Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Ех, мамка му!Изпревари ме щото ми бъгна мозилата и докато пак се сетя да изкарам форума и вече беше ме изпреварил.Мразя така :) ( изцяло казано в спортния дух на съревнованието и честна конкуренция )

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен дето се пее: save me i am not ready, save me, save me from myself. Жена трябва да я пее и е как да кажа.......Денс ли, де да знам, ама не е любовна балада :rolleyes:

 

Dj Rynno feat Sylvia - Save me - намерих я, но бая трудно ебаси :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,пее се на припева "ГРАМ ПУШКА МЕТАР ДВА СТО КИЛА БАДЖАЦИ ЯКО ДУПЕ ДВА НА ДВА ДРАЩЕ СЕ ЮНАЦИ" :bgrin: :D :lol: ...доста е стара поне от преди 10 години но беше голям смях :laughing: пеe се единствено от мъж :unsure: еми това е ако някой се сеща да пише.

 

Мерси :)

Edited by VEKO_V
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,пее се на припева "ГРАМ ПУШКА МЕТАР ДВА СТО КИЛА БАДЖАЦИ ЯКО ДУПЕ ДВА НА ДВА ДРАЩЕ СЕ ЮНАЦИ" :bgrin: :D :lol: ...доста е стара поне от преди 10 години но беше голям смях :laughing: пеe се единствено от мъж :unsure: еми това е ако някой се сеща да пише.

 

Мерси :)

 

Mercedes - На сръбската граница

Link to comment
Share on other sites

Абе чух една песен сега я въртят по атлантик коледна е и се пее i believe in angels само това запомних не е на абба по бавна е и я пее мъж. Моля за малко помощ

 

AbbA - I Have A Dream

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Търся едно много свежо парче, стил поп-клубно. Пуснаха го по Сити ТВ и мисля, че името на песента беше нещо от сорта на "prah sonar". В клипа някъв тип постоянно гледа няква танцьорка как се върти задника... :D Help pls :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

В момента по радио The Voice въртят една песен,която някакъв детски глас пее нещо си "All i wanna do is take youre money (или нещи подобно)".Някой може ли да ми каже как се казва тази песен ?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

В момента по радио The Voice въртят една песен,която някакъв детски глас пее нещо си "All i wanna do is take youre money (или нещи подобно)".Някой може ли да ми каже как се казва тази песен ?

M.I.A. - Paper Plane

 

Здравейте! Търся едно много свежо парче, стил поп-клубно. Пуснаха го по Сити ТВ и мисля, че името на песента беше нещо от сорта на "prah sonar". В клипа някъв тип постоянно гледа няква танцьорка как се върти задника... Help pls

 

Noferini - Pra Sonhar

Edited by jop4423
Link to comment
Share on other sites

Бих искал да ви попитам за едно парче - за жалост,прекалено малко информация имам за него,но питам друго име,така че... :) Преди време Ку-ку бенд са го пеели,когато са закривали Шоуто на Слави (май Борис го е пеел),бързо е - пускат го в Liqueur(дискотеката),уж се казвало Without love,но не го намирам под това име (може и така да се казва,а просто аз да не го намирам).

 

Благодаря предварително и весели празници ! :)

Link to comment
Share on other sites

Хора може ли да ми намерите песните на групата "А new revolution"

търсих каде ли не и пак не мога да ги намеря, имат 5-10 песни

Тва им е Майспейса http://www.myspace.com/anewrevolution а

 

и още едни пичове Missing the point се казва групата им за тях не знам колко парчета имат, миналата година март месец ме замъкнаха едни приятели на някакъв фест и точно тези свириха!

ето и едно тяхно клипче http://vbox7.com/play:47e7bfe9 таа ако някои успее да ги намери или поне част от тях моля пишете ми на скайп waren_bg

 

АЙде да не поствам отнво

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoID=26288557

 

Някой да знае как се казва песничката в това клипче ?

Edited by waren
Link to comment
Share on other sites

Търся си една песен , където май е някакъв микс чух я докато играх боулинг :lol: и ей сега по евроспорт , на някакво състезание по спортна гимнастика пак...

тааа като махнем тея подробности има един много як женски вокал който по никакъв начин не мога да разбера какво пее :confused :confused :confused и после се включва мъжки , който повтаря "put your hands up in the air" мерси предварително :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

Весела Коледа на всички!

 

Издирвам изпълнителя и името на песента от това клипче : ВИДЕО

 

Благодаря предварително!

 

 

EDIT: Благодаря, намерих песента!

 

линк за download във flac формат

 

Edited by TITAN4O
Link to comment
Share on other sites

Аз търся песен, на която не знам нито името, нито изпълнителя. Пее жена, песента е бързичка, клипа е с една руса мацка с къси шортички и превръзка на очите, май излиза от каравана или нещо такова и танцува с разни хора малко в стил thriller. Това е всичко, което помня от клипа.

Link to comment
Share on other sites

Аз търся песен, на която не знам нито името, нито изпълнителя. Пее жена, песента е бързичка, клипа е с една руса мацка с къси шортички и превръзка на очите, май излиза от каравана или нещо такова и танцува с разни хора малко в стил thriller. Това е всичко, което помня от клипа.

Sonny J - Handsfree

 

Докътотърсих русата мадама с късите шорти намерих и оригинала който също е готин donna hightower -if you hold my hand

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

Sonny J - Handsfree

 

Докътотърсих русата мадама с късите шорти намерих и оригинала който също е готин donna hightower -if you hold my hand

Много ти благодаря :D Весела и щастлива Нова Година :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...