Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

...Както разглеждах асортимента в магазина за връзки и кожени лентички и гривни и т.н., продавачката извади една торба с тиквени семки и започна да чопли.

- Домашни ли са?? - попитах аз.

- Ето, - и ми подаде телефона, - обади се на този номер.

Набрах го.

- Ама аз само питах дали са домашни...

- Тук Цех за слънчогледови семки. Не са ДОМАШНИ!! - разнесе се леден женски глас в слушалката.

- О, ама аз не говорех на вас, само питах тук дали...

- Как се казвате?? - попита ледената...

Няма да си кажа моето име, как, ще вземе да ме намери и да ме ... вледени...

- Иииииии...(защо започнах с тази буква?!)...ииииванка Иванова!!

...и ме събудиха :/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи изтрепах рибата. Или по-точно рибата ме изтрепа...

Сънувам си аз, че съм в някакъв офис в Тракия, който беше първия етаж на панелка и имаше външна желязна стълба. Не помня какво правих там, но май сгазих лука. Излизам аз от там, и вече знаех, че някакви агенти на странна и тъмна организация ме преследват. Минавам покрай моя блок и първия изскача - беше класически филмов агент - с черен смокинг. Извади пистолет със заглушител, но съм по-бърз от него и го прострелвам с два куршума. Взимам му пистолета и тръгвам да бягам. След мен тръгва втори аз бягам, полузавъртян към него и непрекъснато стрелям - не мога да го уцеля, той също стреля по мен (отново със заглушител) и той не може да ме уцели. Патроните на първия ми пистолет свършиха и извадих втория (от първия агент). В един момент се хвърлих на земята, направих предно кълбо, претърколих се странично и от легнало положение го прострелях в главата. Взех и неговия пистолет. След което вече по петите ми беше третия агент. Незнайно как след дълга престрелка (бягайки) бях останал с два пистолета, единия без заглушител и с един патрон в него и пистолета от втория агент с три патрона в него. Стигнахме до някакви храсталаци, където го издебнах и скочих и го повалих. Помня, че пича беше паднал на колене, бръкнах с пистолета без заглушител в дясното му око и стрелях...

След което отидох до денонощния магазин до нас и насочих пистолета с трите патрона към продавача и му казах да ми даде всичките си банкноти от по 20 лева и 2-3 от по 5. Взех ги, взех си дъвки орбит уинтерфреш, пакет цигари Viceroy син, кибрит и запалка и споделих на продавача, че търся тръпката и че ме преследват агентите на някаква организация (аз май се явявах някакъв анархист), пича ми беше симпатичен и не исках да го нараня. Дадох му 30-на лева, и му казах да излъже, че и тях съм откраднал и продължих. Някъде по асеновградско шосе откраднах Мерцедес спортен модел, кабрио. Но насън не можех добре да му се оправя със скоростите и редовно бях на високи обороти, а колата не се движеше много бързо. По някакъв начин чух, че от съседен спортен автомобил, май беше Ягуар, отново кабрио. Блокирах му пътя, с насочен пистолет го изхвърлих от колата и я присвоих тя май беше автоматик, щото мажех по пътя, агентите (с черни лимузини) не можеха да ме стигнат.

Стигнах някакси до част от надлез "Родопи", който се беше превърнал в истински пътен възел тип детелина. Имаше някаква част, която се ремонтираше и пътя просто свършваше на 50-на метра над земята. Там скочих заедно с колата и аз успях да изскоча и да се хвана за някакви бетонни издатини. И терена се превърна в странна недовършена конструкция от отделни панелени конструкции, представляващи кутийки, подобни на стаи, някои с прозорци, други не, истински лабиринт, който достигаше достигаха някакси до Альоша. Вътре обитаваха някакви цигани, няколко мъже и няколко жени. Предупредих ги с пистолета (онзи с 3те патрона), да не ме закачат, че не искам неприятности с тях и не искам да ги нараня. Обаче мастиите успяха някакси да ме изментят, да ми вземат оръжието и да го насочат към мен. Завързаха ме и се обадиха на агентите. Аз по начини, които вече не помня се измъкнах и побягнах, без пистолет, невъоражен, знаейки, че района е обграден от агенти. И тичайки по Альоша (който никак не приличаше с действителния хълм) видях на отсрещен склон, точно срещу мен, тичах право към него - снайперист, легнал и насочил дулото на пушката си към мен. Някакси видях себе си, в мерника му, в центъра на хикса и просто спрях и зачаках края. Пича стреля... куршума прониза черепа ми и аз се свлякох на земята...

Link to comment
Share on other sites

forumut e mnogo zaribem! ta se vpisvam s tova odnosno suni6tata sum 4uval 4e ako sanuva6 vujki ozna4ava 4e 6te vzma6 pari nz dali e kusmet no pri men nz 6to naistina e taka ta da znaete 4e sanuvate li vujki vednaga pusnete toto :)

Link to comment
Share on other sites

forumut e mnogo zaribem! ta se vpisvam s tova odnosno suni6tata sum 4uval 4e ako sanuva6 vujki ozna4ava 4e 6te vzma6 pari nz dali e kusmet no pri men nz 6to naistina e taka ta da znaete 4e sanuvate li vujki vednaga pusnete toto :)

 

сънувах, че разбирам мнения като това...

Link to comment
Share on other sites

@The`ScorpioN, дай ми го този диск да си го пусна за тази нощ :punk :P

 

А аз сънувах, че ми падат всичките зъби, а тези, които не паднаха, се клатеха ужасно.Чувството бе отвратително.

После полетях. Просто се засилвам малко и с лек подскок се понасям. Много яко! Когато започна да се спускам надолу, се съсредоточавам накакси и отново набирам височина, но не мога да се управлявам много добре и когато се случи да се доближа до покрив и а-ха да се блъсна в него. Разминаваме се все пак... Нося се като балон при лек ветрец. Много ми пречеха някакви прости гълъби- като махат с криле и ме отвяват. Дразнят ме. Намръщих се и моментално заваля дъжд. С гръмотевици. Стахотни. Раздират небето. В резултат всичко с пера е на земята. Сега вече се рея на спокойствие...

 

Събудих се преди да съм кацнал на някоя психиатрия :D

Link to comment
Share on other sites

И аз го търся диска... да го превъртя тоя сън :)

Като спомена за зъби си спомням, че преди около година сънувах, че правя секс със някаква идоста красива жена, която обаче имаше на големите си срамни устни челюсти и ме беше малко шубе да не щракнат :) Иначе когато съм летял насън е било почти същото, както го описваш ти :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък сънувам обикновено работи свързани с футбола и яки и смешни и гадни .. примерно аз съм заклет росонер и сънувам 4есто 4е играя в интер и вкарвам гол на милан и ми става ужасно гадно.. или примерно когато сънувам 4е 1 фр пе4ели 4959349534953495934 пари от еврофутбола и накрая бърза бърза за еврофутбола и накрая гледа 4е има непознат ма4 и се къса от нерви :woot :woot или пък сънувам някой път някви супер смешни работи.. :woot :wtf: :Д ся ше вида неска кво ша санувам и ако го помна :Д или сънувам рядко как играя цс и само се нерва и 4упа главиатурата..

Edited by thndR
Link to comment
Share on other sites

 

Куре пак ли се вкарваш в power :D . А иначе днеска много странен сън сънувах :ghost

Имаше някаква река , в която от моргата хвърляха трупове вътре и някакви риби и сякакви такива дивотии :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пък в неделя вечерта след като гледах "Black hawk down" по нова телевизия, сънувах че румънската армия щурмува нашия блок, а пък американската армия го защитава. За съжаление румънците победиха американците и нас ни евакуираха в "чевермето" (бомбоубежищото) и след се събудих, мразейки румънците

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Сънувах че съм на гости в second.life.syndrome и гледаме заедно "Salò o le 120 giornate di Sodoma" :blink:

 

Започвам да се плаша... :unsure:

 

:D

Link to comment
Share on other sites

ХЪ. ХЪ. ХЪ.

Много любим филм, да знаеш ;)

Аз напоследък сънувам много дълги и детайлни сънища, започнах да записвам даже.

Но пък не мога да се откопча от един, който ме преследва от години. Нищо хубаво не пише по съновниците обаче...

Link to comment
Share on other sites

ХЪ. ХЪ. ХЪ.

Много любим филм, да знаеш ;)

Аз напоследък сънувам много дълги и детайлни сънища, започнах да записвам даже.

Но пък не мога да се откопча от един, който ме преследва от години. Нищо хубаво не пише по съновниците обаче...

хубаво - лошо,съновника никога не лъже!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Баси аз снощи сънувах,че точно си лягам(имаше светкавици тая нощ) и нещо ми святка ама няколко пъти и бързо-и отварям очите и гледам някфа малка мишчица ма снима с фотоапарат със светкавица.Ама не някаф мазен гаден плъх ми мишцича като от детските филми-мн готин сън :P :) :D .А преди тфа сънувах една съученичка гола как седи зад някаф бар и сипва пиине :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Баси аз снощи сънувах,че точно си лягам(имаше светкавици тая нощ) и нещо ми святка ама няколко пъти и бързо-и отварям очите и гледам някфа малка мишчица ма снима с фотоапарат със светкавица.Ама не някаф мазен гаден плъх ми мишцича като от детските филми-мн готин сън :P :) :D преди тфа сънувах една съученичка гола как седи зад някаф бар и сипва пиине :laughing:

 

Сичко ще си кажеш без бой. И кво си правил с нея даже :):):)

Link to comment
Share on other sites

ХЪ. ХЪ. ХЪ.

Много любим филм, да знаеш ;)

Знам знам... нали ти ми го препоръча едно време... Интересно обаче защо чак сега се сетих... :(

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябва да го пооткажа този форум. :unsure:

 

Сънувах че инсталирам SMF на intense, като същевременно провеждаме конструктивен спор относно факта че женските списания са evil и че създават фалшива ценностна система върху крехкото женско съзнание. :rolleyes:

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сънувах, че участвам на състезание по рязане на дърва с моторна резачка. Стигам до финала, където срещам някакъв грамаден шотландец (по поличката го познах какъв е :) ). И тъпата Хускварна не щя да запали...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...