Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

' date='Feb 21 2009, 16:54' post='1495237832']

Търся една песен в която се един мъж пее нещо от рода на "I like it". За стил не знам дали е техно или денс. 10х предварително ако някой се сети.

От рекламата на Мтел - Colbie Caillat - Bubbly

От рекламата на Глобул - room eleven - hey hey hey

 

 

Благодаря, много!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте!

От много време търся една вече старичка немска песен.Знам само,че в заглавието и има "schlafen" и "zusammen" и също така заглавието е малко дълго.Изпълнителят и е мъж.Къде ли не я търсих и немога да я открия.Надявам се,че тук все някой ще ми помогне.

Благодаря ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

От много време търся една вече старичка немска песен.Знам само,че в заглавието и има "schlafen" и "zusammen" и също така заглавието е малко дълго.Изпълнителят и е мъж.Къде ли не я търсих и немога да я открия.Надявам се,че тук все някой ще ми помогне.

Благодаря ви предварително!

Link to comment
Share on other sites

Нещо съм на рекламна вълна ;)

Питах вече и разбрах за песните от рекламите на ГлоБул и Мтел, а забравих да попитам за песента от рекламата на Нескафе. Тази която се върти в момента (I'm so happy... - пее жена, малко специфично).

 

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се за една мнооого стара песничка (отпреди 5-6 години), хаусче или денс нещо такова, в която се пееше:

 

Angelito, angelito, pepita beriendo.... Или нещо такова (не съм добър в испанския...) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Няколко пъти съм засичал по телевизия "Mad" някаква нова песен на Helena Paparizou, мисля че беше на гръцки, амога и да се бъркам. Някой ако се сеща да помага

Link to comment
Share on other sites

може да ви се струва,че се шегувам,но как се казва и на койе оригинала на песента на Мустафа?

 

 

 

musss Posted Today, 21:22

????Някои ако може да ми е намери

Включване след малко! Here we go!! Ghetts - Sing For Me (Remix)

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

http://zoom.bg/nikiZ/545141

 

Ето тук доло в ляво има едно плеърче и вътре една песновка .. единственото което пише е Paco Maroto set , за съжаление нищо не откривам . Някой може ли да ми намери цялото сетче :(

Link to comment
Share on other sites

http://zoom.bg/nikiZ/545141

 

Ето тук доло в ляво има едно плеърче и вътре една песновка .. единственото което пише е Paco Maroto set , за съжаление нищо не откривам . Някой може ли да ми намери цялото сетче :(

http://www.google.com/search?hl=en&saf...amp;btnG=Search

Link to comment
Share on other sites

Да де .. ама сега ако може и един линк за даунлоуд на самия сет ... :lol:

Теглиш първата програма. Инсталираш. Отваряш този линк. Копираш го. Стартираш програмата, paste-ваш, сваляш, конвертираш, радваш се, подскачаш и пееш кумбая. :)

Edited by Sothbiss
Link to comment
Share on other sites

ммм доста глупаво при положение че можеш да си дръпнеш песните направо от нета

Chris Lake Feat. Emma Hewitt - Carry Me Away

Chris Lake Feat. Emma Hewitt - Carry Me Away(Radio Edit)

А това мисля че е 1 към 1 като парчето в сайта!

Chris Lake Ft. Emma Hewitt - Carry Me Away (Mickey Slim's & Funkagenda Spankd mix)

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Italiano' date='Mar 11 2009, 17:30' post='1495243604']

ммм доста глупаво при положение че можеш да си дръпнеш песните направо от нета

Chris Lake Feat. Emma Hewitt - Carry Me Away

Chris Lake Feat. Emma Hewitt - Carry Me Away(Radio Edit)

А това мисля че е 1 към 1 като парчето в сайта!

Chris Lake Ft. Emma Hewitt - Carry Me Away (Mickey Slim's & Funkagenda Spankd mix)

тц, даже не погледнах дали ги има в датата. :) Както и да е, моят вариант се използва в случаите, когато песента не може да се открие.

Link to comment
Share on other sites

Да де .. ама сега ако може и един линк за даунлоуд на самия сет ... :lol:

Е, чак пък линк за даунлоуд. :)

 

Аз мислих, че се чудиш просто как се казва песента и на кой е. Иначе за даунлоуд пробвай Soulseek - намирал съм много редки неща с него...

 

Edit: а той човека отгоре си ти е дал линк направо де..

Edited by Violator
Link to comment
Share on other sites

Оня ден по радиото слушах една песен в която много пъти повтаряха captain Jack...много тъпо ама просто забравих другия текст.Ако някой се сети да пише :)

Link to comment
Share on other sites

Оня ден по радиото слушах една песен в която много пъти повтаряха captain Jack...много тъпо ама просто забравих другия текст.Ако някой се сети да пише :)

Captain Jack - Captain Jack

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...