Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За някакви извънземни на земята ставаше въпрос , бяха доста реалистични , тоест нещо наистина доста нереално изглеждащо , обаче не нещо невъзможно ... само седяха и си обесняваха нещо пред мен , а аз не ги разбирах (чудно защо ли) какво си говореха .

:)

Link to comment
Share on other sites

Бати... Сутринта точно преди да се събудя сънувах как умирам... Беше много гадно защото , умрях точно пред апартамента ни...

Link to comment
Share on other sites

Тая нощ специално - женски цици. :D

Мхъ, тинейджър !

 

Аз пък все откачени работи, но пък като се събудя си ми е много гот щото съм пуснал маймуната да се набеснее цяла нощ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз сънувах 3 епизода снощи. В първи епизод имаше буря и тъкмо започна да намалява и излезнаха торнада 2 минаха покрай мен, но оцелях.(Това е, може би, защото гледах клипче във Вбокса едни, които снимаха торнадо минаващо покрай тях от един рейс, но май краят им е бил по-различен от моя, защото по едно време камерата прекъсна, а преди това имаше писъци) Във 2-ри епизод бяхме с много приятели на море и аз плувах във водата и стигнах до много дълбоко. (чувал съм, че да сънуваш, че влизаш във вода не е много на хубаво) И в 3-ти епизод имаше лекция в Аулата на университета и едни представяха някакви чертежи, а аз постоянно им намирах грешки по чертежите и преподавателите много ми се възхищаваха. :)

 

/едит: "дълбока вода в съня ти издава съществуването на сериозни опасности за тебе. " :cry

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

/едит: "дълбока вода в съня ти издава съществуването на сериозни опасности за тебе. " :cry

Верно е. Идва сесия. Явно там ше видиш зор.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах, че двама пича ме заведоха в напълно непознат град.Момчетата бяха "бизнесмени" щото все за такива теми се въртеше разговора.После влязоха в едно чейнджбюро и като излязоха бяха в ръцете с бая пачки.По-късно обаче като разглеждах банктнотите, бяха като нормалните евро и левчета, но някакси променени.50-толевката например беше цялата като шахматна дъска с кафяво и зелено за цвят и прочие.После тръгнаха да ме водят да съм се "ръкува"( явно голяма чест ) с някакъв.Минаваме покрай една огромна сграда( от дясната й страна ) и после слизаме няколко нива надолу по същата улица.Влизаме в някакво помещение, там има старец седнал на доста тежкарски стол.Човека е видимо болен.Аз чакам до вратата.Привикват ме по едно време, отивам до него доближавам се и онзи ми дава да му целуна ръка.После почва да говори много тихо на английски, аз си знам английски и му отговарям.Той обаче за кратко говори и на български.Прави ми забелжка, приятелска, за неточен изказ.После почти се сгрумолясва от стола.Аз и другите му помагаме пак да седне.Много тихо говори, едва се чува.След това се отдалечавам и той иска да му съм изрецитирал нещо!?Да ама на английски нищо не се сещам.Мисля си да опитам на момента да кажа някое мое ама на английски.В този момент се оказва, че имам книга в ръце.Цялата със стихове, на български и английски.Човека ми заръча да съм научел за другия път нещо от нея.Тръгва си и ни казват да раздигнем масата.Гледам през прозореца и виждам как на отсрещния блок един младеж от последния етаж излиза през прозореца и като фрий рънър се спуска на ръце по первази и др. разни нища надолу.

 

Града се оказа Плевен.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах че на някъв купон правя секс с едно момиче, обаче решихме да не използваме кондом. И почваме да си вършим работаат и аз се си повтарям" Внимавай да не се издъниш и да свършиш вътре,внимаваай, ако трябва недей да чакаш до последно." И идва вече кулминациоония момент и тръгвам аз да го вадя само че закъснях с някви части от секундата и малка част от течността остана в нея. При което аз се постресанх и почвам да викам "ами сегаа ами ако е станало нещо кво ще правим." Както и да е мина купонът и след няколко дни тва момиче ми се обажда да ми каже че си е направила тест и е бременна.И аз си викам ся ще постапя като мъж и ше си понеса отговорността и тръгаме с нея да ходим по някви клиники изследвания консултации и глупости и след тва вече се събудих.Когато се събдих се чуствах леко шашнат и уплашен и ми беше едно такова странно и си викаам лелее от ся на таък само секс с кондом никви експерименти

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах, че се навършват 100 години от срещата на Паулу Коелю с американския президент. Празненствата бяха започнали по цялата планета и щеше да има някакво тържествено отпразнуване на мястото, на което са се срещнали, което беше някакво поле с леко възвишение. Пълна простотия.

Link to comment
Share on other sites

..."ами сегаа ами ако е станало нещо кво ще правим." ...и е бременна...
Пустинор, Ескапел? М? Първото го препоръчвам, като изпитано.

Иначе на Снеж съня изкърти вратата със се каса...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Направих поредната простотия в живота си... Съвсем случайно попаднах в Замунда на анимационното филмче "Dead Space". Изгледах го... Съвсем в реда на нещата (няколко дни по- късно) разбрах, че има и игра някаква- пак "Dead Space". Свалих си я... И се зарибих тотално! Никога не съм се имал за лабилен, но от седмица насам сънувам само изродий, ако някой ме събуди първата ми мисъл е имам ли патрони за лазерната пушка и кой крак на гадината да откъсна, та да не ме докопа... Изобщо... Болна работа! Никога не съм имал кошмари, ама това е прекалено... edit: За бялата ризка с дългите ръкава съм... :)

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

Аз сънувах как искам да си правя татус ама незнам точно какъв.И разхождам се в двора на даскало и пристига една мутра с жена си(кфо правеше там незнам :lol: ) и на мутрата на ръката беше татуирана една мн яка ракета и отдолу пишеше Gladiator.И аз реших че тфа ще е и отидох в едно студио и точно преди да се нашаря се събудих :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах, че си поръчвам сандвич от някаква сергия. Когато ми го поднася, продавачът с нежна усмивка ми заявява: "Това ще бъде 65 лв!". Аз зяпвам от учудване и започвам гласно да се възмущавам, при което изпод сергията излиза джудже с автомат и клечка за зъби в устата...

Link to comment
Share on other sites

Странно... Сънувах футболен мач между Манчестър Юнайтед и Милан. Разбрах, че играят на "Олд Трафорд" едва когато започнаха да освиркват Индзаги, като вкара първия гол... Супер странен сън, защото си спомням много ясно - мача беше доста интересен, на полувремето свърши 2:2. На полувремето ми звънна будилника и така и няма да разбера колко са свършили :/

 

П.П. Искам да гледам този мач за суперкупата :D

Link to comment
Share on other sites

Няма да е честно! Вече си гледал първото полувреме. Ще сложиш един Х или точен резултат след първото полувреме и ще станеш богат! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз тази вечер сънувах, че с някаква девойка убиваме приятеля ѝ и го изхвърляме в казан за боклук, "опакован" в найлони и килими. Странното беше, че имаше цяла рекичка кръв надолу по улицата (тяхната къща беше на върха на стръмна улица), и хората просто коментираха, но никой не се чудеше от какво е. След години, през които аз живях с угризения от "свършеното" и постоянен страх, изведнъж започна разследване. Някакъв напорист следовател започна да разпитва къде се е изхвърлял боклукът преди няколко години и дали си стои все още там. Тогава се намеси баба ми + един бивш приятел и трябваше да се пренеса да живея в една къща на село (която продадохме преди доста години). Всичко свърши добре, но не помня как точно :)

Link to comment
Share on other sites

Някакъв кошмар тази сутрин с паранормален елемент.Сега си спомням как някакъв полилей гръмва и закривам лице с ръце и от лактите до дланите ми чувствам страхотна болка по кожата и после има надпис и на двете ми ръце в черно.Разчита се, но не помня какво беше.И другите в стаята също.Приличаше всякаш е татуирано, а просто бяха станали на сол крушките.И беше много болезнено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...