Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

Тоя се подвизаваше като DJ Patrick едно време ;Д.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е, не, не вярвам, че дори аз може да съм толкова зле :) Хахахах :)

Клипчето на Пацо от ББ е направо уникална тъпотия. Срам ме е, че май го бяха взели в хисарския футболен отбор (знам, че звучи тъпо, ама се мъчиха там някакви момченца), иначе отборът се казва "Елегант" Хисар :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

holocauster20tycoon.jpg

 

xD.

Link to comment
Share on other sites

На последните две съм се смял с глас!

Айде, че да не съм 100% офтопик, от моя любим източник:

fail-owned-bike-grip-fail.jpg

 

engrish-funny-iraq-government.jpg

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Eдин комшия ( набор ) вчера си купи бмв е30 и понеже завчера гледал някъде в нета как се освещава лодка , като се чупи бутилка в палубата и нашия решил да побългари обичая , та на събира на паркинга зад неговия блок (10тима човека дето се познаваме от деца) , раздава ни чаши , вади от някъде бутилка шампанско и тържествено решава да освети колата като счупи бутилката в задната броня (метална ) , да ама номера не му се получи и като замахна бааааам .. задния десен фар . Фара сол на земята , бутилката здрава . Той седи със зяпнала уста и не вярва на очите си , ние 5 секунди шок и след тва всички леш на земята от смях :D Та ся му издирваме фар :laughing:

 

Докато го пишех тва , се сещам тоя случай на какво ми напомня :D :wacko: - http://vbox7.com/play:81e2aaa8

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Точно тва с тия татуировки го гледах преди 1-2 месеца някъде и от тогава все се каня да го намеря пак. Мерси, че ми спести търсенето.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...