Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хаха, този не го бях чувала. То и аз съм в кюпа де :)

- Как мислиш - кое е по-опасно зад волана: естествената блондинка или боядисаната?

- Разбира се, че боядисаната - няма време да следи пътя, през цялото време гледа в огледалото дали не са й потъмняли корените!

 

В този ред на мисли:

Какво е общото между българските блондинки и негрите? Черните корени.

Link to comment
Share on other sites

Разбих се!

 

 

Малко момченце си разглежда с любопитство пишлето:

- Мамо, мамо! Това ли е мозъка ми?

- Не, сине! Още не е...

Link to comment
Share on other sites

Bila sum na intervuta za kakvi li ne dlujnosti, no rabotodatelite, predlagashti dlujnosti, za koito se iziskva umstvena rabota, mnogo rqdko sa me dopuskali izobshto do intervu
Edited by kennyg
Link to comment
Share on other sites

Офф : Да, kennyg, много смешно. Просто хората разсъждават супер елементарно и като ми видят CV-то, че съм бачкала само като сервитьорка и не ми дават шанс. На тебе може да ти е смешно, но на мен не. Не знам защо трябва момичетата, работили тази професия да могат само това. Или поне работодателите така мислят. Ето, сега вече и от малкото ми друг опит като консултант и офис работник мога да кажа, че мога да върша подобна работа. И какво като съм бачкала с табла? По-тъпа ли съм станала... Този въпрос е риторичен. Само да кажа. Но сега ще послушам host и ще спра да говоря по темата, защото всеки си мисли, каквото си иска, дори без реални доказателства...

И по темата : Хахаха, мале, колко смешно !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Обяснение в любов в Перник: "ВЛИЗАЙ В ГОЛФА, МА!!!"

Link to comment
Share on other sites

Може да е "Пишката ми е Крива". Всъщност не знам, не познавам перничани :)

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:48341920 гледам го за 30 път сигурно и умирам от смях

 

Sorry ама на мен ми се видя ултра тъпо... хваща да пита разни бабички и лелки дали играят на старкрафт, после пита дали можел "батал да убие 12ка муталиски" със същия въпрос можеше да попита някой дядо нещо на "клингонски" примерно. Ебахти смешното :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Офф : Да, kennyg, много смешно. Просто хората разсъждават супер елементарно и като ми видят CV-то, че съм бачкала само като сервитьорка и не ми дават шанс. На тебе може да ти е смешно, но на мен не. Не знам защо трябва момичетата, работили тази професия да могат само това. Или поне работодателите така мислят. Ето, сега вече и от малкото ми друг опит като консултант и офис работник мога да кажа, че мога да върша подобна работа. И какво като съм бачкала с табла? По-тъпа ли съм станала... Този въпрос е риторичен. Само да кажа. Но сега ще послушам host и ще спра да говоря по темата, защото всеки си мисли, каквото си иска, дори без реални доказателства...

И по темата : Хахаха, мале, колко смешно !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Не знам, за мен сервитьорка е добра основа. Просто не си търсила на правилните места работа. В доста фирми предишният опит не е от такова значение, както представянето на интервюто. За офис работник, в общия случай, биографията няма абсолютно никакво значение, според мен.

И най-важното - каквото и да те питат на интервюто дали го можеш - казваш ДА! После се прибираш и отваряш Google... :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен.

Тук си дяволски прав, според теб е, но очевидно не и според работодателите, при които съм търсила работа. Ами дали съм търсила на правилните места според теб, 40 обяви в jobs.bg, за каквото можеш да се сетиш, което мога да го върша, по вестници се обаждах, по лепнати табели на стълбовете. Аз наистина спирам да говоря за работа, че ме изкарахте с невероятни изисквания и сякаш съм кандидатствала за машинист или кранист... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Офф : Да, kennyg, много смешно. Просто хората разсъждават супер елементарно и като ми видят CV-то, че съм бачкала само като сервитьорка и не ми дават шанс.

По удачния вариант е да не пише, че си работила, то реално това CV им е за да ти видят номера да ти се обадят, всичко друго вътре са пълни глупости според мен, ако някой се зачуди защо нека се замисли кой го интересува къде живееш, какво си работил, може да си написал че си работил и като космонавт, но какво значение има това какво пише вътре, то няма тежест ако не може да се докажеш, имаше един образ му бяха взели книжката за определен прериод и си беше написал в биографията "чиста шофьорска книжка" :wacko: .

Не знам защо трябва момичетата, работили тази професия да могат само това. Или поне работодателите така мислят.

Представяш някаква мрежа от сюрреалистични сюжети, която само ти я виждаш. Невъзможно е според мен това което казваш, трябва да си най-големия карък за да не може да си намериш работа различна от сервитьорка, това че сега работиш в офис не оборва ли по-горните ти твърдения. Какво е различното спрямо мен и теб например при търсене на работа, не е ли вярно че имаме равни шансове освен ако няма някаква дискриминация, ти слагаш в CV-то инфо че си работила като сервитьорка, аз не слагам абсолютно нищо, кандидатствам.....получавам отговори и предложения, работа има много и за всеки, друг е въпроса че за основна работа аз под 2,5 на час не падам. Мислите ти са в грешна насока или може би имаш по-големи изисквания и от мен :wacko: та затова да си мислиш, че никой не те иска.

Надявам се с тези няколко реда да съм навлезнал в поясненията защо това ми е смешно:

Bila sum na intervuta za kakvi li ne dlujnosti, no rabotodatelite, predlagashti dlujnosti, za koito se iziskva umstvena rabota, mnogo rqdko sa me dopuskali izobshto do intervu

Глупости не обвинявай така работодателите, първото което е на обявите на които си попаднала не търсят технически директор на АЕЦ Козлодуй, че да кажеш подобно нещо. Нека някой ме обори и да даде пример за обява за висока длъжност в сайт за обяви за работа (такива са изключително редки).

Дай пример какви са тези длъжности с умствена работа.

Link to comment
Share on other sites

Кени, имам предвид дори работата като секретарка, не такава, която е свързана с физическа работа, както сервирането например. Не съм имала големи изисквания. А с трудовата ми книжка мога да докажа какво съм бачкала и винаги съм била коректна да си признавам. А сегашната работа я намерих супер случайно. Видях номер на сегашния ми офис, пишеше, че търсят продавачка и се обадих. Не ме питаха какво съм работила (учудващо), а ме извикаха. Явих се и най-накрая, само от това, което съм показала, ме назначиха. 2 часа след интервюто ми звъннаха да ми кажат, че съм одобрена. Не знам как стана, супер на магия. Радвам се, че имах този шанс, защото реално, дори и за метачка да е, трябва да впечатлиш с нещо работодателя, за да те хареса. Явно съм успяла по някакви неведоми нам пътища :)

Сега мога само да помоля модераторите да разчистят темата и се извинявам, че спамих толкова време. А за Кени специално, ако искаш още да спорим и т.н., има ми Скайпа на профила, има и ЛС-та за тази работа :)

Link to comment
Share on other sites

И най-важното - каквото и да те питат на интервюто дали го можеш - казваш ДА! После се прибираш и отваряш Google... :D

 

Даааа... казваш да, следващия въпрос ако е "а кой от 3те възможни начина би предпочел и защо" и ще ти е последния за въпросното интервю... не се очаква от кандидатите да могат и да знаят всичко а още по-малко да лъжат че могат нещо което даже не са чували...

Link to comment
Share on other sites

...физическа работа, както сервирането например...
Е, не... просто не мога... :rofl: :rofl:

Ред: Няма да отговоря, защото достатъчно се разводни темата.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

И кое му е смешното? Знаеш ли колко е уморително и какъв километраж се навърта на смяна? Особено ако си бачкал 23 ч. с почивка 30 минути.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...