Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

ей от къде идва лафа ако ти лепне една цица и няма да станеш

Няма нужда даже да ти ги лепи, достатъчно е да ги отпусне и двете върху тебе...трудно ще се изправиш с толкова кила... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма нужда даже да ти ги лепи, достатъчно е да ги отпусне и двете върху тебе...трудно ще се изправиш с толкова кила... :bgrin:

За какво изправяне става дума!? То няма да могат да ме изчегъргат от земята, ти чак за ставане говориш :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха..., бях ги позабравил тези Соц. бисери :lol:

 

:lol: :lol: Така не съм се смял от доста време! :punk "Въшката е най-опасен враг на родината. Унищожавайте я." :lol:

 

На какво попаднах сега :D :

 

Когато ви се случи някой ден да си го помислите - АЗ МРАЗЯ РАБОТАТА СИ – задължително специалистите психолози и гастроентеролози препоръчват – ТОВА:

След работа на път за дома – минете през близката аптека и си купете анален термометър – но задължително на фирмата "Johnson and Johnson" – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!

 

След това се приберете у дома си и заключете вратата, дръпнете щорите и заемете поза Лотус – ако не сте йога – айде нема нужда.

 

Така – вече сте се успокоили и концентрирали – разопаковайте аналното термометърче и го поставете – НЕ в дупенцето си а на нощното шкафче. Сега извадете внимателно указанията за ползване от опаковката и започнете да ги четете внимателно и не пропускайте дори и ред.

 

Да вече го забелязахте нали – на листчето има малък надпис, който гласи:

"Every rectal thermometer made by Johnson and Johnson is personally tested."

 

Е, сега видяхте ли, че има и по – гадна работа от вашата!!!! А я сега си помислете ако работихте за Johnson and Johnson Company а? Представете си – да стоиш цял ден надупен в някакъв завод и да си тикаш анални термометърчета в дупето – от 08,00 до 17,00 а?

 

Не това със сигурност не е вашата работа – каквато и да е тя!

Затова затворете очи и мислено повторете 5 пъти – Радвам се че не работя за качествения контрол на Johnson and Johnson Company!!!!! – казах 5 пъти!!!!!!

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

На вашето внимание слънчогледови семки! Господа, запомнете семките не са само 1-2 килограма шлюпки, но са и 3-4 часа женско мълчание…

 

Реклама: Новият Always с крилца – два пъти по-малко натоварване на крилата и подобрена маневреност.

 

Промоция на магазин за обувки: Купете само дясната, лявата ще получите абсолютно безплатно!

 

Виагра лайтс – ще Ви се иска само да се целувате.

 

Обикновените дезодоранти остават бели петна по дрехите, а само нашия остава цветни.

 

Търсите украшение за жена си?Подарете и бижу от стронций-9, нека да свети от щастие!

 

Реклама: “Имате говорен дефект заеквате и не можете да казвате буквата Р – “циклопентанпергидрофенантрен” търсете във аптеките.

Link to comment
Share on other sites

Не съм защитник на правителството, но държа да внеса яснота: Това са евтини манипулации на търсещите машини. Преди време имаше такъв резултат за администрацията на Буш, респективно в благоприятна светлина и за Путин. За мен Буш е тъп изклесък, но това не променя нещата - става дума за пропагандни номера и тъпака Трифонов да не остане по-назад Явно наистина се е засилил да се вклини в тълпата, ръфаща баницата "Политика". Ето, четете тук за какво иде реч. Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХАХХАХАХАХАХААХА алдйаслдкхсакдбс'аоеихра

йфадк;лйфа

фа

;слйда

лсйдасоеухтганлскйдхгксайдфопиерсфлкж (тва ми е главата, търкаляща се по клавиатурата) хйунб б/.;/ жцбнхйм :smile1: :laughing1:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Картинката по-долу я видях в един руски сайт като куриозна снимка и толкова ми хареса, че я преведох и оформих в почти оригиналния вид и искам да я споделя тук:

0aae1e5e31bc0743c7508ebe2f05da44_120x90.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ей този днеска го гледах. Голям е актьор. :lol: Имитира няколко езика, особено на американеца с мацката беше много смешно. :D

Link to comment
Share on other sites

Тъжна, но поучителна история за алчността..

Стоя на аерогарата, ще посрещам жената от Италия. Обаче има голямо закъснение. От скука почвам да се разхождам и стигам до "Заминаващи". Някакъв човек ме спира и моли за малко да съм му пазел куфара, докато той идел до тоалетната. Съгласявам се не съвсем охотно, но нали трябва да сме хора. Стоя и чакам, минават 15 минути и почва да ми писва. И отивам при един от гранична полиция и обяснявам ситуацията. Граничарят ме поканва в една стая за оформяне на протокола, взима ми име, лични данни...Стигаме до съдържание на куфара, отваря ме и....вътре пълно с пачки. Почвам да се псувам!!! - как може да съм такъв идиот, тихичко да си бях излязал, щях да си взема такси на 10лв за километър, че ако искам и до морето...Граничарите само се спогледоха и почнаха да тъпчат по джобовете си пачки, а на мен ми текат слюнките...

- КВО СТОИШ! Прибирай и ти, ангел-хранителю наш....

Почвам моменталически и аз да прибирам пачки, взимам-пъхам, взимам пъхам, като за световното....

Събуждам се - цялото одеяло съм си напъхал в гащите...

Link to comment
Share on other sites

Жени зад волана :) не че нещо ама се разцепихме с моята мадама от смях. А и ми е изпратено от жена, да не ме обвинят в сексизъм ли беше или нещо от сорта.

 

Пускам го и в тази тема, че е и за тук.

Link to comment
Share on other sites

50% от кадрите са стари златца, но счупващ е момента с пича, който не издържа и паркира сапунерката (бил съм в подобна ситуация), както и шопара дето обърна колата...

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:d2b80f16

тази определено засенчва тризначките по тъпотия :sick но и на Ники Кънчев не му е лесно с такива :lol:

:JC_golly: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Кога е било това бе. Олеее. Не мога, олигавих си бюрото от смях.

Link to comment
Share on other sites

Абе Ники Кънчев отдавна трябваше да я отсвири и да я прати по правата...Само не знам дали му дават право да реши кого да спаси и кого да натисне под водата, или си е изискване на продуцентите да не горят до първата сигурна сума....

Link to comment
Share on other sites

На всички помога максимално до 500 лева(ако има нужда от помощ) , до 5 000 лева само потпитва хитричко ... ако могат да се усетят , след 5 000 лева е абсолютно неутрален...

Това ми е любимото предаване и първата причина , преди доста години да започна да гледам нова телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...