Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наскоро сънувах едни лъскави жълти леки кухи сферички който се разтрошават на хиляди парченца в момента в който ги лапнеш.

110_F_448877_i3sT6GjGspHFLxP0BIX8wujg9o9SYf.jpg

В следващият момент се озоваваш по средата на една планинска пътека... през лятото.. топличко.. и тръгваш нагоре към върха.

Pic(22).jpg

 

Mind elevation. :love

 

и музика: Noisia & Mayhem - Exodus (Instrumental Mix)

 

http://myspace.com/denoisia

 

(първото парче е short version-a ;))

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Онзи ден сънувах, че седя с трима приятели на някаква маса насред главната, пред пощата, на нещо пдобно на бирен фестивал, и идва един пенсионер, който носи някаква метална плоскост, метър на метър, крещи нещо и я тупва точно насредата на масата ни. Аз бая се ядосах и я сурнах долу, бутнах я от масата да не ни пречи. И дядката се разкрещя: "Аз съм активист на Атака! Вие ще видите! Тая държава с хора като вас няма да се оправи! На какво прилича това! Ние като дойдем на власт ще видите какво ще стане! Всичките ще ви оправим!"

 

После не помня какво стана, май часовника ме събуди.

Link to comment
Share on other sites

Mind elevation. :love

 

Drug Addiction O_o...

Искам да е 10-15 градуса навън, за да мога да изляза спокойно!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сънувах че ми е пристигнало лаптопчето при което аз тъкмо инсталирам някакви софтуерчета.. и викам дай да пусна и wireless-а... местя лаптопа на съседната масичка и по някакъв начин нещо става и пада една кутия със дискове върху дисплея при което се образува една готина 4-5 сантиметрова пукнатина. :cry

 

На въпроса... ами сега... съзнателно се събуждам .. което разбира се подейства адски успокояващо :)

 

Много обичам подобни сънища :devil

Link to comment
Share on other sites

ПО-ЧЕСТО СЪНУВАМ НЯКВИ СТРАННИ НЕЩА, НЕСВЪРЗАНИ, ОБАЧЕ ОТ 2-3 ГОДИНИ НАСАМ ЧЕСТИЧКО СЪНУВАМ НЯКВИ НЕЩА, КОИТО СЕ СБЪДВАТ ИЛИ ОЗНАЧАВАТ НЕЩО ИЛИ НЕЩО ТАКОВА........................ПОЧВАМ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ :(

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че уча в някакъв английски колеж. И в час по Литература се появява Первазов (учителят ми от английската). И аз грейвам - още един българин! След часа хуквам при него и почвам да му говоря разни неща на български. При което той ме гледа като фраснат с циментовоз и изграчва: "I don't understand a single fucking word you're saying!". И на мен ми просветва - това всъщност не е Первазов :) Такъв срам насън досега не съм брал :lol:

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах, че спя...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

По някаква невероятна причина съм убедил наще да ми дадат колата(такси е) да идем с приятели на плаж.

<малко ми липсват спомени>

С един мои приятел съм в колата ,паркирам пред един блок да вземем няколко момичета.

Както е блока,пред него е улицата и след нея има място за паркиране на коли,паркирам напред.

<липса на моменти>

Звъня на моя фр да го питам къде е, той ми казва някакво име на нещо( предположих дискотека ),което нищо не ми говори,уговорихме се на "Съединение" след 10 мин.

Слизаме с момичетата.

Излизам от входа и цъкам копчето от дистанционното да изключа алармата.

Изпиука ми малко по далече отколкото си мислех че съм паркирал.

Гледам колата накриво паркиране.

Уплаших се кво е ставали и бързо към нея.

Задницата беше много различна , но не блъсната ,а просто беше като на друга кола.

Предните врати бяха леко открехнати.

Поглеждам само през прозореца ( мина ми през ум, да не унищожа ценни доказателства )

Гледам вътре супер мръсно,все едно не е мито от месеци.

Имаше сложен един допълнителен слот пред скоросния лост и в него имаше 'апарат' /при такситата който прави касовите бележки и му пише колко струва до сега превоза.../

Мн се изплаших,отдалечих се от колата.

Гледам :blink: беше огъната доста,падаше се на предните седалки,почти докосваше земята.

Почвам да си търся телефона,да звъня на наще да им кажа какво що.

Не го намерих,взех от 1 момиче.

<липса на спомени>

-Мамо каде е тати?

-Не знам.Какво има.

<липса на спомени>

-ДОКАРАЙ Я ПРИ МЕН /имаше впредвид на работа/

Аз се бях ядосал много.

Качвам се и гледам коланът зашит за земята точно посредата пред седалката ми.

Помислих си "баси кво е ставало уе?"

После гледам о_О има 4 педала.

Изглеждаха ми като Съедините,две спирачки и газ,така и бяха подредени.

Паля,тръгвам назад.Педалите се натискаха изключително трудно.

Първата в дясно,после в ляво следваше кръстовище,тъкмо да навляза и се събудих.

 

 

 

Така и не натиснах мистериозния допълнителен педал....

Link to comment
Share on other sites

Така и не натиснах мистериозния допълнителен педал....

а е трябвало :lol: :punk

напоследък много диабло пак зех да играя и почнах да сънувам торчове и истове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

аз пък сънувах котка с изкарано око и най-интересното беше че си играх с нея. кат се събудих не можех да повярвам напрао. тва на кошмар прилича като се замисли човек, пък си бях супер весел в съня. Сигурно се изкривявам психически :blink:

Link to comment
Share on other sites

аз пък сънувах котка с изкарано око и най-интересното беше че си играх с нея. кат се събудих не можех да повярвам напрао. тва на кошмар прилича като се замисли човек, пък си бях супер весел в съня. Сигурно се изкривявам психически :blink:

разправяй ми :bgrin:

след като снощи легнах под кон,който галантно с копитата си ми правеше масаж :wacko: :wacko: не знам кво да мисла за себе си вече :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, точно снощи с един приятел се чудехме кои са тия жени дето ше се навият да го правят с животни та било то и за много пари :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
разправяй ми :bgrin:

след като снощи легнах под кон,който галантно с копитата си ми правеше масаж :wacko: :wacko: не знам кво да мисла за себе си вече :wacko: :blink:

 

 

добре че е бил кон а не е било слон, щото тогава........ :D ей на тва му викам кошмар :)

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Пък аз снощи докато заспя гледах няква простотия Redline или нещо такова ама съм заспал по средата и сънувам че карам някво ламборджини и по едно време завивам в задънена улица и карам с 250-60 километра срещу нея и немога да намаля накрая се размазвам в стената, трепвам, събуждам се и ритам един стол който беше точно до леглото.... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Много обичам да сънувам...ама от ония дълбоките сънища, дето все едно ти се случват наяве.

Преди време доста сънувах, но напоследък не се сещам нещо характерно, дето да съм запомнил...

Аз пък к'во ли се учудвам, след като напоследък почти не спя. :bgrin:

 

А иначе сутринта към 4-5 повтаряха по някой от каналите един чешки (или словашки) филм за една сватба, дето всички бяха кьор-кютюк пияни почти през цялото време. Та имаше една реплика, дето ми направи впечатление (цитирам по памет):

Влиза там един в някакво складово помещение на ресторанта, дето друг (пиян) спи на стола. Спящият се стряска, събужда се и казва..."- Сънувах някакъв кошмар...че съм на безалкохолна сватба". :laughing: Всеки със сънищата си... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сънувах ,че излизам от апартамента на моя роднина и тръгвам към колата си.Качвам се и в следващия момент до мен седи една моя позната.Тръгваме и карам( по широки и непознати улици ,т.е. ж.к.Тракия( не се шегувам )) и изведнъж удрям един отпред.Слизам от колата нищо леко зажулване няма пукнато няма нищо.Точно преди удара водя разговор с пасажерката до мен и не помня защо тя ми докосва ръката( която съм си я облегнал на страничната подпора ,оная дето е м/у двете седалки ).Спомням си ясно ,че допира с ръката й ме разсея и предизвика ситуацията.Край на това.Просто се пренасям в друга ситуация ,но това го съзнавам по-късно.Пред едно кафе съм( пак същия район ) ,то не точно кафе ми лафка с две маси просто , нещо правя там и се качвам пак при нея.Тръгвам и този момент осъзнавам ,че това не е кола.Това е колело?!И то не такова с две места едно зад друго ами някакво странно.Просто от едната страна има някакво закачено 3-то колело и е като мотор с кош точно.Тръгваме и пак светофар.Натискам спирачките.Нищо.Поглеждам ,колелото няма спирачки.Събуждане.

 

Още един от тази сутрин ама няма да го пиша ,че вече ми става странно...НО да питам за здрав сън нещо да препоръчате?Освен мляко и да си уморен просто като легнеш за да не мислиш за простотии.Или аз съм си пренатоварен психически!??!

Edited by hosta
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сънувах, че моята най-добра приятелка се е запознала и влюбила в THE-AGENT и ме разпитваше що за човек е той. :blink:

 

A най-интересното е, че в действителност никога не съм го виждала през живота си :lol: Поне и във форума да си бяхме писали - ама нъц. :wir

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че моята най-добра приятелка се е запознала и влюбила в THE-AGENT и ме разпитваше що за човек е той. :blink:

 

A най-интересното е, че в действителност никога не съм го виждала през живота си :lol: Поне и във форума да си бяхме писали - ама нъц. :wir

 

:laughing: :laughing: :laughing: снимков материал да пратя ли :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах такива каши...

Стоях си в една стая, някаква котка ми се галеше, току превръщайки се в жена, която ме целува, току отново в котка, която мърка, после в жена, която мърка и котка, която ме гали и целува... Уиърд!

После отидох в другата стая, където майка ми и баща ми вечеряха/обядваха, и баща ми спомена, че котката е от светло-синята потребителска група... Невероятно шашаво смесване на възприятия - в този си сън работеха повече от петте ми сетива, имаше такива сетивни възприятия, които според мен са невъзможни в нормално състояние...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...