Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Странен кошмар - стадион, дресировчик на странни прасета със огромни очи като мъниста, за които някой ми спомена, че са най-ценното в прасетата, те изпълняваха някакви номера на дресьора, аз минах покрай тях и после се оказах обвита от змия... Не мръднах, въпреки че изпитвах ужас, но наглото същество упорито се опитваше да влезе в устата ми и блъскаше с глава предните ми зъби... Не издържах и се замятах и разпищях...Събудих се в Неговите прегръдки.

Edited by DaToNik
Link to comment
Share on other sites

Сънувам как аз и баща ми ходим късно през вечерта за цигари (както винаги забравяме да купим по-рано и все оставаме без) и на половината път ми дава аз да карам .

Така става и по принцип .

Качвам се на щофьорското място и тръгвам по пътя , но нещо стана и излезнахме от колата .

В този момент на излизане нещо се засили към колата и точно като се обръщах ме блъсна .

След това се събудих и главата ме болеше ... явно кучето е скочило върху мен на стола до като съм спал .

:laughing:

Edited by lil_stenly
Link to comment
Share on other sites

Сънувах дъжд( наистна валеше вън ), сънухав квартала си, купих си два моркова от пазара - единия нормален, оражев, другия бе червен - и тръгнах към къщи.Сетих се, че колата ми е останала от другата страна на пешеходния мост( от страната от към съдебната палата, не от към Четвъртък пазара ).Исках да мина, но не ме пуснаха под моста.Имаше заграждение с мрежа и стар човек с куче.То ме захапа за ръката...после стана на жена, красива жена, чието лице не видях.Тя си тръгна слизайки в подлез - водещ към поделението.Стария човек ме посъветва да се кача на моста...а той бе така сюреалистичен.Целия извит и сякаш продъжаващ да се върти по надлъжното си сечение( пак по него усукан ).Не видях основи, бе във въздуха.Послухаш човека.С лек отскок се качих, хващайки се за един от парапетите - все едно 6-7 моста се бяха слели в един.Чувах гласа на пазача долу.Лутах се, видях врата.После светещ обект свободно летящ във въздуха, сякаш бе голяма издължена крушка, накрая завършваща като чаша със столче.Хванах се за това нещо и станах лек, то ме понесе из въздуха.Събуждане...

С тези твой сънища можеш да направиш филм преспокойно...не се базикам звучат някак си...зловещо :blink: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Synuvah, 4e nedostay4noto miene na o4ite sutrin vodi do nedostatyk na var v organizma :lol:

Аниметата и на теб не ти влияят добре , както и на мен май... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Synuvah, 4e nedostay4noto miene na o4ite sutrin vodi do nedostatyk na var v organizma :lol:
Огласих квартирата със смеха си!

 

Не съм сам в кретенските сънища!

Link to comment
Share on other sites

Те всичките ми сънища го обръщат на такива неща обикновено.Инка с удоволствие бих драснал 3-4 сценария, просто с това бих се занимал след 20-на години, да си угодя на крастата( писането ).

Link to comment
Share on other sites

Аз спах на обяд само няколко часа и не си спомням какъв ми беше сънят , но миналата нощ беше интересно .

Пак ужасии беше и нямаше никакъв смисъл в съня .

Няма смисъл да разправям само за страшни "кадри" от това което сънувах , защото нищо не се случваше .

п.п. Седя си в стаята и вън ставаха странни работи (като че ли аз бях единственият останал в къщата или жив) и писах във форума дали има оцелели и точно като получавам отговор се чува нещо зад мен и аз се събуждам .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

A az kato bqh za 2-ri pyt na syn na koncerta, be6e v na6iq universitet v aulata! S 2 dumi na 25-ti iuli, jivot i zdrave, 6te hodq za 4-ti pyt na metallica - 2 pyti naistina i 2 pyti na syn! :D

Link to comment
Share on other sites

Пффф. Сънувах че пребивам целият ми бивш клас. Сефте от много време да си спомням съня като се събудя...

Link to comment
Share on other sites

Обикновенно не сънувам нищо освен когато съм пиян. А това е мноогооо често, но като се събудя не помня какво съм сънувал :lol:

 

----------------

Now playing: dj lion live varna club horizont 06.12.2007 www.djvibes.org

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

чакам си аз в магазина и прид мен някой си купува кутия виктори...продавачът му вика, че вече е 2.75лв, а не 2.60лв...и у мен се зароди някакво такова чувство на върховно удовлетворение и удоволствие от това, че съм отказъл цигарите :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че срещам един съученик от английската, който навремето беше с тяло на Давид. В съня ми обаче беше около 150 кила, с огромна гуша и шкембе. Оправданието му беше, че е отворил сладкарница :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера сънувах че от Мюзик Айдъл записват някъв концерт пред празна зала без никва публика и някъв човек от екипа се обажда и казва: "След тва с компютър ще добавим публиката и сякви възгласи аплодисменти и т.н. " :D

Link to comment
Share on other sites

Пфф.. не, изкъртигх оградата... Да поясня само, понеже вероятно тоя коментар ще последва - единствения филм, който съм гледал последния месец е "The Ring of the Nibelungs", който е фентъзи. А играя само FIFA и BroodWar...

 

Та... в съня си бях някакъв мафиот и при някаква саморазправа получих няколко куршума, един от които в гръбнака. И влизам в болницата, като там единствено чувам какво става около мен. Но не виждам, не мога да помръдна, нито да говоря. Бях се превърнал в зеленчук.. със слух. Времето минаваше и установих, че притежавам телепатична връзка с дъщеря ми, която единствена остана покрай мен. След няколко години, малко по малко успях да си възстановя първо двигателната система, после говора. Стъпих си на краката, но бях много слаб. Като ме изписаха от болницата, отидох в заведението, сборен пункт на "Фамилията" и... всички гледаха, сякаш са видели призрак. Установих, че нашата фамилия е западнала, загубила територии и е пред разпадане. Взеха ме на работа, макар и да бях все още много слаб. И от там като се започна... от противниковата фамилия постоянни атаки, опити за атентати, а аз трудно стоя дълго време прав.. Разбрах, че докато съм бил в болницата, директора на болницата е сканирал мозъка ми и е продал "фамилни" тайни на вражеската "Фамилия"... болница... Та започнах една вендета срещу него, срещу вражеската фамилия... Пфф.. как ги ражда главата ми...

 

Интересното е, че същата нощ отново сънувах подобен сюжет - падам тежко с колелото и в болницата отново имам единствено слух и телепатия (да, нямах дъщеря).

 

Ред: Ха, пост №3500...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Преди много сънувах, че ме карат насила да ям торти, а аз не искам защото тогава работех в сладкарски цех и ми беше омръзнало почти всичко сладко :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Космически кораби....

сънувам излитането на някаква совалка. излиташе от площадка в смирненски :D

цялото небе беше в самолети, хеликоптери...много изпращачи. обаче не що се обърка и тя падна върху един блок. след това започнаха да се срутват съседни блокове. аз излязох от нашия и се затичах към съседен блок да спасявам един приятел...за съжаление не можах да го намеря...навсякъде се лутаха хора и търсеха някой, направо шаш и паника :bgrin:

събудих се като ми се ходише доста до тоалетната :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хлебарки, черни, големи и малки, на цели стада, налазват ме цялата и умирам от ужас :wir

 

Но пък от друга страна съм чувала, че да сънуваш хлебарки, значи че ще имаш много пари...Айде дано!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...