Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

една песен от "Грозна като смърта" която я няма в саунтрака ...пее се нещо като "One day ,maybe next week ,i'm gona-gona-gona-gona getcha ya ,one day ,maybe tomorrow i'am gonna-gonna-gona get ya"

Тази ли е :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

една песен от "Грозна като смърта" която я няма в саунтрака ...пее се нещо като "One day ,maybe next week ,i'm gona-gona-gona-gona getcha ya ,one day ,maybe tomorrow i'am gonna-gonna-gona get ya"

Blondie - One Way Or Another

 

Ейй Fibaman ме изпревари :)

А песента я има и в изпълнение на Пайпър Перабо(главната героиня във филма) :D

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Ами търся една мнооогооо стара песен.Не знам нито на кой е,нито как се казва.

Куплетите звучат горе-долу като първите песни на Shaggy,и в припева се пее нещо от рода на "Pamos a tequilla,seniorita,bonita..." и нататък не знам,ако някой се сеща да се обади :)

10х

Може би е малко късно за отговор ,но ..."Umbrellos Los - No Tengo Dinero" ама къде я има ........ :confused

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Има едно хаус парче, дето ми е в главата, ама незнам как се казва. В него се пее нещо от рода на: "You you you you, you were my man, You you you you, you were my man, so whyyyyyyy did you left me ....., and whyyyyy did you....., ............., I say Yeah"

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен... мисля, че е на The Chemical Brothers - ама не съм сигурен.На припева се включва и една цигулка.Ако можете да ми кажете коя е песента и да дадете линк ще е чудесно :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, незнам точно как да я обясня. Стара е, мисля, че спада към evergreen-ите. Пее се "I Believe in Miracles...". Имаше някакво клипче, в което една мишка седи пред дупката си и танцува на тази песен, докато взима едно парче сиренце от един капан...незнам дали сте го гледали, но анимацийката е яка. Та, за песента става въпрос, не съм сигурен, но мисля, че е от времето на James Brown, доста стара. Мерси предварително.

Edited by Yorkie
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен... мисля, че е на The Chemical Brothers - ама не съм сигурен.На припева се включва и една цигулка.Ако можете да ми кажете коя е песента и да дадете линк ще е чудесно :)

Chemical Brothers - Galvanize

Link to comment
Share on other sites

Малко съм извън темата, но просто сега се кефя максимално, защото си намерих една песен, която я търсих с месеци :music :music :music

Незнам, дали ще ви допадне стилът, но ако искате, вижте я.

The Dandy Warhols - Bohemian Like You

Link to comment
Share on other sites

Може би е малко късно за отговор ,но ..."Umbrellos Los - No Tengo Dinero" ама къде я има ........ :confused

 

 

 

Да,това е песента,но аз вече я намерих,даже бях пуснала пост в рикуестс и след като си намерих песента,сложих един "едит" че не я търся вече ;)

Мерси и на двамата все пак,ако не я бях намерила,вие щяхте да сте ми спасението :lol: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери онова парче от рекламата на едно кафе беше/не си спомням/за оня дето се мести точно пред една италианка и се пееее:Then I saw her face....

Aidi 6e q namerq ,misi za pomo6tta:):)

Edited by Jane_Doe
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери онова парче от рекламата на едно кафе беше/не си спомням/за оня дето се мести точно пред една италианка и се пееее:Then I saw her face....

 

pesenta se kazva I'mBeliever

Edited by winged
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери онова парче от рекламата на едно кафе беше/не си спомням/за оня дето се мести точно пред една италианка и се пееее:Then I saw her face....

Aidi 6e q namerq ,misi za pomo6tta:):)

Заповядай :)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора търся едно парче, много зарибено денс парче е, мисля че е от миналото лято. Беше хит тогава. Много яко. Бийта е много подобен на тоя от парчето на Кали- S-s-ex. Абе тая кали направо е взела същия бийт. Съвсем леко промемен е. И тва парче дет го търся е оригинала и се пее на английски, някаф мъжага го изпълнява, ама нито знам кой е тои, нито как се казва парчето. Моля помогнете. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен подобна на ЛОРЕИН :bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

 

Не ве шегувам се!! Търся една песен сега я въртят по радио Фреш и Витоша пее се нещо от типа "....The world is my....." - Знам, че инфото за песента е доста оскъдно ама съм я чул 4-5 пъти само :bgrin: :bgrin: МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен подобна на ЛОРЕИН  :bgrin:  :bgrin:  :bgrin:

Не ве шегувам се!! Търся една песен сега я въртят по радио Фреш и Витоша пее се нещо от типа "....The world is my....." - Знам, че инфото за песента е доста оскъдно ама съм я чул 4-5 пъти само :bgrin:  :bgrin: МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

David Guetta - The World Is Mine => Прасни тук

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...