Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен, която чух преди няколко дни по радиото, но проблема е, че не знам името на песента, нито изпълнителя .

В песента се пееше нещо от рода на :

 

"... tell me why...

wonderful you are ..."

 

 

Благодаря предварително ... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся изпълнителя и заглавието на френска песен която въртят по радио 1.Песента пее възрастен мъж със тежък и отекнал глас,също така песента е бавна.Надявам се някой да помогне :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че песента е испанска..или поне близко до такава звучи..пее се нещо "кафе компания" въртят я по радиото.

 

Edit: Тя е много ти благодаря! Хубав ден ! :)

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че песента е испанска..или поне близко до такава звучи..пее се нещо "кафе компания" въртят я по радиото.

N.O.H.A. - Tu Cafe :)

Link to comment
Share on other sites

така и не си намерих предния микс, та поне някой дано да знае кое е

( от 35сек си има един характерен ритъм който много ме кефи ) парче?

 

Мерси

Link to comment
Share on other sites

Търся тази песен, нямам си никаква представа как се казва, обаче имам част от песента, пускали я много по дискотеките... някакъв ремикс е.

ЛИНК

Link to comment
Share on other sites

В момента върви реклама на МТел по телевизиите.Някой можели да ми каже как се казва песента от рекламата.

Благодаря!

Одеве се прибрах от работа и си пуснах телевизора и видях тая реклама, чух малко от текста и добрия стар гуугъл ми я намери. Ако не я бях намерил в гуугъла щях да се обърна към вас - добрите стари съфорумци :) обаче понеже я намерих и реших да влезна да видя някой дали не му трябва и ето colbie caillat - bubbly, това е песничката ето линк: тук enjoy

 

лека вечер

Edited by adibas
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен която слушах по радио energy пее се на аглийски обаче като го слушаш имаш чуството, че не е на английски ии чак по нататък чуваш back in your arms where I will be free дано да не греша в това което чувам, търсил съм я в гугал, но без резултат, слушал съм я само веднъж ии е мн яка сравнително бърза ии я пее мъж

Edited by toti_barabata
Link to comment
Share on other sites

така и не си намерих предния микс, та поне някой дано да знае кое е
( от 35сек си има един характерен ритъм който много ме кефи ) парче?

 

Мерси

 

 

За предния микс вече писах Jerry Ropero and Denis The Menace - Fuck You

Link to comment
Share on other sites

За предния микс вече писах Jerry Ropero and Denis The Menace - Fuck You

 

еее супер, изпуснал съм някъде поста ти.

А за това от клипчето някакви предположения? :)

Link to comment
Share on other sites

Търся тази песен, нямам си никаква представа как се казва, обаче имам част от песента, пускали я много по дискотеките... някакъв ремикс е.

ЛИНК

 

 

Не е ремикс, тва си е направо оригинала на DJ Huseyin Karadayi & DJ Yalcin ft. Funky C - Ciao Bella ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

търся песничката от рекламата на мтел , тая най-новата дето едип пич си седи накрая в колата и осъзнава че става баща :lol:

 

Намерих си я - Colbie Caillat - Bubbly :)

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Песента от този клип ме интересува. Класическа е очевидно, чувал съм я, но не знам на кой е и как се казва...

Link to comment
Share on other sites

Песента от този клип ме интересува. Класическа е очевидно, чувал съм я, но не знам на кой е и как се казва...

Мисля че се води Canon.

Pachebel - Canon

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Много калпаво обяснение ще дам ама...

Песничката трябва да е сравнително нова, по радиото 2-3 пъти съм я засичал. На припева пее жена, малко оперно звучи и мисля, че е на италиански. През останалото време забързано пее някаква друга жена на английски, а и не съм сигурен ама по едно време и мъжки глас се чу.

С такова обяснение нз дали някой ще помогне, но да се надяваме. :)

Link to comment
Share on other sites

Много калпаво обяснение ще дам ама...

Песничката трябва да е сравнително нова, по радиото 2-3 пъти съм я засичал. На припева пее жена, малко оперно звучи и мисля, че е на италиански. През останалото време забързано пее някаква друга жена на английски, а и не съм сигурен ама по едно време и мъжки глас се чу.

С такова обяснение нз дали някой ще помогне, но да се надяваме. :)

 

Дай нещо стил, къде си я чувал (по кое радио) малко по-подробно :confused

Link to comment
Share on other sites

Дай нещо стил, къде си я чувал (по кое радио) малко по-подробно :confused

Сити или Витоша... припева има нещо като римуване от сорта на диментико пентико или фентико нещо такова....

 

Не е тя. :)

 

И аз нз какво повече мога да кажа, това за римуването в припева е 2 последователни думи от сорта на диментико-фентико или диментико-пентико ако изобщо е диментико. А жената дето пее на английски чух само 2-3 думи ама нещо забързано беще ама не запомних думите. :(

 

Aaaaaaaaaa ако не се лъжа мъжът май каза "Can you hear me"...

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Сити или Витоша... припева има нещо като римуване от сорта на диментико пентико или фентико нещо такова....

 

Единствено се сещам за Тициано Феро Гей Проблемо - Стоп Диментика... Ама силно се съмявам :confused

 

Иначе на италиански има дума Диментика и значи "забрави"... Ама продължаваме търсенето

 

Edit: Ша трябва май малко повече инфо...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Дааааааааааааааа ! ! ! Bella Stella - Highland :P :P :P

 

За римуването почти съм го нацелил "dimentico-vertico" е било. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Не е ремикс, тва си е направо оригинала на DJ Huseyin Karadayi & DJ Yalcin ft. Funky C - Ciao Bella ;)

Сбъркал си бе човек, не е тази песен... пак прослушай частта от песента и виж че нямат общо.

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...