Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

720p видеото на геймплей/трейлъра с новия клас:

http://www.bgshare.com/get,377924.html

Това е същото видео, което са качили на официалния сайт на Диабло 3.

 

http://d3db.com/ - постоянно се обновява с нова информация от Близкон - класове, трейлъри, информация, скилове, руни, разни death mechanics и т.н.

Link to comment
Share on other sites

World of Diablo - може и да се появи :п Все пак от Близърд работят върху нещо, което никой не знае още какво е (освен ако не е било Warcraft 4, който се разработва). Нарочно не направиха 3Д, за да се запази стила, а и исометричната камера е най-подходяща. Това не е ММО :).

Паладин няма и няма да има. Освен варварина друг стар клас няма да видим на първо време. Има някаква възможност да върнат някой от старите класове в експанжън, но не бих разчитал на това. Сигурно ще има някакъв holy warrior тип клас, но няма да е точно паладин (което мен адски много ме радва).

http://games.on.net/article/4255/Diablo_3_...ook_at_Gameplay

Link to comment
Share on other sites

Propuskam q taq igra znachi. Da me proshtavash ama taq kamera smuche moshtno. Mnogo po-dobfre shteshe da e razdvijena. Da mojesh da gledash navsqkyde za kakvo stava duma. 3D ne znachi da napravqt WoW. Ne sa si napravili truda izobshto da porabotqt poveche vyrhu upravlenieto i kamerata. 3D teren, 3D geroi, 3D kamera. Ne e chak tolkova slojno. Stila na koe da zapazqt ? Na Diabloto li ?? Shto ne zapaziha i stila na pyrviq Warcraft togava, ami go napraviha 3D. Po-lesnichko e da se polzvat 2D tereni, po-byrzo shte q pusnat i shte lapnat parata. Pogledni i Starcraft2, i tam ne vijdam da e zapazen stila ot prednata igra. Typo e tochno Blizzard da go pravqt tova. No pyk prednite dve igri sa syzdali dostatychno ime na poredicata che da se prodade v ogromni tiraji i novata igra.

Link to comment
Share on other sites

На мен тази камера ми харесва повече от 3Д, тип УоУ, специално за този тип игри. Много по-добре пасва на геймплея, вижда се повече и се управлява по-лесно. И нещата са си 3Д, има и физика, достатъчни ефекти и т.н. И какво ако няма паладин? Ще има негова алтернатива, която сигурно ще е по-добра. Аз какво да кажа като няма некромансер? :Д

Няма какво да пускат бързо, играта се разработва от вече 2 години и релийса едва ли ще дойде по-рано от още 1. За никъде не бързат, като ги гледам :).

 

Спокойно, и за теб ще има друго. Обявили са next-gen MMO, че разработват. Едва ли е warcraft 4, така че...

stream http://pt-br.justin.tv/kaiba12

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извинявате,че така се включвам неподготвен, но като ги гледам тези сладури на снимката :

 

JabfiPv2Vewnk9lbSDBBsWkco1_500.jpg

 

Каспара не го знам къв е, но май си има сосерка, амазонка, барбериан, некро/друид и асасинка :punk :lol:

 

 

поправете ме ако бъркам :unsure: :rolleyes:

 

@Psihara^^ благодаря ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Някакви новини около Diablo ]|[ ? Aз чух на скоро, че имало вероятност играта да излезе през Март догодина. Според вас дали е възможно това?

Link to comment
Share on other sites

Някакви новини около Diablo ]|[ ? Aз чух на скоро, че имало вероятност играта да излезе през Март догодина. Според вас дали е възможно това?

Ако си понапънат задниците е възможно.. ама не се знае , може първо Стар Крафт да извадят :]

Link to comment
Share on other sites

Заради тъпата мания по тоя скапан УоУ, никакви новини и ъпдейти по другите две игри няма... Поне един уоупейпър да изкарат...баси...

Link to comment
Share on other sites

Винаги са го раздавали много тежко. Ще пуснат като им кефне. Дотогава ще си чакаме и ще си пукаме нещо друго. Аз и затова сайта им го преглеждам на месец - два. Няма особено раздвижване. По SC пускат толкова рядко. Нито обновяват единиците на зергите, нито нещо ново по сградите. Май добавиха само няколко нови скрийншота.

Link to comment
Share on other sites

Blizzcon беше преди месец-два, какво искате толкова? Те ако дават информация колкото ви се иска и като излезе играта няма да има нищо "ново" вече. Преди Близкон колко време нищо не казаха? Ако искате инфо - следете форумите, където от време на време има отговори на фенски въпроси и спекулации от хора от екипа.

Link to comment
Share on other sites

Абе не става въпрос само за инфо, ами и за някоя друга анимацийка, геймплейче, някой друг тапет, картинка, шаренийка... А те - нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 5 months later...

Хубаво де, за игра чакана от толкова години с такива надежди, още повече че е на Близард... само на мен ли ми се вижда грозна? Очаквах малко повече детайли, отколкото гледам по клиповете. Ся, верно, не трябва да е тежка за да вземат парите и на тия с по-слабите машини, ама чак пък толкова...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...