Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Сбъркал си бе човек, не е тази песен... пак прослушай частта от песента и виж че нямат общо.

:)

 

Той говори за предното ми питане

 

Абе одева пуснаха една песен стил - клубно.От време на време жена пее: You cheating me, so fuck you

Няма много много текст, та горе долу това е най-запомнящото се :)

Някакви идеи?

 

иначе тази от клипчето още не мога да я намеря...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента, която търся ми казаха, че е на Scorpions, но не мога да намеря заглавието и.Бавна песен и в Припева се повтаря Kerryyy, Kerryyy...Ама не мога да намеря нишо в Гугъл.Дано някой се сети и ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся ми казаха, че е на Scorpions, но не мога да намеря заглавието и.Бавна песен и в Припева се повтаря Kerryyy, Kerryyy...Ама не мога да намеря нишо в Гугъл.Дано някой се сети и ми помогне.

 

Europe - Carrie

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tj1JXL-zvyw

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, нова е, нещо като Хаус, в момента много е пускат по Д Воис. В клипа една жена върви в един тунел с една бутилка, с бяла тениска е, нещо love се пееше в припева.

 

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък търся песента от рекламата на КАТРА ФМ (не само де тя си върви и в ефира им) .. Кадето въпросната мацка Даниела казва .. "Пилците са ми точни" .. върви едно тракче I can;t believe .. и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми намери списък с песните които пускат във "Клъцни/срежи" сезон 4 епизод 7

1. "Best friend" by Voom Voom (Sean and Christian talk with each other during a surgery)

2. "Zentrifuge" by Einsturzende Neubauten (Dawn talks with Christian and Sean about her ear-accident)

3. "Bittersweet faith" by Bitter:Sweet (Kimberly kicks Matt out of the sauna)

4. "Babu amgelo" by Ekvat (Dawn goes to the lab where her ear is being created; later in the episode, Liz and Dawn get ready for their surgeries)

5. "Under my thumb" by The Rolling Stones (Michelle and Christian interrupt their relationship; Christian goes to Kimber's house and seduces her)

6. "Vincent" by Don McClean (Sean and Christian operate Dawn)

7. "Stop singing" by The Original Shanghai Divas (Christian repairs Burt's stroke damage)

Link to comment
Share on other sites

Не съм мн обнадеждена вече от 1 година тарся една песен.Мисля че е от преди 5-6 год може и да е по стара но нз преди толкова я чух и то само веднъж.Запечатала ми се и вече откачам че никой не може да ми помогне реших да попитам в някой форум въпреки че информацията която имам за нея е твърде малко дори незначителна Не знам заглавие нито изпълнител,помня само че започваше с нещо припява ааа и почва She's my girl never ..... има и нещо мн особено в припева една дума и досега немога да се досетя коя е но ми звучи от сорта на Естера хях мн тапо нали ама така ми звучи др не се сещам ,песента е ритмична не е бавна,тва е сичко,ако можете да помогнете няма те си наидея колко ще съм ви благодарна.

Реших да добавя, че е подобна на тази песен, ако някой може нека ми помогне. http://vbox7.com/play:ceb0cf56

 

Мерси все пак, намерих я Moe - Backstabber :P

Edited by MimSS88
Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) Търся песента от най-новата реклама на Mtel.Бавна е и спокойна. Благодаря предварително :)

 

A бе въпреки че мразя Арсенал, ;)

 

.......colbie caillat - bubbly, това е песничката.

Edited by adibas
Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) Търся песента от най-новата реклама на Mtel.Бавна е и спокойна. Благодаря предварително :)

 

Да и аз търся същата песен.Другата която ми трябва е от края на днешния Форт Бояр където свършваше и Вики от Мастило нещо обясняваше.Вокала мн приличаше на Гуен Стефани някаде може би от периода и в No doubt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, нова е, нещо като Хаус, в момента много е пускат по Д Воис. В клипа една жена върви в един тунел с една бутилка, с бяла тениска е, нещо love се пееше в припева.

 

Мерси предварително!

Песента е на DJ David feat. Dony - Sexy Thing (DJ Sunny FX Vocal Mix).mp3

 

Аз търся 2 стари песнички.. на които си спомням само клиповете :(

 

Първата: Анимационен е клипа, една доста грозна мишка слиза от космоса при едно дебело момче и заедно правят песни, мишката е наедин пулт. И на края на клипа и двамата са в едно джакузи.

 

Втората: Един затворник с белезници бяга през гората и вижда някакво семейство как си прави барбекю - майка, баща, момче и момиче. И изведнъж им порастват зъби, оказва се че са вампири и започват га го гонят.. или нещо такова. :D

 

Някой ако се сети нещо от тия калпави описания плс да пише :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Втората: Един затворник с белезници бяга през гората и вижда някакво семейство как си прави барбекю - майка, баща, момче и момиче. И изведнъж им порастват зъби, оказва се че са вампири и започват га го гонят.. или нещо такова. :D

 

Предполагам, говориш за

Shakedown - At Night

Link to comment
Share on other sites

A бе въпреки че мразя Арсенал, ;)

 

.......colbie caillat - bubbly, това е песничката.

 

 

Да и аз търся същата песен.Другата която ми трябва е от края на днешния Форт Бояр където свършваше и Вики от Мастило нещо обясняваше.Вокала мн приличаше на Гуен Стефани някаде може би от периода и в No doubt :unsure:

Ето той човека я каза :)

Мерси :)

Само Арсенал! :P

Link to comment
Share on other sites

Ето той човека я каза :)

Мерси :)

Само Арсенал! :P

 

от изданието на Форта ми трябва ,тази е открих ,тази коят остана е пускаха преди 4 години някаде доста по радиото ,ся веднъж в годината се случва да се сетят :(

Link to comment
Share on other sites

Търся версията на Geljam Dade Tudoreste, където инструментала е същия като на Ку-ку Бенд-Sweet in time, ако има такава де :rolleyes: Може да е и нещо като микс :)

Link to comment
Share on other sites

Много вътят по радиото (основно по CITY и The Voice) една песен в която се пее "you spin my head right round,right round..." и т.н. Някой да се сеща как се казва :wacko: :rolleyes:

 

 

Едит:Същата!Много благодаря :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Много вътят по радиото (основно по CITY и The Voice) една песен в която се пее "you spin my head right round,right round..." и т.н. Някой да се сеща как се казва :wacko: :rolleyes:

FloRida и Kesha - You Spin My Head Right Round

 

 

You spin my head right round, right round

When you go down, when you go down down

....

Edited by po_taka
Link to comment
Share on other sites

Така и аз да се вредя с търсенето на песен. Първо, открито заявявам, че незнам нито името нито изпълнителя, но.. инфото, което мога да дам е, че песента е от приблизително 94та година (там някъде)денс звучене и което е по-специфичното пее женски хор тип нашите народни песни (вокал тип Валя Балканска само, че в хор) това в припева е малко от сорта .... хоро, хоро.. кекери или нещо от сорта. Напоследък чувам мелодията като фон на една реклама по радиото, ама до там. Много ще съм благодарна ако някой може да окаже малко хелп.

 

 

Ааа намерих си я. А за който се интересува коя е била: Doop - Yoghurt

Edited by Selena
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кои са песните от рекламите на ГлоБул и Мтел, които се въртят в момента по телевизиите. И двете ги пеят жени и поне на пръв поглед са сходни стилове.

 

Мерси много!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в която се един мъж пее нещо от рода на "I like it". За стил не знам дали е техно или денс. 10х предварително ако някой се сети.

 

 

Някой знае ли кои са песните от рекламите на ГлоБул и Мтел, които се въртят в момента по телевизиите. И двете ги пеят жени и поне на пръв поглед са сходни стилове.

 

Мерси много!

 

От рекламата на Мтел - Colbie Caillat - Bubbly

От рекламата на Глобул - room eleven - hey hey hey

Edited by ice[man]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...