Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

значи пиянствам си аз с група колеги и по едно време заспах :)

и почнах да сънувам разни бели прасенца с опашчици и черни облаци с бял кант. обаче ме стреснаха и се събудих! на следващата сутрин с другата част от колегите си говорим и си разказвам съня и в тоя момент усещам, че съм сънувал просто черни и бели овце!

Edited by karaman
Link to comment
Share on other sites

сънувах че през някво огледало съм се върнал назад във времето по време на турско робство.

не си спомням точно как, нито как съм познал кое време е.

покраи мен имаше някви деца на моята възраст някъде.

по едно време всички почнаха да бягат и аз с тях.

влязохме през няква врата и се качихме по сълби ( в блок )

спряхме се на някои от горните етажи и седнахме на стълбите,аз почнах да им разпрявам че идвам от 'бъдещето' а те не ми вярваха.разказвах им какво ще стана и като почна да им става интересно мама влезе с стаята и ме събуди.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък много често имам спомени от съня си, това значи не не се наспивам като хората.

Снощи сънувах, че копая гроб на кучето си (което всъщност умря преди 5 год.), след това се прибирам вкъщи и то там, ама малко кутренце...и горе долу така свърши всичко...wierddd :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Напоследък сънувам ужасно много неща - странни, кошмарести, свързани с работата... Но тази нощ си счупих собствените рекорди по психопатия. Сънувах един полуотворен прозорец, а през него към мен се вееше едно чисто черно дълго знаме. Като траурните ленти, които спускат по сградите, когато умре някой важен човек. Знаех, че не бива да се докосвам до него, защото е страшно, сякаш ще ме зарази със смърт, все едно... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

аз пък последно странно сънувах апокалипсис.съвсем реално все едно че наистина стана война между всички големи държави и се унищожиха а небето стана черно-червено.по земята скитаха всякакви странни кръстоски на животни.накрая Исус слезе от небето и ми каза че нищо не е страшно ако вярваш и че хората вече не вярвали и иска да възроди вярата,след което се събудих наистина странно и то точно на Коледа

Link to comment
Share on other sites

СВЕТЕЦ! Той има видение на коледа!

 

О, пресветли, ще проповядваш ли Неговото слово?

 

 

Уф, пич, извинявай... не ми се връзвай на глупостите, сутрин съм така :)

Link to comment
Share on other sites

Сънувах ,че в началото на моста на Герджика има басейн .влизам в него стоя известно време и тръгвам като изляза от басейна усещам че съм сух.Както и да е . Минавам моста и изведнъж ми скачат 4 мадами като оная от Терминатор 3 . Толкова секси,толкова и яки.Та много пердах ядах.После си спомнян ,че ме гониха някакви много странни същества , които видяха един билборд на Азис и умряха xD много странно.

А един от сънищата които си спомням е че с един мой приятел се разхождаме той пада в локва дълбока 10 сантиметра и се удавя в нея .

но всички мои рекорди бие съня в които ям пица и по едно време идва една крава с главата на Джесика Алба и ми казва " Разбираш ли от квантова физика,щото пералнята ми се развали " . След този сън останах изумен ...

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Последно сънувах че някво гадно куче което се е заразило с няква болест подона на оная от "заразно зло" ме гони и се опиъва да ме докопа и наи-накрая след дълго преследване аз успявам да се покатеря на няква огромна и висока порта без то да забележи

Link to comment
Share on other sites

Пак убих човек, този път - в съучастничество... :bgrin: Всъщност, не трябваше да ви го казвам. Сега ще трябва да ви избия всичките :ghost

Link to comment
Share on other sites

Сънувах как се напушвам (не че знам какво е при положение че никога не съм пушил) и се прибирам и както си стоя почнах да залитам и майка почна да ме пита дали съм пиян някви такива и нещо залитнах и се събудих. :wacko: :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сънувах как се вози в на един приятел 320-ката( още не я е купил ), караме си из града.Отиваме към някого да го видим.Минаваме през тунела със свалени стъкла да видя все пак 6-така вади ли звук....в този момент пот ляво профучава един трабант, още една кола - занася.Колата пред нас се удря в тротоара, той я избягва, опред има още коли, зад нас идват още автомобили с висока скорост и се удрят челно в тези отпред.Цяла верижна си става( посока към "Тримонциум" ).Тъкмо почти вече не се движим и нашия човек леко натиска една кола.Упяваме да се придвижим до спирката( тази до подлеза с разкопките ), гледаме колата нищо й няма.

Скачаме в нова отмосфера, някаква къща, все едно е в Стария град, но не точно.Много по-високо, много повече старинни къщи.Говоря с някакви лекарки за започването на собствена практика на една от тях...Става скандал...слизаме по някакви стъпала надолу по тепето, но още сме в двора на къщата.Скандала е сериозен отностно компетентност.Вече сме на др. ниво и става въпрос за студенти, една от говорещите с мен явно е току що завършила студентка по медицина.В градината в която сме слезли някъде в дясно има др. хора, от разговора подразбирам, че са студенти на поправителен.Така и не разбирам по какво, има някакви пчели, които от начало не ме притесняват.Продължаваме да се разхождаме из градината и една пчела ме ужилва в дясно на гърба.Събуждане.

Link to comment
Share on other sites

Заспивам на стола .

Изведнъж отварям очи и искам да стана от този стол , но не мога , чувствам се ужасно изморен , просто не мога да мръдна .

Отвън не се виждаше почти нищо , просто всичко беше мрачно и зловещо .

Усетих , че има хора на горният етаж и знаех , че трябва да се добера до там .

Едвам успявам да се изправя и тръгвам по коридора , вече не се чъвствам изморен и все повече ми идва енергия да продължа .

Добирам се до вратата за стълбите към горният етаж и усещам , че има нещо от другата страна на вратата , но през стъклото не се вижда какво точно .

То знаеше за мен и че съм от другата страна , след което се отдръпна и слезна на долу към избата , все едно ми даваше път да мина и да се кача на горе .

Преди да отворя вратата видях , че имам нож , но се почуствах така все едно вече не ми трябва и го оставих в коридора .

Отворих вратата и тъкмо да тръгна на горе по стълбите усещам , че хората на горният етаж са някак си зли и не са същите които очаквах да видя .

Тръгвам бавно на горе , като със всяка крачка ми ставаше все по трудно да овладея страха си .

По едно време това нещо , което слезна на долу и ме остави да се кача (имах странното усещане , че го познавах от някъде , но все пак то искаше да ме направи лош за да убия хората горе) ме хвана за рамото и аз припаднах .

Отварям очи и виждам , че вратата за горният етаж е окована с дъски и има кръв по нея , след което тръгвам на долу и вместо да излезна през врата за коридора , продължавам да слизам , като виждам онова нещо в тъмнината пред мен и то казва , че е убило лошото у хората горе и го е затворило на горният етаж .

В този момент се усещам , че аз съм онова нещо и седя и все едно гледам себе си .

Това нещо пред мен тоест аз тръгва към мен и иска да изкара злото от тялото ми за да мога да се върна при другите хора .

В следващият миг усетих как то се е съединило с мен и вече сме един човек .

Тогава се събудих .

п.с. И на края разбрах , че е искало да убия лошото в хората горе , а не да ме прави зъл , но то ги е убило вместо мен , а тея сънищо оставят странно усещане след като събудиш .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че съм в църква.Понечвам да запаля свещ, но някой ме прекъсва и ми казва да не паля там където искам( т.е. не на този свещник да я оставям ).Поставям я на др. място и събуждане.

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че идват куките и чукат на вратата а аз праскам сички хардове в миковелето и го пускам на минута и им отварям с усмиффка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е няма такъв сън!

Сънувам аз, че съм в някаква сграда, влизам в някаква стая и попадам на някакъв коктейл. И там - Стоянка Мутафова, Татяна Лолова и други театрални легенди (btw, не ходя на театър) и аз започвам да обяснявам колко много ги харесвам (да, не ходя на театър мамка му!), а те ми се радват като баби на внуче... И в този момент с трясък вратата се отваря и влиза хищникът! Не, не говорех за Албена Вулева, а за хищникът... "The Predator"... И започнах да викам запазете спокойствие, не се шашкайте - той само си лови пришълци, нищо няма да ви направи, ако не го нападате, спокойно... абе к'во ти спокойно - отвсякъде, от подозирани и неподозирани отвори започнаха да изскачат пришълци и... настана касапница - хищника ги трепе, те гонят хората, скачат на хищника и той продължава да ги трепе... А хората търчат хаотично и пищят. Една гадинка скочи върху мен, пришълеца я пръсна със "shoulder cannon"-а си и в последния момент отскочих, преди да ме залее киселина... И от там - вървим по някакви коридори, незнайно как от време на време превключвах на някаква холограмна карта на сградата и виждах там разположението на пришълците и му казвах на хищника къде са... А хората притихнали се влачеха покрай нас... Много странно... ще взема да си сваля пак Aliens vs Predator и да я поцъкам :)

Link to comment
Share on other sites

Напоследък само кошмари, свързани с бомби, гледки на разкъсани тела (паралелът е с филмите, изгледани за Втората Световна война). Събуждам се с викове и с часове не мога да заспя... :(

Link to comment
Share on other sites

Сънувах дъжд( наистна валеше вън ), сънухав квартала си, купих си два моркова от пазара - единия нормален, оражев, другия бе червен - и тръгнах към къщи.Сетих се, че колата ми е останала от другата страна на пешеходния мост( от страната от към съдебната палата, не от към Четвъртък пазара ).Исках да мина, но не ме пуснаха под моста.Имаше заграждение с мрежа и стар човек с куче.То ме захапа за ръката...после стана на жена, красива жена, чието лице не видях.Тя си тръгна слизайки в подлез - водещ към поделението.Стария човек ме посъветва да се кача на моста...а той бе така сюреалистичен.Целия извит и сякаш продъжаващ да се върти по надлъжното си сечение( пак по него усукан ).Не видях основи, бе във въздуха.Послухаш човека.С лек отскок се качих, хващайки се за един от парапетите - все едно 6-7 моста се бяха слели в един.Чувах гласа на пазача долу.Лутах се, видях врата.После светещ обект свободно летящ във въздуха, сякаш бе голяма издължена крушка, накрая завършваща като чаша със столче.Хванах се за това нещо и станах лек, то ме понесе из въздуха.Събуждане...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kakvo li ne, i vsqka nosht po neshto. Tu gadni (mrazq kato sym i az v tqh) ili pyk priqtni (tuka mi dopada). Vse si mislq i mechtaq, che ako mojeh da si gi zapisvam na kino lenta i bqh nqkoj kinorejisior, oh ... sigurno shtqh da imam blestqshta kariera!

E, poneje ne moga da go napravq, mechtaq si za neshto drugo. Hapcheta protiv synuvane!!! Mnooogo dobre shte mi dojde tova. Ponqkoga sa mi tolkova "jivi" tez film-synishta, che kato se sybudq, neznam dali ne sym po-umorena ot vchera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами неска спах много малко около 3-4 часа и успях да сънувам едно момиче от стария ми клас на което трябва да отида на рожденния й ден и до последно се мъча да измисля къв подарък да и зема щот вече толкова години по сякакви рожденни дни съм се изчерпал от към идеи и накрая когато вече ми хрумна една идея-да и взема някакъв хубав колан отидох и споделих идеята с майка ми и в този момент звънна някакъв будилник покрай мен

Link to comment
Share on other sites

ОФФ : То за сън време няма, камо ли за сънища... :wir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...