Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Авиохумор

 

Ето ти малко авиохумор и от мен :) http://vbox7.com/play:1605fb54

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopi...mp;p=1495264119

 

Много съм бъркал, не е трябвало да ги мразя, а да ги съжалявам

 

Благодаря ти за подкрепата,знаех,че мога да разчитам на теб!!!!Направо ми беше реакцията такава от радост ;)

 

а тука един лъв ще остане гладен и приятно изненадан :woot ЦЪК

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Попитали Станишев общо взето какво е положението в България. Станишев отговорил.. общо взето всичко е взето.. да се оправят тия след нас... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пациентът в Зимбабве: Докторе, падат ми ушите.

Лекарят в Зимбабве: Абе това е някаква хуйня! А какво сте правили? 

Пациентът: Правих секс с гъски.

Докторът: Значи имате гъша хуйня!

Пациентът: Благодаря, докторе! (умира)

Докторът (записва в протокола): Пациентът умря от гъша хуйня.

 

Пресслужба на Министерството на здравеопазването на Зимбабве: За изминалата седмица в Зимбабве умряха 2500 души от глад, 5400 от отравяне с изгнили банани и един човек от гъша хуйня.

Журналист (записва си): Гъшата хуйня попада в списъка на трите главни причини за смъртност в Зимбабве.

Новинарска агенция: В Зимбабве зачестиха случаите на заболяване от неизлечима гъша хуйня.

ТВ канал: Неизвестно досега заболяване на име "гъша хуйня" покосява населението на Зимбабве. Министерство на здравеопазването на Зимбабве призовава населението да не изпада в паника.

Научно светило А: Да, гъшата хуйня не е известна на науката - и в това е основната й заплаха.

Авиокомпания Congo Air: Прекратяваме всички полети до Зимбабве до приключването на епидемията от гъша хуйня.

Научно светило Б: Властите крият реалните мащаби на катастрофата! Всъщност гъшата хуйня вече е проникнала в Европа - в Амстердам е бил видян кихащ негър с гъска под мишница.

 

Пресата (публикува снимки на гъски): Врякащите убийци са около нас!

Политик: За справяне с обхваналата света епидемия на гъша хуйня е абсолютно необходимо да бъдат изтребени всички гъски.

Полицията (козирува): Тъй вярно, ще бъде изпълнено.

 

Собственик на ферми за гъски: Вие кво, да не сте обезумели? (Красиво се бият с полицията под щракането на светкавиците на пресата)

Пресата: Заговор на собствениците на ферми за гъски застрашава националната сигурност!

 

Министерство на здравеопазването на Монголия: За спасение на страната от епидемията на гъша хуйня, която вече е достигнала до нашите граници, е абсолютно необходимо да отделим сто милиона долара за оборудване на лаборатории за борба с гъшата хуйня.

Премиерът на Монголия: Вие сте обезумели!

 

Президентът на Монголия: Премиер-министърът е твърде затънал във финансови машинации, договори с Китай за доставка на хляб и нагло игнорира реалната заплаха за населението на свободолюбива Монголия!

Бившият премиер-министър на Монголия: Нашата партия спешно иска населението да бъде спасено от вируса на гъшата хуйня. В краен случай може и само населението на източна Монголия.

 

Кандидат за президент на Монголия: Единственият начин да бъде спасена страната е да се прекратят отношенията със загниващия Запад, откъдето тръгна гъшата хуйня, а вместо това трябва да засилим сътрудничеството си с Китай и да се включим в състава му като автономна област. Китай ще ни спаси!

 

Избиратели на Монголия: Вие сте обезумели!

 

:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

.........

:rofl: :rofl:

Алтернативен край:

 

Пресата: Заговор на собствениците на ферми за гъски застрашава националната сигурност!

 

Туристическа агенция КаруцТравел: Отменяме всички екскурзии до Африка, Азия, Америка, Австралия, Европа и Антарктида.

 

Министърът на здравеопазването на Северна Корея: За спасение на страната от епидемията на гъша хуйня, която вече е достигнала до нашите граници, е абсолютно необходимо да отделим сто милиона долара за нови военни лаборатории за борба с гъшата хуйня.

 

Президента на фармацефтична компания Тарикатфарма: Вече сме на прага на разработването на ваксина срещу гъшата хуйня!

 

Няколко месеца по-късно:

- Гъшата хуйня е победена!

- Унищожени са 75% от фермите за птици.

- Унищожени са и 25% от свинефермите и кравефермите (за всеки случай).

- Загубите на авиокомпаниите и туристическите фирми са за над 29 милиарда долара.

- Тарикатфарма реализира 1334% ръст на печалбата.

- Приходите на медиите (преса и ТВ) са скочили с 367% заради повишилия им се рейтинг.

- Паднали са 12 правителства по света, заради кризата.

...

...

 

Всички журналисти с нетърпение чакат следващата... хуйня.

 

Лекарят: Баа'х ма'а му!

Link to comment
Share on other sites

Докторе, падат ми ушите.

Аз зациклих на това изречение :D Мисля, че пак изпадам в остра хилня. Викайте лекар! Но нека не е от Зимбабве :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ви малко бисери от матурите :grin:

 

Най-високият връх на Рила е Еверест, е написал зрелостник. Друг "бисер" гласи, че най-големият проблем на Рила е отрицателният естествен прираст. :lol:

 

Зрелостник е написал, че чрез Боровецката седловина Рила се свързва със Средновековието.

 

Друг ученик пише, че в Рила се намират седемте Рилски езера, но най-голямото е Байкалското.

 

Има твърдения, че Рила планина се влива в река Искър, както и че Рила се разделя на три части от Родопите...

 

Общо взето NO COMMENT :nugget:

Link to comment
Share on other sites

БАБА НЕТКА:

Чатке, как си ма, какво праят децата?

 

БАБА ЧАТКА:

Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.

 

БАБА НЕТКА:

Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!

 

БАБА ЧАТКА:

Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.

 

БАБА НЕТКА:

Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...

 

БАБА ЧАТКА:

Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!

 

БАБА НЕТКА:

Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа. Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките са зипирани версии?

 

БАБА ЧАТКА:

Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито.

 

БАБА НЕТКА:

Не помня такова нещо, бе Чатке!

 

БАБА ЧАТКА:

Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.

 

БАБА НЕТКА:

Няма такова нещо!

 

БАБА ЧАТКА:

Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се скапе скайпа дано!

 

БАБА НЕТКА:

Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!

 

БАБА ЧАТКА:

Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!

 

БАБА НЕТКА:

Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!

 

БАБА ЧАТКА:

Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!

 

БАБА НЕТКА:

Котка да ти изяде мишката!

 

БАБА ЧАТКА:

Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!

 

БАБА НЕТКА:

Някоя невестулка да ти хакне кокошките, дано!

 

БАБА ЧАТКА:

Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!

 

БАБА НЕТКА:

Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!

 

БАБА ЧАТКА:

Лицето ти на пиксели да стане!

 

БАБА НЕТКА:

Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!

 

БАБА ЧАТКА:

Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!

 

БАБА НЕТКА:

И компютъра ли?

 

БАБА ЧАТКА:

И компютъра!

 

БАБА НЕТКА:

Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!

 

БАБА ЧАТКА:

Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка...

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

post-87-1244185397.jpg

 

Да,моля шофьорите да карат внимателно!!!Оставате това на нас!!! :devil

 

012738313-big.jpg По-хуманния вариант ;)

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Дребничка възрастна госпожа влязла в Чейс Манхатън Банк и попитала дали може да си открие сметка.- Естествено - казал управителят. - Колко искате да вложите?

- Три милиона долара - отвърнала възрастната госпожа.

Управителят ахнал. 

- Това са много пари. По какъв начин ще ги преведете в сметка та си?

- В брой. Нося ги в тази торба. Вижте сам, ако искате.

Управителят надзърнал в найлоновата торба, в която имало няколко пачки новички зелени банкноти. Това било твърде необикновено и той решил да осведоми президента на банката, който надлежно поканил възрастната госпожа в кабинета си, за да се заеме лично с въпроса.

Президентът бил самото очарование. Той наредил да донесат чай и бисквити за ценната нова клиентка на банката.

- Ако може да попитам, откъде се сдобихте с тези пари? – полюбопитствал президентът.

- От хазарт - отвърнала възрастната госпожа. Той се изненадал.

- От какъв хазарт? 

- А, обзалагам се с хората за всевъзможни неща и обикновено печеля. Например залагам сто хиляди долара, че до утре на обяд ташаците ви ще станат квадратни. И приемам облог четири към едно. Имате ли да заложите двайсет и пет хиляди долара?

Президентът почти онемял. 

- Не е морално да приема парите ви, защото се боя, че няма начин да спечелите този облог.

- Е, щом не искате да приемете облога, започвам да се питам дали тази банка е подходяща за парите ми.

Президентът в никакъв случай не искал да изгуби клиентката си.

- Да не бързаме - казал той. - Добре, приемам облога ви, щом сте абсолютно сигурна. 

- Абсолютно - заявила дребничката възрастна госпожа. - И не се бойте за мен. Знам какво върша. До утре в дванайсет без петнайсет.

Същата нощ президентът на банката се будил през час, за да проверява дали ташаците му са станали квадратни. Всичко в това отношение било наред. В дванайсет без петнайсет на другия ден дребничката възрастна госпожа дошла в банката заедно с адвоката си.

- Адвокатът ми е тук като свидетел - пояснила тя, когато влезли в кабинета на президента.

Точно в дванайсет президентът обявил, че печели облога, но дребничката възрастна госпожа поискала той да си събуе панталона, за да се увери. Банкерът се подчинил. Тя го опипала и заявила, че ташаците му не са квадратни.

- Предполагам, че печелите облога - казала госпожата и му връчила стоте хиляди долара. В това време адвокатът започнал да си удря главата в стената.

- Какво му става? - попитал президентът на банката.

- Оставете го този нещастник - отвърнала дребничката възрастна госпожа. - Разбирате ли, обзаложих се с него на един милион долара, че до днес на обяд ще съм хванала президента на Чейс Манхатън Банк за ташаците!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...