Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Снощи по радио веселина чух една песен на Иван Дяков...пееше се нещо от сорта на-"на сърце ми стар мерак лежи".Така започва :punk Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи по някакво радио чух една песен която ми е пределно позната но от нея сега си спомням само "never alone never alone" a това го има едва ли не във всяка 2ра песен... някой да се сеща случайно за тази песен?

Link to comment
Share on other sites

аз не се сещам за тази песен,но и аз търся една която се казва Бика Мучо,ама нз кой пее мн е яка от рода на Хиподил

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

Как се казваше едно много старо хаус парче с женски вокал пееше се нещо Where do you go tonight....... ........ ......... Every day you are too far from me I fell bad I keep livin a dream I keep livin a dream ...

 

 

edit// Сетих се как се казва Livin a dream ...

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която напоследък въртят по катра и сити...по едно време се пее нещо take your time...а после има и infinity..мъж я пее,ако някой случайно се сети, да пише, макар че описанието ми не е мн добро.

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която напоследък въртят по катра и сити...по едно време се пее нещо take your time...а после има и infinity..мъж я пее,ако някой случайно се сети, да пише, макар че описанието ми не е мн добро.

Guru Josh Project - Infinity 2008

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен звучи като кавър на Daft Punk - Technology само , че вокалът е женски глас ( електро )

/ не е на Busta Rhymes - touch it / . Мисля че я има и в цял сет като непосредствено след нея започва Dirty south - Let it go

благодаря предварително

:P

Edited by NeXiS
Link to comment
Share on other sites

Здрасти,

търся тези 2 парчета, моля помагайте.

 

http://play.evrocom.net:4/incoming/crex/unknown/

 

п.п. резнал съм ги от сетове.

 

edit:

1 down 1 to go.

trck1 е king of my castle :)

 

edit2:

trck2 - http://www.youtube.com/watch?v=PaNzj3R7blI

Edited by Crexis
Link to comment
Share on other sites

Здравейте :) Тарся песничка в която се пеее нещо от сорта " Кока кабана .... ала бала и накрая се чува ищар " това е нещо като припев или по-точно мисля че почти само това се пееше изпалнява се единствено от мъж.Песента е от това лято доста беше нашумяла :)

 

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :rolleyes:

Edited by VEKO_V
Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Опитах се да ровна, но никъде не видях тема за това и ето,че питам. Знае ли някой дали има някъде синтезирано списък с песните от настоящия сезон на Сървайвър. Много добре ми се струва, че е подбрана музиката, но не съм наясно с имената на всички песни, макар почти всички да са много известни.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен стилът е Хаус и парчето е ново вартят го постоянно в дискотеките пее жена и до колкото чувам пее нещо от сорта на "Tell me Tell me..." :blink:

 

 

Доста касно но си я намерих песента - DJ Synchron ft. David - Sexy Thing (Rsptn Radio Edit) (Www.Pro-Dance.Org).mp3 :lol: :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...