Jump to content
BulForum.com

Black Friday


Stefani876

Recommended Posts

29 minutes ago, Godfather said:

Винаги ми е било непонятно каква точно е причината този "Черен петък" в България да не съвпада с истинския такъв. :lol:

 

Не само в България. От няколко Английски сайта получих известие, че е утре.

 

Ето ви далаверата тая година, ако се чудите къде е. Ако на някой му трябва телевизор - това е.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти прочете ли изобщо какво написах или си дрънкаш едно и също като селската попадия? 

Ще повторя с други думи:

Обикновено до сега това което ми е трябвало на черен петък е било със смешна отстъпка от тарифната си цена. Което автоматично означава, че дали ще го купя за 220 или 200 лева ми е все тая...числата са примерни за да схванеш това което казвам. Купувал съм си неща с много добри намаления, но последните 3 или 4 години не са ме заинтригували с нищо.... 

Сега съм си закачил няколко продукта в списъка с любими, да видим утре какво ще излезе и ще коментирам отново. Телевизор и роборок си имам, легота не ме интересуват, нито пък капсули Ариел. Имам си кафе автомат, закупен на крейзи дейс през годината, който между другото беше на по-добра цена от черния петък преди това... Както каза Теди, ако нещо не ми трябва, не го купувам, дори да е на 50% намалено.... Чакам черен петък за по-скъпи неща и то ако ми е наблизо петъка, иначе от март месец примерно изобщо няма да чакам, ако продукта ми трябва... 

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

Ето ви далаверата тая година, ако се чудите къде е. Ако на някой му трябва телевизор - това е.


Изобщо не е - Самсунг някой друг път ще купя, в смисъл га ма няма...
 

9 minutes ago, Mockingbird said:

Ти прочете ли изобщо какво написах или си дрънкаш едно и също като селската попадия? 


Аз много добре го прочетох, а ти като си селския халваджия как реши, че купувам неща, които не ми трябват? А случайно да си чувал за неща, които ВИНАГИ ще ти потрябват? Как беше... на село не знаем.... ааа, консумативи им викат. И вода и хляб не искат също така.  

Хайде и аз да повторя - никой никого не е насилил да участва в промоциите. Утре ще има хиляди неща, от които да се избира. Като приключа с поръчките както винаги ще споделя. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Изобщо не е - Самсунг някой друг път ще купя, в смисъл га ма няма...

 

Е, да бе, много ясно. Твое право си е да си против един от най-добрите телевизори на пазара в момента.

Онова LG дето го прати в другата тема не го вдига пред тоя Самсунг като качество на картината, само да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, w00x said:

 

Е, да бе, много ясно. Твое право си е да си против един от най-добрите телевизори на пазара в момента.

Онова LG дето го прати в другата тема не го вдига пред тоя Самсунг като качество на картината, само да ти кажа.


Наносела пред тоя боклук?!?! ХАХАХАХА 
Няма грижи, шсъ упраиш... Земи си го бре! Що не си го купиш?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Наносела пред тоя боклук?!?! ХАХАХАХА 
Няма грижи, шсъ упраиш... Земи си го бре! Що не си го купиш?

 

Така го написа, все едно кой знае какво казваш. Наносел е само интересно име, което е там да впечатлява лаиците. Успешно, виждам. Нищо по-различно от нормален LED телевизор. А този дори не си го видял. Един елементарен тест не си гледал и на двата телевизора, но отново си страшно компетентен по теми, които са ти доста далечни.

Защото не ми трябва телевизор, а и ако купувам, искам да е OLED. Иначе можеш да си сигурен, че още в 7:01 щеше да ми е завършена поръчката.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, w00x said:

 

Така го написа, все едно кой знае какво казваш. Наносел е само интересно име, което е там да впечатлява лаиците. Успешно, виждам. Нищо по-различно от нормален LED телевизор. А този дори не си го видял. Един елементарен тест не си гледал и на двата телевизора, но отново си страшно компетентен по теми, които са ти доста далечни.

Защото не ми трябва телевизор, а и ако купувам, искам да е OLED. Иначе можеш да си сигурен, че още в 7:01 щеше да ми е завършена поръчката.


Големи глупости ръсиш обаче... Някога виждал ли си наносел на живо?

Всъщност забрави - вентилатор нямам намерение да паля, след малко си лягам, че трябва да стана в 6.30 без да ме боли главата от нерви. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, RaptoR said:


Големи глупости ръсиш обаче... Някога виждал ли си наносел на живо?

Всъщност забрави - вентилатор нямам намерение да паля, след малко си лягам, че трябва да стана в 6.30 без да ме боли главата от нерви. 

 

Кой NANOCELL телевизор трябва да съм виждал на живо точно, че започват от около 800лв? Или то названието NANOCELL сам по себе си е някакъв еталон за качество? Щото има NANO в него.

Голям си шаран.. Престани да повтаряш Наносел все едно е някаква революционна технология. Излагаш се и само показваш колко малко разибраш, и как кълвеш на маркетингови думички, и шарени брошури.
Ти виждал ли си 9-та серия QLED телевизорите на Самсунг на живо, че си толкова компетентен и вместо да си смирен от незнанието си, реагираш с арогантност? Сравнявал ли си ги? Знаеш ли изобщо какво да гледаш като сравняваш телевизорите, за да подбереш по-хубавия или затваряш очите, избираш и квото стане? Това да не е кранче за бойлер?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, RaptoR said:


Изобщо не е - Самсунг някой друг път ще купя, в смисъл га ма няма...
 


Аз много добре го прочетох, а ти като си селския халваджия как реши, че купувам неща, които не ми трябват? А случайно да си чувал за неща, които ВИНАГИ ще ти потрябват? Как беше... на село не знаем.... ааа, консумативи им викат. И вода и хляб не искат също така.  

Хайде и аз да повторя - никой никого не е насилил да участва в промоциите. Утре ще има хиляди неща, от които да се избира. Като приключа с поръчките както винаги ще споделя. 

Ама аз никъде не съм казвал, че ТИ купуваш неща, които не ти трябват! Защо ми слагаш думи в устата? 

Неща, които да седят ей така и евентуално да ми потрябват някога няма да купя. Ти щом имаш пари си купувай, аз не мога да си го позволя.

Аз също ще споделя това което съм набелязал и дали си е струвало. Даже нарочно направих няколко екранни снимки с цените от последните седмици. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

Пътувай бе!!! 

 

Олеее, чичо Видене, недей така с лошото де. Извинявай! Не исках да ти създавам неудобство изтъквайки очевидната ти некомпетентност.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mockingbird said:

Ама аз никъде не съм казвал, че ТИ купуваш неща, които не ти трябват! Защо ми слагаш думи в устата? 

Неща, които да седят ей така и евентуално да ми потрябват някога няма да купя. Ти щом имаш пари си купувай, аз не мога да си го позволя.

Аз също ще споделя това което съм набелязал и дали си е струвало. Даже нарочно направих няколко екранни снимки с цените от последните седмици. 


Ако е нещо в топ листата ще трябва да станеш рано, защото някои работи изчезват буквално за минута. А аз пък съм стигал парадокс преди, по време на и след промоцията ТРИ различни цени на един продукт. Това в рамките на няма 3 дни. Обадих се да разпитам - няоки работи ВСЕКИ ДЕН се били сменяли (my ass!) и той не можел да ми каже цената от преди петъка - един вид не пазели архив... Та добре си направил скрийншотове...:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, w00x said:

 

Олеее, чичо Видене, недей така с лошото де. Извинявай! Не исках да ти създавам неудобство изтъквайки очевидната ти некомпетентност.


Ще те напсувам пак и ще ти пропомня как напълно заслужено ти подвикват по уилиците - това ли искаш? Ти си наистина отвратителен, честно. Да ти изтъкна ли ПАК как пикая на въображаемата ти компетентност?!?!? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Ще те напсувам пак и ще ти пропомня как напълно заслужено ти подвикват по уилиците - това ли искаш? Ти си наистина отвратителен, честно. Да ти изтъкна ли ПАК как пикая на въображаемата ти компетентност?!?!? 

 

Недей, няма нижда. Написа достатъчно. Сигурен съм, че онзи подвикващия, е спорил с мен в някой форум и това е причината. :D Или това, или е някакъв неосъзнат гениален профайлър, който само като ми е видял гърба, е успял да прецени, че съм форумен дразнител за теб и кликата ти.

 

А, и NANOCELL FOR LIFE!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Ако е нещо в топ листата ще трябва да станеш рано, защото някои работи изчезват буквално за минута. А аз пък съм стигал парадокс преди, по време на и след промоцията ТРИ различни цени на един продукт. Това в рамките на няма 3 дни. Обадих се да разпитам - няоки работи ВСЕКИ ДЕН се били сменяли (my ass!) и той не можел да ми каже цената от преди петъка - един вид не пазели архив... Та добре си направил скрийншотове...:laughing1:

Със сигурност ще иска в 06:59 да съм на компа с F5..., но не, от подсказаните в топ листа към момента нямам избор.

Всичко каквото си искат могат да ти кажат по телефона... Аз така налазих и кафе автомата, уж крейзи дейс, но бяха забравили да махнат и ваучер за допълнителни 15% и го взех на изключителна цена. След като регистрирах и платих поръчката смениха цената и махнаха ваучера... Усетиха се, но много късно.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mockingbird said:

Със сигурност ще иска в 06:59 да съм на компа с F5..., но не, от подсказаните в топ листа към момента нямам избор.

Всичко каквото си искат могат да ти кажат по телефона... Аз така налазих и кафе автомата, уж крейзи дейс, но бяха забравили да махнат и ваучер за допълнителни 15% и го взех на изключителна цена. След като регистрирах и платих поръчката смениха цената и махнаха ваучера... Усетиха се, но много късно.... :lol:


Изключително нагли са тия диспечерите им. В смисъл много са любезни и прочее, но така хубаво си личи като се опитват да те къпят и си мислят, че ядеш доматите с коловете.... 

Link to comment
Share on other sites

Ангел, много благодаря за линка! Видях още едно-две неща, които са ми интересни. 

Това им е работата Виден, да те баламосват... Преди три седмици поръчвах разни неща, поръчката не я изпратиха 8 дни, навиках им се и смукаха какви ли не извинения... На другия ден беше при мен, че ми дадоха и ваучер за колосалните 10 лева за извинение.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mockingbird said:

Ангел, много благодаря за линка! Видях още едно-две неща, които са ми интересни. 

Това им е работата Виден, да те баламосват... Преди три седмици поръчвах разни неща, поръчката не я изпратиха 8 дни, навиках им се и смукаха какви ли не извинения... На другия ден беше при мен, че ми дадоха и ваучер за колосалните 10 лева за извинение.... :lol:


Ти си шампион бе! Хахахаха
Линка не си ли го получил още? Идва ти в мейла. 
Мани, че досега гледах и ми се зави свят... Има два Роборока, загледах тоя комп за 2700, картата за 1300, пречиствателя за въздух, колелото за 360, тротинетката електричка, сгъваемия велоергометър... Заболя ме главата... И накрая ще се ядосам, ще поръчам от всичко и после на спокойствие ще отказвам поръчки :laughing1:

Между другото същата тенджера под налягане Тефал я купих на предишен петък на същата цена! Скоро я изровихме чисто нова - ние като взехме мултикукъра и така си е останала... 

Link to comment
Share on other sites

В тази връзка някой знае ли случайно сайт, може и не български, в който може да се намерят реномирани часовници на по-добра цена ?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, w00x said:

Ето ви далаверата тая година, ако се чудите къде е. Ако на някой му трябва телевизор - това е.

Вече е разпродаден, но както се разбра няма да е Виден. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...