Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

Аз казах, че не сънувам ирите, на които цикля много... :rolleyes: не че не съм сънувал игри никога.

 

Ако ги степенуваме по сериозност и ужас на съня...

 

- мъкна се в някакъв гаден средновековен град (Thief 1/2), крия се, но стражите ме виждат и ме погват, скривам се в изоставена къща с една стая, в която седи малко дете на около 7-8 години. Стражите идват, аз панирам, пускам конзолата и давам на детето мана, защото той е магьосник, но не може да ми помогне без мана, после то изпържва стражите. После.. намерих кутийка от локум с вкус на портокал на един рафт в стаята. Това каква връзка има с каквото и да било не знам.

 

- Сънувах, че съм в Angband, игра от типа на Diablo. Което е лошо нещо да сънува човек, предвид на това, че Angband е игра без графика, а героя ти представлява една кльомба, а гадините са малки и големи буквички с различен цвят, ето такива:

 

picture4pg3.th.png

 

:online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тая нощ сънувах нещо ненормално :ghost

 

Събрали сме се на село маса народ,(нещо от сорта на цялата фамилия) и изведнъж започва някой да вика на вънка, някви коли и мотори запалиха и изхвърчаха, всички някви такива ошашавени. И аз такъв излизам от стаята дето е в дъното на къщата и гледам някви черни изроди смесица между тея в пришалеца и алоун ин дъ дарк (филма) колят на ред. Обръщам се назад да се скрия някъде в стаята в която бях и като се обръщам гледам едно от тея отвратителните стои зад мен. Хвана ме с някви ръце и аз в паника почнах да блъскъм ритам и само усетих как опашката му се заби в кръста ми и се промуши нагоре към гръдния ми кош и...

 

...събуждам се с ей такива очи О_О и си чувам телефона как звъни. :ghost

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

що бе, ти не сънуваш ли как мажеш в oblivion? ;)

аз така шпоря по-някога в диабло, че... :punk

особено сега, когато се приближавам с всеки изминал ден до перфектният дриймъдин :love

...вчера сънувах, че ми пада броня с 4 дупки и 100life :D

Аз сънувам все лоши сънища , иначе като човек съм душица , явно това компенсира в сънищата .

Брата покрай мен и той разправяше как един път сънувал , че е върколак , а аз не обичам да си разказвам тези сънища .

Прекалено са странни .

Ще трябваше да ходя на доктор ако при показване на картинки виждах само върколаци , е ще разочаровам курунир като кажа , че не е така .

:D

Link to comment
Share on other sites

Я , наистина съм за доктор .

:lol:

сънувах снощи, че пада анихилиус, но не мога да го чопна, защото имам вече...другите в играта знаеха това и го оставиха да стои малко преди да го вземат :laughing:

гаврата беше пълна :D

най интересното е, че преди няколко дена ми падна големия лъки чарм - gheed's и наистина не можех да го зема, щот във всички герои в хел имам gheed's :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

да не се обажда биологичният ти часовник :laughing:

 

аз пък тая нощ не помня точно какво сънувах, някакви бегли такива спомени, но като се събудих бях ебати щастливия :zzz

Link to comment
Share on other sites

Сънувах как се караме с най - добрият ми приятел (никва идея за кво) и той нещо ме напсува докато си тръгвах и брат ми се появи зад него и му разби носа и аз се филмирах "ами ся как ще се сдобрим пак".И ставам сутринта и продължавам да си мисля как да се сдобрим и се усетих, че беше сън, чак в университета. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че като дадох на зад с колата и сгазих една котка и котета и :( И тръгнах да търся доктор да оправя котката.

Link to comment
Share on other sites

Олеле...

 

Сега се сетих, викам дай да пиша. Ония ден сънувах, че съм с един приятел далеч от нас и трябва някакси да се приберем към нашия край. Бяхме в някакво градче тип Дивия запад, 3 колиби на кръст. Докато чакахме влака на гаричката гледаме някакво момиче, заговорихме се, тя се оказа някаква супер имотна, по едно време аз реших да си направя малко дебелашка шега и викам "Ако закона позволяваше многоженство, щях да те взема и теб и да притежавам половината квартал", те се обиди, фръцна се, тръгна да се отдалечава, после се обърна и си вдигна полата, под която имаше мъжки атрибут :nugget:

 

Влака дойде, качихме се, но на слизане установих, че и аз, и приятеля ми сме НЕГРИ. Слязохме в някакво градче по сумрак, мрачно, гадно, изсулено, страшно чак. И на перона облегнати тук и там - една сурия тъмни типове, които се оказа че са Ку клукс клан, без да говорят просто ни наобиколиха, щото нали сме черни... А и между тях имаше негри, не знам... Както и да е, разминахме се с боя, но после установих, че нямам панталони и съм по долни гащи и ми стана супер неудобно да ходя по улици и влакове така... :| Намерих някакви панталони, облякох се, тръгнах уж към нас, но някакси минах през голяма пещерна галерия, в която някакъв белобрад дядка ме похвали за добре свършената работа, каквато и да е била работата, после излязох през някаква порта от пещерата, но някакви хлапета дразнеха една сурия дребни орки с шарени щитчета... :unsure: Хлапетиите избягаха и се скриха, но орките вече бяха подпалили и тръгнаха след мен и аз се скрих обратно в пещерата.

 

А на случайни интервали в съня ми намирах някакви страи, луксозно подръвзани с кожа и месинг томове, които като ги погледнех, виждах заглавие на английски и с рунически букви в някакво... малко интерфейсно прозорче, което ми се отваряше пред очите...

 

И това всичкото в една вечер.

И .... така ... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Олеле...

....

Тва е бати и съня.

Аз си спомням някои мои "кошмари" Ама при мен са много странни, защото уж ще стане нещо гадно - ще умра и ала, бала, а в същото време си правя кефа.

Примерно един такъв беше, че нещо върви след мен, по моите стъпки. Където мина и то минава. И аз знам, че трябва да вървя без да спирам - ако спра то ще ме настигне и ще ме утрепе. Обаче аз докато си вървя почвам при мерно стигна до някой стълби почвам да се връткам около него. И онова, което ме преследва го усещам, че вече е близо и си продължавам по пътя, а то остава и почва да се врътка около сътлба . :) После пак тръгва след мен . И такива ми ти работи.

Друг път съм сънувал нещо, за което по време на съня се сещам, че вече съм го сънувал и друг път, и започвам да правя нещата като предишния път за да си съвпадат съновете. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах как си взимам колата от сервиза, обаче тя се държи някакси супер странно. Имаше доста голям луфт в завиването, като някоя лада със счупена кормилна кутия. Та взех си я и някак си свикнах да я карам така. Тука се започна пак странното. Разбрал съм се с приятелката ми да ходим някъде и трябва да я взема от тях. Карам си аз из някакъв град, непознат за мен, и изведнъж абсолютно внезапно пътя свършва с някакъв паркинг. Паркирам си колата (със зор заради луфта на волана, който вече се беше увеличил на почти цял оборот) и слизам. Виждам зад паркинга гора и в гората пътечка. Тръгвам по пътечката, която се оказва, че е пътечката на гребната, която върви покрай реката. И пред мене някво дете, ама супер странно. Върви пред мен с моята скорост и на всеки 5-6 крачки се обръща и ме поглежда злобно. Аз му се ядосах нещо и го задминах. И после пътечката стига до моста (съвсем реално изображение, все едно съм там) и тръгвам да слизам по стълбите. И се оказвам не къде да е, ами на същия паркинг, който обаче започваше вече с друг, извит път нагоре в планината. Трябва да спомена, че приятелката ми беше в колата и ме чакаше. Та качих се аз и тръгнахме. Луфта на волана го нямаше, обаче колата едва потегли, все едно беше някой камоин. И тука се събудих.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах как организирам детско парти в старата къща в Пловдив и идва...Джон Малкович. След 2 чаши вино започва да плаче и да се оплаква от живота си. И аз трябва да го утешавам, защото децата се страхуват от него. Weird, huh :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Снощи до 2 часа играх UT Assault, после сънувах как ставам свидетел и получавам информация за някаква велика противочовешка конспирация и започват да ме гонят правителствени служби, хора с хеликоптери, джипове и танкове. А аз просто нямаше на кого да покажа и предам информацията, защото всички бяха купени и всеки беше в играта. С мен се мъкнат още двама-трима души, които не съм сигурен кои са, но са ми приятели. И аз бягам, гърча се, крия се в някакви дерета и храсти, газя някакви гнусни кални реки. Там имаше и един туземец в лодка, който ловеше риба и ми направи копие за риболов и/или самозащита. После бях и в някакъв затвор, имаше бягство на група въоръжени джигити, и аз бях сред тях, все още бягах от правителствените. Стоим между някакви бараки и на 20 метра от нас притичват въоръжени пазачи, залягат зад разни варели и се пъхат в бараките. Беше неприятен сън :hmmm:

 

[Edit] Аз забравих най-интересното, сега като взех да си го преподреждам в главата се сетих. По едно време бях и заложник на някакъв колумбийски картел или нещо подобно. Те и затворниците бяха латиноамериканци всички. Та, държат ме мен и още някакви хора, които май също познавах. И ще решават има ли полза от нас или да ни очистят всичките. Отмъкнаха за разстрел един пред мен, но като дойде моя ред, дойде жената на покойния бос на картела, просто се приближи и ми навря лицето в деколтето си, което някакси беше знак, че ще съм под нейна опека, вероятно за да... се възползва от мен? :huh: Но това е защото следобяда гледах Alfie, в който един младеж се тътрази със Сюзан Сърандън... [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

но като дойде моя ред, дойде жената на покойния бос на картела, просто се приближи и ми навря лицето в деколтето си, което някакси беше знак, че ще съм под нейна опека, вероятно за да... се възползва от мен? :huh:

Сега, позовавайки се на книгите дето ги превеждаш тия дни - как ще го разтълкуваш това?

Нещо тука удоволствия от зърната на гърдата, ала бала, подсъзнателни желания за големи гърди ;) :P

Влечение към по-големи каки :))

Link to comment
Share on other sites

Желанията за големи гърди трябва да са наистина много подсъзнателни, защото аз предпочитам големи задни части :D

 

В съня ситуацията беше особено не-сексуална, просто бях страшно щастлив, че няма да ме гръмнат като куче.

Link to comment
Share on other sites

Легнах си на стола , пуснах си музичка , след малко ми се приспа , заспах .

Имам някакви много бегли спомени от съня , тук , там някоя картинка ми изниква , не знам защо така .

Събуждам се незнайно къде , този момент ми се губи , изобщо не поглеждах къде съм , нито се чудех за какво съм там .

Нещо като пустиня с големи планини и тропическа гора на едно .

Абе все едно бях на друга планета , с такова чувство останах .

Там имаше всякакви същеста , по-тъпи и по-умни от човек , обаче не ми обръщаха никакво внимание , аз само си гледам как се мяркат на моменти .

Бяха създания от митологията , всякакви .

По едно време видях един грифон (човек като птица може би) или нещо подобно как кръжи около мен , слънцето ми печеше в очите като се приближи и не го видях добре .

След това се събудих и усещането беше много хубаво , не бях капнал както след повечето ми сънища ... приятно усещане за прекрасен ден .

После излезнах на вън и ми беше приятно как всякакви птици издават звуци , хвъркат из двора по дърветата .

п.п. Какъв хубав ден е днесшния , изпълнен съм с радост и енергия .

:)

Link to comment
Share on other sites

Сега, позовавайки се на книгите дето ги превеждаш тия дни - как ще го разтълкуваш това?

Нещо тука удоволствия от зърната на гърдата, ала бала, подсъзнателни желания за големи гърди ;) :P

Влечение към по-големи каки :))

 

Бил е гладен :lol: :lol: :lol:

 

... или жаден :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Мен пък вчера (бях първа смяна), алармата ме събуди в 6,10ч., след което съм заспала и тогава сънувах, че организирах някакъв бал и всички бяха с много крависи рокли и костюми и аз вървях и им раздавах самозалепващи обици, които да им отиват. :D

Edited by gerry^^
Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че искам да поканя цар Фердинанд в някое от предаванията :tongue Фердинанд живееше под наем някъде около Понеделник пазара в Пловдив и Психозата ми помагаше да го открием, защото познавал хазяина му. :zzz

Междувременно си купих черна спортна кола със спойлери и гюрук. B) И се учих да я карам. Аз в действителност не мога.

Link to comment
Share on other sites

Аз откакто съм на диета редовно си сънувам как похапвам разни тестени и сладки неща, а най-хубавото е, че знам, че е сън и се тъпча без угризения:) На сутринта се събуждам сита и щастлива:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...