям! (1,12)

нали се сещаш, че играта не свършва с превъртането...на мен специално ми минава мерака, когато си направя поне един перфектен герой :)

 

едит: мача почва :punk

трябва бира :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...