Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз търся една много популярна песен, в която припева е ещо от сорта

 

Come my lady,come,come my lady...

нещо си там...

Sugar baby...

 

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една много популярна песен, в която припева е ещо от сорта

 

Come my lady,come,come my lady...

нещо си там...

Sugar baby...

 

Мерси предварително!

Crazy Town - Butterfly

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,ако някой може да ми даде линк откъде да си сваля тези две песни: TONY MARTINEZ & DJ JOSEPO - I Feel, PROM & BASTO feat I-FAN - Another Place, ще съм много благодарен :)

 

Ето ти за Prom - http://search.data.bg/results/?where=files...all/PROM/page/8

 

Tony Martinez - http://search.data.bg/results/?where=files.../ONY%20MARTINEZ

 

Друг път първо пробвай в датата ;)

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Защо не си свалиш клипа от линка в сайта и примерно с Video-mp3 extractor ,да си слушаш парчето.

 

Аз това и правя, но качеството е отвратително :) А и няма да е лошо ако имам още 2,3 парцала подобни ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз това и правя, но качеството е отвратително :) А и няма да е лошо ако имам още 2,3 парцала подобни ;)

За качеството си много прав.Кофти е фишеците,които ни кефят да гу слушаме така :sick

Он топик:Нямам си на идея на кой може да е това парче,звучи ми познато,но....

Ако се пресетя нещо ще пиша.

Аааа някой,нещо за Busta Rhymes? :cry

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Търся едно клубно парче.Пее се "free from desire, free from desire..." "people just want more... people just want more and more" и припева е "нананана-на-на на на на на на" и много на-та :D Дано някой да се сети :bgrin: Известно парче е, но не съм му чувал името.

Link to comment
Share on other sites

Търся едно клубно парче.Пее се "free from desire, free from desire..." "people just want more... people just want more and more" и припева е "нананана-на-на на на на на на" и много на-та :D Дано някой да се сети :bgrin: Известно парче е, но не съм му чувал името.

Gala - Free From Desire :blink:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=MLpsnXcKJrk

 

Някой може ли да ми каже как се казва тази песен? Аз свалих към 5 песни с името "Shot through the heart" на Bon Jovi и нито една от тях не е тази, някой който да я има или да ми даде линк към нея?

Link to comment
Share on other sites

Дай си скайп, ще ти я пратя, току що я изсмуках от ДЦ++.Сега и аз да попитам.

Търся една песен.....определено е нова(от няколко месеца я въртят) по Сити и Катра съм я чувал.

Пее жена

Пее се нещо Desire....след това SpiritFire и после Nananananan naha nahn nah nana na na nana....

Парчето има нормален денс ритъм.

Само това мога да кажа. ; (

Link to comment
Share on other sites

Имаше преди една френска песен, бавна и през повечето време беше само музика. Чуваха се и някакви църковни напеви. Песента беше много известна на времето, но сега не мога си спомня кой я изпълняваше, нито да я намеря.

Link to comment
Share on other sites

Търся едно старо парче...не мога да определя точно oriental/indian/арабско /турско не мога да кажа точно.Има бърз/денс ритъм, готино за танцуване.Помня само че е от края на 90те или началото на 2000, клипа го помня едно дете/евнух(има висок глас) пее, в пустинята май беше.Като половината от песента се пее само Аа-а--а-а-а-, а-а-а--а-а-, а-а-ааа, ааааааааа.....и след това припева вече има някакъв по-смислен текст(нещо Dengo, Mengo, Bengo)нещо такова имаше.

Песента я пускат често в Занзибар, ако това ще помогне. ; (.

Който ми я намери има една бира от мене :D :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Търся едно старо парче...не мога да определя точно oriental/indian/арабско /турско не мога да кажа точно.Има бърз/денс ритъм, готино за танцуване.Помня само че е от края на 90те или началото на 2000, клипа го помня едно дете/евнух(има висок глас) пее, в пустинята май беше.Като половината от песента се пее само Аа-а--а-а-а-, а-а-а--а-а-, а-а-ааа, ааааааааа.....и след това припева вече има някакъв по-смислен текст(нещо Dengo, Mengo, Bengo)нещо такова имаше.

Песента я пускат често в Занзибар, ако това ще помогне. ; (.

Който ми я намери има една бира от мене :D :lol: :bgrin:

... :ghost
Link to comment
Share on other sites

Не знам какъв стил се води , но много ми допада ... цък

 

някой може ли да ми даде още такива , подобни парчета и да ме светне аджеба как се нарича тва дето го харесвам :punk

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...