Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Има една страхотна българска песен, пее я жена. Част от припева е:

"Само в нощта ти ела, желаеш тайнствена жена, вярвай в чудесата на нощта, почувствай любовта".

Ако някой знае коя е, моля пратете PM, а може и тук, във форума :) Благодаря предварително!

Edited by mimi_boq
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една страхотна българска песен, пее я жена. Част от припева е:

"Само в нощта ти ела, желаеш тайнствена жена, вярвай в чудесата на нощта, почувствай любовта".

Ако някой знае коя е, моля пратете PM, а може и тук, във форума  Благодаря предварително!

Много готина песничка мерси ,че ми я напомни

Евита - Таинственна Жена

Link to comment
Share on other sites

Много готина песничка мерси ,че ми я напомни

Евита - Таинственна Жена

10x!!! Най-после разбрах и ще си я сваля веднага :)

 

Edit: Не мога да я намеря :( Ако някой знае откаде мога да я сваля, моля, дайте линк.

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

A znaete li pesni4kata s koqto svarshva Star Academy  Shte sam mnogo blagodaren ako pomognete  .10x
Някой ако може да ми каже как се казва и кой изпълнява песента,която преди малко изпълниха всички участници в Star Academy преди да тръгнат към къщата.Песента е старичка и е доста известна,аз от бая време я търся.В припева се пее нещо от сорта на : "...i'm gonna live forever..."
Песничката от "Star Academy" как се казва и кой я изпълнява знае ли някой ?

От 5914 члена никой ли не знае коя и кой я изпълнява тази песничка,особено нашумяла покрай "Star Academy" Дано някой да помогне вече :angry1

 

EDIT => След безсънни нощи най-накрая успях :) =>Прасни тук

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Много готина песничка мерси ,че ми я напомни

Евита - Таинственна Жена

Edit: Не мога да я намеря :( Ако някой знае откаде мога да я сваля, моля, дайте линк.

цък

Link to comment
Share on other sites

От 5914 члена никой ли не знае коя и кой я изпълнява тази песничка,особено нашумяла покрай "Star Academy" Дано някой да помогне вече  :angry1

 

EDIT => След безсънни нощи най-накрая успях :)  =>Прасни тук

 

 

Eeeeee ,@Fibaman you are the man !!!!!! :D

Браво на теб B)

Link to comment
Share on other sites

Tърся една песен казва се Gunter & Samantha Fox-Touch me в уареза има някакав техно ремикс но той е страшно прост.Ако някой мойе да качи оригинала ще сам му много благодарен!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Tърся една песен казва се Gunter & Samantha Fox-Touch me в уареза има някакав техно ремикс но той е страшно прост.Ако някой мойе да качи оригинала ще сам му много благодарен!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Pi4 imam tazi versiq koqto ti trqbva(daje i originala na samata pesen ot 80'te) no za sajalenie nqma mqsto da q ka4a.sorry 6te se opitam da ti dam link otkadeto da q drapne6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих да ви питам.Има една песничка-ето част от текста"Дa,да,да да това не е шега..."и по нататък не се сещам как беше.Ще попитам и ще ви кажа още от текста,но ако някой се сети как се казва,да пише!!!

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да изтегля онази мелодия , която пускат по Ринг ТВ на полувремето на мачовете от италиянското (пуснаха го преди малко) :lol:

едит: в момента още върви ...

вече спира :(

едит: спря

Edited by vas90
Link to comment
Share on other sites

Ogromni blagodarnosti na Fibaman za pesni4kata.Bravo samo deto ot Star Academy q peqt 200 pati po xybavo :D .10x :)

A nqkoi ako sly4aino ama sly4aino nameri pesni4kata izpqta ot zvezdite Star Academy da pishe togava sha sam ne blagodaren ami nz :P

Edited by m1s7ak3
Link to comment
Share on other sites

Значи, в music player-a на http://www.virtualibiza.com има едно парче (I Don't Care пише, но не съм сигурен дали се казва така :blink: ). Търсих го навсякъде, но никъде не го намерих :confused . Ще ви помоля да го чуете и, ако някой го намери, ще съм много благодарен ако даде линк. Знам че сте много пекани ;) , затова благодаря предварително :rolleyes: .

А, между другото, в тоя player има и други доста яки музики. Така че, ако някой има представа от къде могат да се дръпнат, да пише - ше го черпя :punk .

Link to comment
Share on other sites

Такааам, значи търся една гръцка песен, но незнам на кой е, а и за името не съм много сигурен.Мисля, че се казва Somamu (поне така се пее в песента :) ) и е стара.Моля ако някой може да помогне :D

А, сега се сетих и за една друга - пак гръцка.За нея само мога да кажа, че се пее нещо от сорта на:"Imeasta gospoli...nikolas se nafili..." или нещо такова :P Някой да знае кой са песните и дали ги има на warez-че?

Мерси предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Такааам, значи търся една гръцка песен, но незнам на кой е, а и за името не съм много сигурен.Мисля, че се казва Somamu (поне така се пее в песента :) ) и е стара.Моля ако някой може да помогне :D

А, сега се сетих и за една друга - пак гръцка.За нея само мога да кажа, че се пее нещо от сорта на:"Imeasta gospoli...nikolas se nafili..." или нещо такова :P Някой да знае кой са песните и дали ги има на warez-че?

Мерси предварително :D

Първата

Втората

Ясоо :D

Edited by *DIDO*
Link to comment
Share on other sites

една песен от "Грозна като смърта" която я няма в саунтрака ...пее се нещо като "One day ,maybe next week ,i'm gona-gona-gona-gona getcha ya ,one day ,maybe tomorrow i'am gonna-gonna-gona get ya"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...