Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SHIT HAPPENS:

 

Religions:

 

TAOISM - Shit Happens

 

HARE KRISHNA - Shit Happens Rama Rama Ding Ding

 

HINDUISM - This Shit Happened Before

 

ISLAM - If Shit Happens, Take A Hostage

 

ZEN - What Is The Sound Of Shit Happening?

 

BUDDHISM - When Shit Happens, Is It Really Shit?

 

CONFUCIANISM - Confucias Say, "Shit Happens"

 

7TH DAY ADVENTIST - Shit Happens On Saturdays.

 

PROTESTANTISM - Shit Won'T Happen If I Work Harder

 

CATHOLICISM - If Shit Happens I Deserve It.

 

JEHOVAH'S WITNESS - Knock, Knock, "Shit Happens"

 

UNITARIAN - What Is This Shit

 

MORMON - Shit Happens Again & Again & Again...

 

JUDAISM - Why Does This Shit Always Happen To Me?

 

RASTAFARIANISM - Let's Smoke This Shit.

Link to comment
Share on other sites

БАХАХАХАХА ХА ХАХАХХА ХАХАХ ХАХАХ АХА ХАХ ХАХА

 

Леле как ме изпреварил нашия - 3 бири глоба! :pirate

Писмото е УНИКАТ!

 

------------

 

at1m.jpg

 

mediumdscn7823.jpg

 

podborka32670.jpg

Link to comment
Share on other sites

Батков: Феновете ядат бой от жените си, после избиват комплекси и ми врякат на главата

 

 

Босът на Левски Тодор Батков направи интересен коментар за феновете на тима, които го обиждаха след фиаското срещу Локо Сф, както и за родните запалянковци по принцип.

 

"Моля нашите привърженици да прояват разбиране. В края на краищата минах 50 години и надали очакват да реагирам по някакъв глупав начин на тези освирквания. Защо не освиркват футболистите? Защо мен ме освиркват? Някомо нещо дължа или данъци не съм платил? Играчите са осигурени, което ми се отдава изключително трудно", започна Батков в изказване пред "168 часа", който продължи:

 

"В края на краищата всеки има нерви. Искат да се върне Мъри. Той си има достатъчно предизвикателства. Пожелавам отборът му да се класира за евротурнирите. Те са сериозен тим с традиции. Най-голямото му изпитание ще бъде Ирландия. Да вдигне националния отбор в този тежък момент. Покрай Левски обиколихме половината европейски държави и грандове. Такова чудо, като отношение на нашата публика към гостуващия отбор, техните фенове и ръководството, няма никъде. Имам чувството, че голяма част от хората, които посещават мачовете, идват, за да избиват комплекси. Сигурно жените им ги тормозят и не смеят да гъкнат пред тях. За това идват на стадиона и започват да нареждат. Всичките дюдюкания, подсвирквания и обиди са нещо грозно. Като няма кого да обиждат, минават на своите хора. Стремя се да посещавам колкото мога мачове на Левски в провинцията. Правя го с голямо неудоволствие. Винаги ще се намерят някакви, които 90 минути ще ми врякат на главата. Нормално ли е, когато отидеш на кино или театър, да крещиш така? Лошото е, че това се предава на младите. Голяма част от сериозните родители не позволяват на децата да идват по стадионите. Хвърчат бомби, гранати и какво ли още не", кахъри се собственикът на 25-кратните шампиони, Тодор Батков.

 

http://sportal.bg/news.php?id=168479

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Lilana ft. SNOOP DOGG & BIG SHA !!

 

Ееееееее, не мога, ще се пръсна от смях. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Как може тоя черния да падне на нивото на варненския селянин не си обяснявам просто ...

Link to comment
Share on other sites

[date=Apr 21 2009, 22:05]

emm ima sledi ot upotreba.. 20 kinta go davam s zariadno e .. baderiqta kara 4 dena ;)

 

[date=Apr 24 2009, 18:52]

30 lv ima zabeleshki po panela.. luskavata 4ast e isturkana )det e linti4kata ot strani) i obshto vzeto tva e nekoee isturkano rup4e no za tezi pari si e perf.. ;)

 

Изглежда има голяма антиинфлация, за да поскъпне за 3 дена с 10 лева :pirate

 

ЕДИТ: заличих ника на човека, защото прозря грешката си

Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

http://www.planetdan.net/pics/babies/index.htm

 

What has been seen, cannot be unseen!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...