Jump to content
BulForum.com

Търся един филм, но не знам как се казва


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Здравейте съфорумници!

Преди време (10-тина години) с брат ми гледахме много стари филми на видеокасети. Въпросният филм се разказваше за 7 малки бойчета (така помня че го наричахме, въпреки че заглавието не е това). В началото събираха малки деца от целия свят 7 на брой и помня че имаше американче, което дойде със самолет и им беше нещо като лидер. Беше нещо като екшън-комедия ама повече комедия. Имаше много смях .. мисля че имаше един 'дебел' и един 'тънък', които постоянно ги преследваха, а нашите ги биеха много. Не помня много от филма но искам да го гледам. Ако някой се сети за името да ми каже. Ако не се лъжа беше замесен диамант в сюжета ама не съм сигурен.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте,търся един сериал за който ми казаха.

Ставало въпрос за затворници,които ги пускали да изпълняват мисии и ги връщали обратно в затвора.

Да не подведа някой,но ми казаха,че в заглавието имало "Рицари"....

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,търся един сериал за който ми казаха.

Ставало въпрос за затворници,които ги пускали да изпълняват мисии и ги връщали обратно в затвора.

Да не подведа някой,но ми казаха,че в заглавието имало "Рицари"....

Breakout Kings -- >

 

http://www.imdb.com/title/tt1590961/

http://www.youtube.com/watch?v=r96PpPHYoMo

 

 

Мат Олмстед и Ник Сантора, които ни поднесоха хитовия „Prison Break“ сега ни представят нов екшън сериал, проследяващ необикновенното партньорство между американски полицаи и група осъдени престъпници, работещи заедно за да заловят бегълци.

Със съзнанието, че малко неща са по-опасни от наскоро избягъл затворник, ветераните Чарли Дюкамп и Рей Занчанели решават да зарежат остарелите и общоприети методи в полицията и предприемат необикновен ход – използват бивши затворници, за да залавят бегълци.

Чарли и Рей сформират екип с трима от най-ловките престъпници, които е преследвал Рей – гениален експерт по психология и поведенчески науки, който специализира в психоанализата; бивш гангстер, който знае как да заобикаля системата; и секси експерт във влизането и излизането от места. Двамата ветерани използват и услугите на цивилна, която служи като „филтър“ на групата – всичката информация минава първо през нея. С всеки заловен престъпник, те изкупуват вината си и се борят за свобода

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам ѕа следния филм. Гледах го преди година в самолета. Филма е индииски, със сравнително висок бюджет. Ставаше въпрос ѕа човек, който уговаря мачове. Не съм сигурен мисля че бяха конни надбягвания. Ест беше намесена и жена, и накрая помня че го хфанаха на последното уговаряне.Където мисля и че го простреляха

Edited by Milko1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Търся един стар филм комедия... разказваше се за един пич който се маскираше като момиче и играеше тенис за жени , заради една мадама ... в последствие станаха като приятелки обаче тя го хвана как пикае прав и разбра ,че е мъж ама накрая май се оправиха :D Гледал съм го сигурно преди 2 ,3 години по Тв-то и не помня как се казваше но филма е 80-90 години някъде

Link to comment
Share on other sites

Като малък имах видео касета с този филм, ама бая се озорих, докато му открия английското заглавие, та заповядай, но не знам дали ще му откриеш торент.

Благодаря ти намерих го в Замунда макар и в ДВД вариант

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте,

 

Търся няколко филма, излъчвани по БНТ преди около 20 години.

1. Игрален филм за едно болно момиче и лекар, с когото стават близки. Мисля, че накрая тя беше в инвалидна количка, а той открива инсулина заради нейната болест.

2. Комедиен сериал с жена в главната роля, помня, че косата и беше сплетена на тънки плитки, попадаше в разни комични проблемни ситуации и не знам защо съм си внушила, че заглавието е нещо като 400-те номера на Вирджиния, но не открих нищо подобно.

3. Научно-популярен филм за животните, който започва като водещият рисува картинка на животното, което ще представя - сещам се за серия за птицечовката.

4. И последно - една образователна анимационна поредица за човешките открития и постижения, много симпатично комично представени, например за изобретяването на колелото, имаше серия за Архимед, Нютон...

 

Дано някой се сети нещо и благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

филма го гледах доста отдавна и ми е бая смътно и горе долу само това си спомням:

Двама братя или приятели спират с колата през ноща, не помня защо мъгла ли имаше или колата се повреди - не помня.

Отиват в някакъв хотел, където има и други попаднали по същата причина като тях.

Собствениците на хотела им даваха да ядът някаква храна май имаше някакво месо.

Някои от хората изчезваха примерно съпрузи и на другата вечер мъжът въобще не помни че е женен.

Мисля, че им сервираха жертвата, но не съм сигурен помня само, че като ядяха от ястието след това не помнеха.

Edited by adriftbg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Търся един филм който гледах преди 1 или 2 години но не знам как се казва :Х Мисля 4е от 2009 или 2010 и се разправя как в едно семейство влизат двама крадци раняват мъжа убиват детето му и изнасилват жена му пред очите му след което я убиват.Той остава жив и след време полицията хваща крадците и съдът осъжда единият на смърт другия го оправдава.Мажът на пострадалото семейство е недоволен от присъдата и прави така че да влезе в затвора и да покаже че съдебната система е грешна.След като влиза в затвора през даден период излиза без никой да знае и прави атентати докато накрая не го разбират и сам попада на собственият си капан и т.н. Моля някой ако знае как се казва да каже :)

Link to comment
Share on other sites

Търся един филм който гледах преди 1 или 2 години но не знам как се казва :Х Мисля 4е от 2009 или 2010 и се разправя как в едно семейство влизат двама крадци раняват мъжа убиват детето му и изнасилват жена му пред очите му след което я убиват.Той остава жив и след време полицията хваща крадците и съдът осъжда единият на смърт другия го оправдава.Мажът на пострадалото семейство е недоволен от присъдата и прави така че да влезе в затвора и да покаже че съдебната система е грешна.След като влиза в затвора през даден период излиза без никой да знае и прави атентати докато накрая не го разбират и сам попада на собственият си капан и т.н. Моля някой ако знае как се казва да каже :)

Law Abiding Citizen

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха ми откъс от един филм за синът на садам хюсеин и започва как го возят в едни стари мерцедеси. Как се казва филмът. Благодаря

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте!!!

 

Търся един филм от много време.

Много ще съм Ви благодарен ако някои го качи.

Филма се казва Can it be love (1992)

http://www.imdb.com/title/tt0103917/

Търсих в Google и в различни торент сайтове!!!

Тук виждам че има хора, които качват и доста стари филми,

затова се надявам, че някой може да го има.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to Търся един филм, но не знам как се казва
  • w00x pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...