Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Не виждам какъв е проблема аз да играя като ненормален по цял ден и да намеря някакъв супер готин предмет, който да не ми трябва. Ти от друга страна, играеш 1 час на ден и искаш тоя предмет. Парите не са ти проблем. Идваш при мен и си го купуваш. Супер добре измислено.

 

Тва за интернета ще го оправят кракерите, не се притеснявай. Ще направят един локален сървър и всичко ще е наред. Аз така или иначе съм си я поръчал, та не ме бърка точно тоя аспект и не го отчитам като минус. Дори и да не я купувах, това никога нямаше да го счета като минус. Разработчиците заслужават пари за труда си. Просто до сега са били малко игрите, които са заслужавали да си ги купя. Тази реших да я взема заради всичкото изгубено време с D2 в Battlenet.

 

Абсолютно подкрепям!!!

 

Който има пари - купува, който няма - трепе гад и дебне да падне нещо. Това, че някой има повече пари и си облича героя яко може да се отрази единствено в PvP...

 

Аз лично бях много скиптичен към графиката - много ми приличаше на WoW - една такава размазана и супер анимирана, но напоследък или свикнах, или клипчетата са с по-висока резолюция и по добро качество, или са барнали графиката, но резултатът е, че ме кефи вече...

 

Също така много ми допада, че няма да има stat points. Така ще се избегне момента, в който трябва да играеш 1 седмица(средно), за да си развиеш героя, но тъй, като играеш за първи път си го развил неправилно и на Hell( или новото Inferno) ти спукват шушоните. Или варварин с въртележка, нямащ айтеми за мана се врътва 2 пъти и чао.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Също така много ми допада, че няма да има stat points.

 

Като на WoW. Общо взето много неща са взаимствани от WoW, но защо и да не са при положение, че там са супер успешни.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за статс не го знаех и сега определено няма да я купя! :) Не заради другото, ама слагат името Диабло на игра, която не е диабло, защото диаблото от както го помня, не е това в което го превръщат сега.

 

d3-RMAH-comic.jpg

 

Знаех за скиловете, обаче явно не съм прочел линията където точките отпадат, което някак си ме просветли как работят нещата сега, обаче ми изглежда гадно и не ми вдъхва доверие изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Цитат(Автор почти известен):

На WoW стана така, че дали ще биеш или ще те бият зависи в доста голяма степен от предметите и по-малко от умението да играеш.

Link to comment
Share on other sites

Това, че няма да има stat points е МЕГА МАЛОУМНО! Така героите ще се различават само по предметите...

Напротив и по 6те активни и 3те пасивни скил-а, които си решил да ползваш.

Link to comment
Share on other sites

Максимален левел - 60-ти. След достигането му, се отключва нова трудност - Инферно, в което могат да се срещнат айтеми, които ги няма в другите нива на трудност. В инферно, обаче, гадовете са 61-ви левел...

 

Бетата излиза Септември, този месец няма да е. Май са започнали да раздават ключове...

Link to comment
Share on other sites

Гледат да подберат разнообразни компютърни конфигурации... И някои ги дават като награди за нещо си...

Link to comment
Share on other sites

Направих си регистрация за бета-та да видим дали ще извадя късметbiggrin1.gif

 

Иначе днеска или утре ще направя пре-ордер на играта и чакаме!

Link to comment
Share on other sites

Направих си регистрация за бета-та да видим дали ще извадя късметbiggrin1.gif

 

Иначе днеска или утре ще направя пре-ордер на играта и чакаме!

 

А на данните за компютъра ти показва ли ти скоростта на връзката?

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам ключ за друга игра и не мога да се регистрирам за бетата :(

 

Макар че така като се замисля, имах някакви ключове за LOD от някъде. Трябва да пробвам с тях.

Link to comment
Share on other sites

Не заслужаваш много, но ако ми напомниш довечера, ще ти дам един за Warcraft III. Аз така се записах първоначално.

 

И защо по дяволите не мога да си направя преордер от Близард? Искам само да си я сваля оттам, за какво ми е DVD-то?!

Link to comment
Share on other sites

И защо по дяволите не мога да си направя преордер от Близард? Искам само да си я сваля оттам, за какво ми е DVD-то?!

И аз това се чудех mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Как за какво ти е DVD-то ,за да можеш да си го закачиш на огледалото за задно виждане на колата и да си гъзар!

Ами да колко хора ще могат да се похвалят с толкова ценна висулка а?

Link to comment
Share on other sites

И аз се регистрирах за бета тестове. Оказа се, че имам 5 валидни ключа за D2 и 3 за LOD. Всичките си ги навързах към акаунта :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Изтече Бета-клиентът... обаче без сървъри - трудна работа да се играе, но пък, от друга страна, можете да си инсталирате бетата да е готова... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...