Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Awe molq vi se pomognete mi!

Tarsq edna pesen,neznam kak se kazve no znam 4e q pee nqkakvo romansko mom4e :( !Ne e o-zone ili pone tqhnite 3 pesni!Po 10 o6te ot se ga,MERSI!

Щом е румънска би трябвало да я знам :D Подскажи малко.Какъв стил е?Нещо специфично в песента ?

Link to comment
Share on other sites

Kой беше изпълнителя, аз съм е свалял тая, но изглежда съм е изтрил, кажи кой е изпълнителя и ще ти е ъплоадна в варез-а? :blink:

 

МИсля че изпълнителя беше Moe. Moe- Backstabber би трябвало да е.

 

А някой не се ли сеща за моя рикуест oтдолу.@Fibaman май пита за същата песен.

Някой ако може да ми каже как се казва и кой изпълнява песента,която преди малко изпълниха всички участници в Star Academy преди да тръгнат към къщата.Песента е старичка и е доста известна,аз от бая време я търся.В припева се пее нещо от сорта на : "...i'm gonna live forever..."
Май се явява като химн на предаването
Link to comment
Share on other sites

awe tursq edna pesen det q puskaha po mtv i tmf mnogo siq po malko s edna knijka i edna pi4ka vutre knijkata se kateri po edni nebosturga4i i vremeto se smenq imashe edin moment deto kushashe knigata ot sebe si i palishe ogun i nakraq kato izka4i nebosturga4a vidq edin gulub i padna neznam shto ama pesenta me kefi

 

Natasha Bedingfield - Unwritten (ako ima pravopisna greshka sorry)

 

Az iskam da pitam za edno parche v koeto se pee na frenski i na angliiski, ot muj i jena. Mnogo gotina melodiq, stila e nqkuv nikuv :) neshtu mejdu rap i pop ne e nova. Mersi predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

търся една песничка ... старичка е незнам нито изпълнител нито как се казва , но се пее на френски и английски в нея нещо такова "Hey sista go , sista flow..." и после в припева : "Vule vu kushe ave moa , sesua"

П.С. : сигурно има 1000 правописни грешки ама от френски не разбирам :)

Link to comment
Share on other sites

търся една песничка ... старичка е незнам нито изпълнител нито как се казва , но се пее на френски и английски в нея нещо такова "Hey sista go , sista flow..." и после в припева : "Vule vu kushe ave moa , sesua"

П.С. : сигурно има 1000 правописни грешки ама от френски не разбирам :)

Прасни тук =>Френски Rulzz :D

Link to comment
Share on other sites

В новата реклама на Кока кола - 40 години с Кока Кола, има 3 Бг песни - първата е на Емил Димитров, втората на Васко Кеца, а 3тата коя е???? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

В новата реклама на Кока кола - 40 години с Кока Кола, има 3 Бг песни - първата е на Емил Димитров, втората на Васко Кеца, а 3тата коя е????  :unsure:

 

 

Третата ако не се лъжа е Тангра - Бъди какъвто си :D

Link to comment
Share on other sites

Значи аз търся една песен незнам как се казва френска е и е пее едно момиче казвам момиче щето не ми се вижда много голяма на около 19 е някаде както и да е клипа е тя се скарва с приятеля си и после отива в една дискотека там се рацепва от танци и след това като излиза приятеля пак и се обяснява в любов тва е което си смомням,преди е пускаха по музикалните телевизии.10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Значи аз търся една песен незнам как се казва френска е и е пее едно момиче казвам момиче щето не ми се вижда много голяма на около 19 е някаде както и да е клипа е тя се скарва с приятеля си и после отива в една дискотека там се рацепва от танци и след това като излиза приятеля пак и се обяснява в любов тва е което си смомням,преди е пускаха по музикалните телевизии.10х предварително

Това ли е :confused

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

В новата реклама на Кока кола - 40 години с Кока Кола, има 3 Бг песни - първата е на Емил Димитров, втората на Васко Кеца, а 3тата коя е????  :unsure:

Втората не е ли Трамвай №5 - Усмивката ?

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

абе ония ден по катра чух следното парче. call me i'm feeling so lonely... и след това се включват някви цигулки. ако се сеща някой кое е да пише ЛС нах-добре щото много спам в тая тема :bgrin:

 

едит: пее жена :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...