Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся песента народната Тодьо лелин Тодьо.Не мога да я открия,защото може би не се казва така.Някой ако има представа да ми помогне моля!

Link to comment
Share on other sites

Търся песента народната Тодьо лелин Тодьо.Не мога да я открия,защото може би не се казва така.Някой ако има представа да ми помогне моля!

 

 

Има я в дата.бг Не ми се търси линк, но имай предвид, че е част от една хороводна китка тая песен и напрактика почва от 4-тата минута песента, която търсиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Има я в дата.бг Не ми се търси линк, но имай предвид, че е част от една хороводна китка тая песен и напрактика почва от 4-тата минута песента, която търсиш ;)

Помогни ми де !Нямам си на идея как да я открия!

Link to comment
Share on other sites

Помогни ми де !Нямам си на идея как да я открия!

 

Todio lelin Todio ;) Това трябва да напишеш в търсачката или пък само Todio :)

Link to comment
Share on other sites

Todio lelin Todio ;) Това трябва да напишеш в търсачката или пък само Todio :)

Аз писан ама на кирилица и за това не съм я открил.Много ви благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Търся песента от вчерашното предаване (19.03.2009) на Music Idol песента където даваха тръгването от шоуто на Веселина,където се разплака тя :unsure:

Edited by lpfc1990
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен... Пее се нещо от сорта на Поро по по перо перо... Езика не мога да кажа какъв е.

Хубвавото обаче е, че съм успял да запиша част от песента. Дано някой се сети и благодаря предварително.Ето я.

 

Смених линка, че онзи беше към малко скапан сайт. На този директно сваляш.

Edited by Corp
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен мисля, че е техно слушах я в едно кафе запомних малко от текста мислех, че по ще я намеря в гугал, но това е мнгого малка част от текста ии ако някой се сеща моля да ми каже - Baby we can do it we can do it all night :)

Edited by toti_barabata
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен мисля, че е техно слушах я в едно кафе запомних малко от текста мислех, че по ще я намеря в гугал, но това е мнгого малка част от текста ии ако някой се сеща моля да ми каже - Baby we can do it we can do it all night :)

 

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, пее се нещо подобно, ако не ме лъже паметта:

You don't fool me, any longer since from now, I am stronger.

Слушал съм я преди доста време, но съм е забравил, яко някой може да се сети ще съм му благодарен. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли откъде да сваля музиката от това клипче? http://www.youtube.com/watch?v=0_xE47nypRM

 

:tongue :rolleyes: :tongue

 

Това преди година две си го бях намерил и си го ползвах за мелодия на гсм-а доста е ефектно ще се поразровя малко и дано да го намеря

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, пускат я по катра фм. Жена пее iam lost and found .... deja vu и тн ;)

 

Пробвай всички песни с наименование Deja vu,и аз е търся от сумати време ,последно чух Даниела да и казва наименованието та запомних името на песента,но не и изпълнителя :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...