Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

но щом само аз мисля така, явно наистина ми има нещо.
Не си само ти. Вероятно и на мен ми има нещо. А може би остарявам, но наистина не ме кефи т'ва лого, мото, слоган или както предпочитате да го наричате.

 

За грешките - честита топла вода!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В самия "наръчник" има една камара грешки!

Това трябва официално да бъде предложено като добавка към гореспоменатия речник :Д.

Link to comment
Share on other sites

ащо в затвора е по-добре отколкото на работа?

1. В затвора (по закон) на всеки се полагат пространство по 6 кв. м. На работата - по 1 кв. м.

 

2. В затвора ви хранят безплатно 3 пъти на ден. На работата имате само един обед и той не е безплатен.

 

3. В затвора за добро поведение съкращават срока на наказанието. На работата за добро поведение ви дават допълнително работа.

 

4. В затвора охраната ходи след вас отваря и затваря всички врати. На работата вие се сблъсквате с ключове и магнитни карти.

 

5. В затвора можете да играете карти и да разказвате вицове. На работата вие получавате за това един по врата от началника.

 

6. В затвора могат да ви навестят роднини и приятели. На работата това не е позволено.

 

7. В затвора има извратени и садисти. На работата ги наричат мениджъри

Link to comment
Share on other sites

И къде е доказателството, че са еднакви на цвят, щото на мен си ми изглеждат различни, а и всяка нормална логига води до извода, че са различни :confused

Link to comment
Share on other sites

И къде е доказателството, че са еднакви на цвят, щото на мен си ми изглеждат различни, а и всяка нормална логига води до извода, че са различни :confused

RGB-то им е еднакво. И аз се усъмних и ги сравних в Paint.NET, верно са едни и същи

Link to comment
Share on other sites

И къде е доказателството, че са еднакви на цвят, щото на мен си ми изглеждат различни, а и всяка нормална логига води до извода, че са различни :confused

Отваряш я с един фотошоп и пробваш цветовете и на двете.

В един сайт беше пуснато с добавка една маска. Влачиш върху картинката и когато са скрити останалите неща и се виждат двата квадрата на еднакъв фон си личи, че са еднакви. Но така с другите около тях ти се струват различни.

Свали си картинката и изтрий всичко около двата квадрата и ще видиш,че вече изглеждат еднакви.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

И къде е доказателството, че са еднакви на цвят, щото на мен си ми изглеждат различни, а и всяка нормална логига води до извода, че са различни :confused

 

Каква логика бе момче при подобни оптични илюзии? Отваряш го с Photoshop или подобна и гледаш цветовете че са 1:1 еднакви но единия изглежда по-тъмен от другия заради околните... ама се изказа с тая "логика" и ти направо уби змея!

Link to comment
Share on other sites

Каква логика бе момче при подобни оптични илюзии? Отваряш го с Photoshop или подобна и гледаш цветовете че са 1:1 еднакви но единия изглежда по-тъмен от другия заради околните... ама се изказа с тая "логика" и ти направо уби змея!

Логиката е, че ако има квадратче А и квадратче Б, то те трябва да са от различни цветове! Иначе не биха съществували, ами това ще е един голям цял квадрат без А, Б, В и т.н. крадратчета. Отделно, че ако са квадратче А и квадратче Б то, водейки се от от разположението им те наистина ще се различни цветове. Ей да еба и дървените философи как се дразня по някой път от такива мнения не е истина. Нито съм тръгнал да споря с някой, нито нищо, просто се зачудих как ги определихте, че са еднакви :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Логиката е, че ако има квадратче А и квадратче Б, то те трябва да са от различни цветове! Иначе не биха съществували, ами това ще е един голям цял квадрат без А, Б, В и т.н. крадратчета. Отделно, че ако са квадратче А и квадратче Б то, водейки се от от разположението им те наистина ще се различни цветове. Ей да еба и дървените философи как се дразня по някой път от такива мнения не е истина. Нито съм тръгнал да споря с някой, нито нищо, просто се зачудих как ги определихте, че са еднакви :angry1 :angry:

 

Квадратчето А е по-тъмно от съседните 2 "бели" квадратчета. Те на свой ред са по-светли от 2те "черни" квадратчета. Те пък са по-светли от "бялото" квадратче B, но то на свой ред е с точно същия цвят като квадратче А. Благодарение на сянката и и малко игра "светло-тъмно" всеки би се заклел че А е по-тъмно от В но всъщност ако погледнеш картинката много много увеличена цветовете им са еднакви. Да продължавам ли с обясненията или схвана :)

Link to comment
Share on other sites

Квадратчето А е по-тъмно от съседните 2 "бели" квадратчета. Те на свой ред са по-светли от 2те "черни" квадратчета. Те пък са по-светли от "бялото" квадратче B, но то на свой ред е с точно същия цвят като квадратче А. Благодарение на сянката и и малко игра "светло-тъмно" всеки би се заклел че А е по-тъмно от В но всъщност ако погледнеш картинката много много увеличена цветовете им са еднакви. Да продължавам ли с обясненията или схвана :)

Схванах го, разбира се. По-интересно ми беше по какъв начин ги определихте, че са 100% едноцветни, което също го схванах още след поста на мидас :) Сори за малко острия тон, ама днеска нещо не ми е ден, а щом и с теб почнах да се карам (а ти си един от малкото хора, с които почти 99% от случаите сме на едно мнение) направо ще взема да затворя форума и да го посетя чак утре :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

"Великият" Тома от Мюзик айдъл с новата си песен:

http://www.vbox7.com/play:4b1db99a

 

Мелодия, взета от:

http://www.vbox7.com/play:1c6425e1

 

Клип, частично взаимстван от:

http://www.vbox7.com/play:7004a76c

 

Авторов коментар: АХЙАЙХАЙХАХАХХАЙКАЙАЙХАХАХАХХАХАХАХАААА

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...