Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

17 minutes ago, netrootbg said:

Не мерси. По - скоро ще ви оставя двамата с Виден когато се напиете пак и да проверите тези работа :hump:


Да проверим какво - дали децата ни са наши ли? Да речем, че звучи ... смешно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, RaptoR said:


Да проверим какво - дали децата ни са наши ли? Да речем, че звучи ... смешно.

Заеби!

Ванчо се усети, че това, дето е захапал не е Труфо.  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

Уж нямаше да харча пари на този Black Friday, пък се изръсих с $2500 за нов лаптоп. :lol:

Тази цена си струва само ако е някой MacBook...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mockingbird said:

Чакай бре, нали наскоро си взе? Сърфейс ли беше, к'о беше... Честито все пак!

Нещо се бъркаш, сегашната ми машина (Dell XPS 13) стана на почти три години. Бая поколения хардуер се смени от тогава и вече ми се струва бавна. :)

 

1 hour ago, netrootbg said:

Тази цена си струва само ако е някой MacBook...

Ванка, това е в канадски тугрици, барабар с ДДСто. Само да спомена, че желязото върви с 3070 карта на Емвдивия, за разлика от Макбука, който с подобни параметри идва с още хилядарка отгоре. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес имаше някаква страшна опашка пред Спиди до вкъщи, на Еконт офиса на Кукленско шосе беше нещо страшно.

 

Аз още не съм получил нищо, някой неща уж тръгнаха и получих СМС, че ще дойдат тея дни.

 

П.П. Днес ми звъни куриера на Еконт, че единия телевизор пристигнал и днес в неделя работили заради черния петък. Той си знаеше, че ме няма в офиса и вика утре ще дойда, ама съм длъжен да ти се обадя.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Има някви статии, в които те го твъдят и си правят реклама на няква нов склад, ама колко е истина. Иначе е нормално за тях да е тогава, забелязъл съм , че го правят винаги предпоследния петък на месеца, а 18 е точно такъв.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jozo said:

Има някви статии, в които те го твъдят и си правят реклама на няква нов склад, ама колко е истина. Иначе е нормално за тях да е тогава, забелязъл съм , че го правят винаги предпоследния петък на месеца, а 18 е точно такъв.


Аз все си мисля, че е последния петък на месеца... 

Link to comment
Share on other sites

Гледат да изпреварят другите, докато хората имат повече пари, да ги харчат по техните оферти, вместо да се конкурират с другите за внимание. Може би.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, RaptoR said:


Аз все си мисля, че е последния петък на месеца... 

 

И аз така мислих преди няколко години и ме изненадоха. За това сега и знам.

 

Прегледах поръчките от миналата година, 19-ти ноември. Значи същото.

Link to comment
Share on other sites

Аз купувам точно определени неща, миналата година ми беше тръгнало на телевизори, в съседните офиси викат, кино ще правя.

 

Тая година съм набелязъл 2 неща, като едното не се знае дали ще го купя, че точно това което съм харесал го нямат е-маг дори от външен доставчик. Другото е монитор, който 3-ти пореден петък му се каня и все не съм го купил, викам тоя път да грабна някав.

 

П.П. Ся се сетих за един заваръчен апарат, да видя ако го пуснат на сметка може и него да отнеса.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

Всеки път си викам тоя път няма да се занимавам и всеки път към две хилди леа фръкват... :laughing1:

Тва е щото си Мисир! Аз може и повече да хвърля тази година, ама имам причина - трябва да сменям монитор, даже два. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Тва е щото си Мисир! Аз може и повече да хвърля тази година, ама имам причина - трябва да сменям монитор, даже два. :lol:


Ама друго си е да си поръчаш всичко и да си върнеш излишното :rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Ама друго си е да си поръчаш всичко и да си върнеш излишното :rofl:

Нали затова ти казвам, че си Мисир. Аз излишни неща не поръчвам (щото са на супер прИмоция), ако и да мога да ги върна с лекота. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти си направо ФАТАЛЕН мисир! Това, което наричам "излишно" на практика не е никога излишно! Просто от поръчване до пристигане понякога ситуацията се променя. Но на мисир да обясняваш, че е по-добре да имаш, отколкото да нямаш си е загуба на време. А "връщането" е 10 секунди по телефона като звънне куриерът, освен ако не се заговорим и замайтапим за повече време.  
 

Link to comment
Share on other sites

Като гледам какво са "разкрили" другарите от Емаг и си мисля, че по-скучен списък не е имАло... Май ще си се наспя тази година като хората и ще дебна само за инстант пот. :laughing1:
От това, което виждам мога да си взема котешка храна и капсули Ариел... И естествено легото де.... 
Дано изкарат нещо съществено довечера, щото тва е подигравка :rofl:

Link to comment
Share on other sites

То няма много смисъл да не спиш последните години. Ако търсиш нещо конкретно трябва да го дебнеш. Взеха да хитруват. Прави ми впечатление, че някой продукти ги пише "изчерпан", след няколко часа се появяват, после пак изчезват.

 

Аз миналата година в началото поръчах 2 телевизора, след което получих е-мейл, че не могат да ми изпълнят поръчката, незнайно защо. На обяд същите се бяха появили отново, но аз поръчах вече други.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Във връзка с примоциите, някой разбиращ от аудио може ли да ми препоръча марка и модел за слушалки? Търся си нещо in-ear, качествен звук (харесвам с по-силен бас), да не падат лесно от ушите и да са с функция да чувам добре околните когато са на пауза. Чудех се за airpods, но гледам, че има по-добри попадения от не толкова известни за мен марки. Чета ревюта, но срещам доста различни мнения.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...